Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ojj tak dziewczyny, macie absolutną rację. Nie ma to jak dzień lenia, w szlafroczku z maseczka pochodzic.... Ach.. ale sie rozmarzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ty.....piękne słonce za oknem,a ja najchetniej to bym spac poszła.....może red bull pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ............. witaj jak tam w pracy ja dzisiaj mam wolne i się lenię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej NWA... wiem że dziś masz wolne bo \"rozmawialiśmy\" w ciągu dnia i nie omieszkałeś nas, szacownych POZNANIAKÓW o tym poinformować. :) Nie powiem, żeby cień zazdrości nie przebiegł po mnie bo ja zaczynam pracę o 7 rano i wracam jak widzisz. Nie ma lekko, oj nie ma... a Tobie jak minął dzionek oprócz oczywistego, czyli lenistwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w domku bo niestety chyba mnie grypa łapie:O a muszę się wykurowac do czwartku gdyż przymierzam się do tej słodowni w piątek chyba :) skoro tam jest większośc dziewczyn to oże kogoś fajnego tam poznam;) a tak pozatym obejrzałem sobie film x-men the last stand , słuchałem muzy . a ty sobie teraz wypoczniesz :) i zjesz smaczny obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To herbata z cytryną i miodem i do łóżeczka się wygrzać bo słodownia czeka! :) Marzę o takim jednym dniu błogiego lenistwa. A obiadu o tej porze ani nie jadam, ani tym bardziej nie chce mi się gotować. Nie wiem czy mieszkasz z kimś czy sam, ale jeśli sam sobie jesteś gospodarzem to zapewne wiesz,że nie ma nic gorszego niż gotowanie dla samego siebie... brrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna ............. WITAMY ile latek i z jakiej dzielnicy pochodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mam 25 lat...w tej chwili jestem w Stanach ale za kilka dni znow poczuje poznanskie powietrze:)...juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna ........ jak tam jest w tych stanach i czy jest tam widoczna różnica bogatych i biednych i czy naprawdę jest tam pełno otyłuch ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sa dzielnice gdzie mieszkaja naprawde bogaci ludzie i widac na pierwszy rzut oka roznice miedzy tymi miejscami a dzielnicami gdzie mieszkaja zwykli przecietni ludzie... co do ludzi otylych to jest tu ich masa...a najlepsze i chyba najbardziej przerazajace jest to ze sprawiaja wrazenie ze ich otylosc im nie przeszkadza...czasem jak widze taka mloda dziewczyne, wystrojona w za male ciuchy, ktore sprawiaja ze wydaje sie byc wieksza niz jest, mam wrazenie ze \"im wiecej ciala tym lepiej\" to ich tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna ............ to fajnie że żyję tu w polsce może jest tu syf zarobki są średnie ale kobietki mamy jedne z najładniejszych na świecie;) jest dla kogo życ tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nima tylko my :O:( a szkoda ale postaram się jeszcze jakieś zwerbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat 26 mieszkam na grunwaldzie ale za chwile (miasiac, dwa) przenosze sie na debiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co robisz w tym naszym pieknym Poznaniu? :) Jest tu ktoś oprócz mnie kto od rana musi w pracy siedzieć czy wszyscy jeszcze śpią? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM właśnie wstałem dzisiaj mam dzień lenia:) jeszcze niewiem co będę robił ale coś się wymyśli widzę że dołączyła się kolejna poznanianka fajnie Anoola***27 .......... jak tam w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NWA.... czy mnie pamięć nie myli, wczoraj też miałeś dzień lenia.... I gdzie tu sprawiedliwość? A w pracy... hmm... dobrze że jest... :) A poważnie mówiąc to ja swoją pracę uwielbiam, tylko od dwóch lat nie miałam urlopu i jestem wykończona. Marzę, żeby chociaż na tydzień się stąd wyrwać i naładować akumulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ...........jak to nie miałaś urlopu :O co to za szef co ci urlopu niechce dac dolinka to załatw sobie L4 ;) ALE TAKIE CO MASZ TAM WPISANE ŻE MOŻESZ CHODZIC:) i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja zaczynam prace od 7 rano (pobudka o 5,30 :O) i teoretycznie powinnam byc zajeta kierowaniem spraw do sadu ale... tez mam lenia co do urlopu to moj najdluzszy od kiedy tu pracuje (6 rok) to byly 4 dni... dlatego czuje sie troche usprawiedliwiona dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz to nawet nie to, że szef nie chce dać tylko mam tak dużo pracy, że sama niebardzo mogę z niego skorzystać. Zajmuję się obrotem nieruchomościami i jak zapewne się orientujesz jest teraz boom i muszę/wolę być na miejscu mimo, że wolałabym zdecydowanie powygrzewać się gdzieś na jakimś ciepłym piaseczku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×