Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość poznaniak 28 lat
Śmieszna jesteś,że zboczeńców nam nie potrzeba skoro jak się spotkasz z kimś to i tak będzie flirt i sex. Poza tym chyba logiczne,że napisałem to dla jaj, bo żaden erotoman tak nie spali się na początku. Ale wracając do tematu to skoro mnie nie chcecie to luz. Dzięki NWA ,że Tobie nie przeszkadza,że zboczony jestem :) p.s. Co to ta SŁODOWNIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingagg
poznaniak28-no co ty?żartowałam,a nie zgodze się że jak sie z kimś spotkam to od razu seks!to już znajomych bez podtekstów seksualnych nie można mieć;) ?Powiedz coś więcej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chętnie poszedł na imprezę gdzie lecą czarne klimaty:) bo techno i house jakoś mi się zle kojarzy:) i mam prośbę zróbcie się na czarno przynajmniej nie będzie podszywaczy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola***27
Poznaniak Słodownia to jeden z klubów w Starym Browarze.. Bardzo fajne miejsce dla kogoś kto lubi muzyke lat 70-tych, 80-tych, 90-tych, troche wpółczesnej. Miła, sympatyczna atmosfera. http://www.slodownia.com/browar.php :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są czarne klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznaniak 28 lat ......... a dlaczego ma mi przeszkadzac że jesteś zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co lubisz zboczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa czarne klimaty
nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura rosolowa
od urodzenia mieszkam w Poznaniu, czyli już ponad 30 lat. Czy to znaczy, że mam szansę zostać lesbijką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś jest zboczony to mi to nie przeszkadza bo to jego sprawa każdy odpowiada za siebie ja tylko tu szukam wiary z którą można fajnie czas spędzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa czarne klimaty
ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak 28 lat
To ta Słodownia musi być ok, bo ja kocham starą muzykę. Praktycznie tylko lata 70-te i 80-te. Nie cierpię hiphopu, techno i innych typowo dyskotekowych rytmów :O Generalnie nie jestem typem imprezowicza, bo taką już mam naturę. Dlatego nie znam lokali za bardzo, mimo że tu mieszkam :) A co o sobie powiedzieć? W sumei to nic ciekawego. Studia za sobą licencjackie, pracować coś tam robię ale nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak 28 lat
NWA spoko. Ale ja nie jestem w zasadzie zboczony:D A szkoda,że nie ma zdjeć z tej Słodowni. Dużo tam ludzi się mieści? mam nadzieję,że nie ma dresów i jakiś ekscesów? bo ja to spokojny człowiek i nie lubią jakiś takich blacharsko-karkowych zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak ja typem imprezowiczki też zdecydowanie nie jestem bo czasu za mało i chęci aby w ten sposób spędzać czas także. A Słodownia to moim zdaniem takie miejsce gdzie można iść z przyjemnością i bez strachu, że muzyka będzie zagłuszać własne myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też lubię muzykę lat 70-tych,80-tych,90-tych,nie jestem typem imprezowiczki więc chyba tu nie pasuję?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak 28 lat
Ukulele , chyba właśnie pasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to się cieszę bardzo! Wstyd,mieszkam w Poznaniu a nie znam zbytnio żadnych klubów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę kameralne spotkania w gronie znajomych:),niedawno usłyszałam,że jakaś niedzisiejsza jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest w tej słodowni i ile się płaci za wstęp bo tam może byc ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak 28 lat
ukulele , a ile Ty masz lat? Bo ja to serio nie znam klubów i w sumie to nie lubię imprezowiczów, także jak Ty też to mi się podobasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem typem imprezowicza tylko czasami raz na 2 dygodne bym się gdzieś wybrał . bo raz w miesiącu idę na mecz kks lech poznań :) a na imprezki też bym chętnie pochodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak 28 lat
heehe , jak dla mnie to imprezowicz to ten co nawet raz w miesiacu bywa na imprezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię kameralne spotkania w gronie przyjaciół ale miło czasem wyjść \"do ludzi\". A tym określeniem \"niedzisiejsza\" nie przejmuj się. Nie każda dziewczyna /kobieta musi biegać od imprezy do imprezy co weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D,jeśli Twój nick wskazuje,że Ty masz 28 lat,to ja jestem \"tyci\" starsza;) w granicy 28-34 :D I nie żaruję,ja serio nie lubię imprezować i większość patrzy na mnie jakby coś ze mną było nie tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co podoba mi się ten topik i fajnie że komiczne nie jest z poznania ukulele .............. nieprzejmój się nimi jedni lubią imprezowac inni nie i tyle i nie masz prawa czuc się gorsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ........ a jaka tam chodzi wiara czy są tam blachary i dresiarze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×