Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witam wsztstkich:) korepetytor erotyczny ..........ile masz latek i z jakiej dzielnicy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 .........witajnarazie wypoczywam bo dzisiaj idę na nockę :O ale dam radę;) a co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że masz dzisiaj nocke, pamiętam... :) odpocząłeś? czeka Cie dłuuuga noc. :) Na szczęście ja już jestem po pracy i też sobie odpocznę troche, jeszcze tylko jutro i do końca tygodnia wolne, tak zaszalałam z urlopem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ...o jak masz fajnie:) to jakie masz plany na ten urlop może pódziesz na rykowisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wybrałam się w południe na Junikowo z Łazarza jechałam ponad godzinę, brak słów, na drodze ani jednego policjanta, który opanowałby ten kierat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka1982 ......witaj ale masakra z tymi korkami:( a co tam u ciebie jak po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten urlop brałam raczej z myślą o Święcie Zmarłych bo jakoś nastroju na wyjazdy nie mam, zresztą to święto nie nastraja zbyt wyjazdowo-imprezowo, przynajmniej mnie. Korki w mieście to się dopiero zaczną, teraz to dopiero przedsmak tego co się będzie działo. Dobrze, że groby najbliższych mam na lutyckiej, tam jeszcze jakoś można się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich co do imprezy na która sie umawiamy to ja niestety nie przyjdę a to dlatego że mnie nie wpuszczą bo pytałam sie i nie ważne że mamy zaproszenia trzeba być po 30 wiec ja odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jeszcze nie bylam na grobach a musze jechac obowiazkowo na Podolany i na Gorczyn.Auto mojej mamie nawalilo a chlopak dlugo pracuje wiec chyba pojade w srode ale wczesnie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z Łazarza :) weekend spędziłam spokojniutko, pogoda była w miarę więc i na spacerek znalazł sie czas, a w sobotę mieliśmy imprezkę rodzinną bo Mama wyprawiał imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli oni tak restrykcyjnie podchodzą do kwestii wieku, że trzeba mieć 30 skończone, to większość z nas sie nie \"łapie\", zresztą ja też nie. Może znajdziemy jakąś alternatywę i wybierzemy inne miejsce gdzie wszyscy będą mogli pójść.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z Łazarza ja tez sie nie lapie bo mam 25 lat. a tak wogole to ile osob by przyszlo na to spot. tak mysle moze zrobimy tabelke np w wiekiem i dzielcom w jakich mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie właśnie szykuję się do pracy a co do imprezy to możemy iśc w sobotę i wtedy na 100 % mam wolne i się zjawię co wy na to :) ja już uciekam :O będę jutro i mam nadzieję że coś wykombinujecie pyrcie;) i pyry:) dobranoc pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! widze, ze nam się topik wykrusza, czy też może wszyscy padli wcześniej spać, bo zegary biologiczne sie jeszcze nie przestawiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanaianka1982 ja chodzilam do SP 9 przy rynku Łazarskim. Na arene chodze czesto z noim pupilem lub pojezdzic na rowerze. Ja chodz pozno spac ale kompa wczesnie wył. Wieczorem ogladam BB pozniej jeden film , drugi i sie robi 1 albo 2 w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ciepło! :) Myśle, że topik się nie wykrusza tylko każdy ma jakieś obowiązki, prace i nie zawsze ma czas żeby sobie na kafeterii posiedzieć. Właśnie dopiero weszłam do biura, bo od rana biegałam po giełdzie w poszukiwaniu kwiatów, zniczy itd. A co się teraz w centrum dzieje... sceny dantejskie... Życzę miłego dnia Pyreczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie - jadąc do pracy przejeżdżam koło giełdy (?) przy drodze dębińskiej, normalnie cisza, spokój tam a od poniedziałku szaleństwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pyrcie ;)........ już jestem wyspany i właśnie myślę na temat tej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dłuższego weekendu nie mam, mam tylko tydzień krótszy o jeden dzień :) ale ogólnie to wszyscy chybagdzieś ujeżdżają, bo jak normalnie pod blokiem igły nie można wcisnąć na parkingu, to dzisiaj z wrażenia nie wiedziałam gdzie stanąć ;) tyle było pustych miejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u nas tak samo:) w końcu będzie tak że w samo święto Zmarłych nie będzie żadnych korków bo wszyscy dojadą na cmentarze kilka dni wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anoola***27 .więc wymyśliłem takie coś: najlepiej jakby ta impreza była w sobotę bo raczej będzie to każdemu pasowało a co do miejsca to najlepiej takie gdzie nie ma blachar ani dresów tylko normalna wiara i muzyka techno house odpada i jak ci się podoba pomysł i co na to zainteresowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że ten pomysl bardzo mi się podoba. :) Jestem jak najbardziej za! Masz racje, sobota to bedzie najlepszy dzien na takie wyjscie bo jeśli nawet ktoś idzie do pracy to w niedziele już zapewne nie. :)Tylko dokąd pójdziemy i kiedy? Masz jakiś pomysł? Co słychać? jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×