Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NWA Anoola ma racje nie trzeba iść z tym do lekarza Anolla hmm na razie nie mam sie czym pochwalić bo jeszcze jako tako nie jeździłam mam już za sobą 6 godzin a ja tylko na placach ćwiczę dziś ćwiczyłam jazdę na górce z ręcznego łuk i parkowanie na tej kopercie tyłem jakoś tam mi szło raz tylko pachołka rozjechałam bo zmieniłam tor i za dużo tam było ich aha i zawracanie na trzy hihi krzaczki zaliczyłam ale tylko raz ale co róż odkrywam nowe problemy bo raz nie mam siły wrzucić wstecznego ciężko jakoś idzie to dziś miałam problemy z ręcznym ja jakaś delikatna jestem nie mówiąc o tym ze siedzę na poduszce co bym coś widziała no i za plecami też mam poduszkę bo nie sięgam do pedałów jakaś nie wymiarowa jestem i później na koniec jechałam sobie jakąś tam uliczką ale zmieniłam sie z instruktorem bo mieliśmy tylko 10 min żeby dojechać po następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta jak na początek to i tak nieźle Ci idzie... Spokojnie, dasz sobie rade, ze jazdy na jazdę pójdzie Ci lepiej. Oswoisz się z autem, jego gabarytami i tym jak wszystko działa. Masz jeszcze 2/3 kursu przed soba więc ze spokojem. A z tą raną to ja myślę, że naprawde powinien coś z tym zrobić, żeby mu sie to nie zaczęło grzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta a nawet nie mogę iśc do lekarza bo obecnie jestem nie ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz możemy powrócic do tematu imprezy czyli kiedy i gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jest to tzw okres próbny ale umową mam dostac w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie dobrze jak jesteś nieubezpieczony a co do imprezki to jak będzie znany jakiś konkretny termin to wtedy ja sie wypowiem bo wszystko zależy od tego kiedy bo ja chodzę na jazdy a muszę być wyspana coby myśleć za kierownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale co to za umowa? mój brat teraz też jest na okresie próbnym ale ma normalnie podpisana umowę, właśnie na okres próbny i jest ubezpieczony. W razie jakby coś się stało to co masz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to w zmieniłeś pracę po to żeby na czarno nie pracować bo w tamtej też nie miałeś ubezpieczenia. Facet kurde... nie daj się tak traktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowę dostanę w tym miesiącu :) i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przed a czeka na mnie szyneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nic nie jadłam i zapewne jeść nie będę, bo nawet głodna nie jestem. Ten katar mnie cały czas męczy i smaku wogóle nie czuje. A Ty już coś zjadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na podwieczorek miałem torcik migdałowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś za tortami nie przepadam w ogóle staram sie nie jeść słodkiego no chyba ze organizm sie dopomina nic mykam już bo niestety dobre czasy sie skończyły wolne się skończyło i jutro trzeba iść do pracy na 8 nie wiem jak wstanę bo już dzisiaj wiem ze mi sie nie chce w razie co do czwartku możecie spokojnie chodzić ulicami jazdy mam dopiero w czwartek na 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! trochę mnie nie było, teraz musze nadrobić zaległości, widzę, ze mam co nieco do przeczytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×