Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dobry wieczór wszystkim! ja tak tylko na chwilę się przywitać wpadłam i znikam, bo muszę dzisiaj sie wcześniej położyć (o ile mi się uda) - dzisiaj to wstałam o 7.10 - zdecydowanie za późno. a jutro ciężki dzień mnie czeka, bo od razu po pracy na studia 😭 co do tematu zarobkó, to ja chyba jestem zwichnięta bo mnie gryzie, jak facet ode mnie zarabia więcej (wolałabym, zeby role były odwrócone):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim! ja tak tylko na chwilę się przywitać wpadłam i znikam, bo muszę dzisiaj sie wcześniej położyć (o ile mi się uda) - dzisiaj to wstałam o 7.10 - zdecydowanie za późno. a jutro ciężki dzień mnie czeka, bo od razu po pracy na studia 😭 co do tematu zarobkó, to ja chyba jestem zwichnięta bo mnie gryzie, jak facet ode mnie zarabia więcej (wolałabym, zeby role były odwrócone):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na co ja zwracam uwagę jest z tym różnie bo każdy facet jest inny i z reguły jest tak że facet musi mieć to coś co zwróci moją uwagę tylko nie pytajcie mnie co to jest to coś bo sama nie wiem ale ja patrze na oczy (łubie brązowe) ale to też nie reguła musi mieć poczucie humorku bo i ja je mam no i ja jestem troszkę a nawet bardzo pieszczoch wiec musi lubić sie przytulać czasami jak mi odbija i mam nadmiar energii to lubię sie wygłupiać albo po prostu zaczepiam sie w faceta hmm wiem ze nie wszyscy to lubią wiec do mnie trzeba mieć cierpliwość no i straszny uparciuch ze mnie jeśli chodzi o wygląd to mam swój typ ale w rzeczywistości sie nie sprawdza bo kiedyś szalałam za przeciwieństwem mojego typu faceta ale napisze podobają mi sie bruneci wysocy nie za chudzi z racji tego ze lubię sie tulić wiec żebym mała do czego hehe ale powtarzam to nie reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,przestań tylko jak pisałaś to tak sobie pomyślałam o mnie;) marusia...miło ze o nas pamiętasz,to kiedy będziesz z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie bedę mówić na temat tego, na co zwracam uwagę u faceta w wygladzie, bo byłabym hipokrytką - mój nie ma ani jednej cechy, która mnie przyciąga na pierwszy rzut oka w facetach :P ale widocznie miał to coś, na które zwróciłam uwagę. ogólnie podstawa to poczucie humoru, takie, zeby rozumiał, kiedy mówią na serio, a kiedy nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jutro wieczorem, jak bede miała siły jeszcze (kończę o 20 😭) albo dopiero w sobotę, późnym popołudniem... jezuuu, to dopiero drugi zjazd a mi sie już nie chce..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z tymi facetami to było róznie,miałam swój typ ale zawsze wybierałam inny.Przede wszystkim chemia i nie chodzi o miłość tylko to coś,musimy mieć o czym rozmawiać,taka wszechstronność umysłu,hehe,szczerość i samokrytyka. ach i lubię \"angielski\" dowcip:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic powoli mykam sobie bo muszę przerobić dzisiejszy materiał co miałam na tym kursie ale muszę sie przyznać ze to był mój pierwszy wykład a ja już nie mogę sie skupić taki przystojniak z tego wykładowcy heh no i nie podobają mi sie faceci z zarostem a ten wykładowca ma taki delikatny a ciacho z niego jak nie wiem co a wracając do wyglądu faceta to nie wiem dlaczego ale nie podoba mi sie jak facet ma włosy na klacie wszyscy sie śmieją ze ja na pierwszym spotkaniu powinnam koszulki zdejmować facetom bo jak inaczej chce to stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ma ciekawą teorie, mówi, że jak widzi pierwszy raz faceta i nie potrafi wyobrazić sobie siebie z nim w łóżku to nic już z tego nie będzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym 16 to musze ustalic z moim istnym - bo wtedy na bank nie mam zajęć. a widzę się z nim w ten weekend 2 listopada, więc wtedy się dokładnie dogadamy co do kolejnego \"zjazdu\" ;) idę. bo znowu się późno zrobiło (doba powinna miec przynajmniej 26 godzin - wtedy by juz mi wystarczyło ;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ze pozniej zaczelam sie sama nad tym zastanwiac i probowac ta teorie zastosowac w kontaktach z plcia przeciwna i cos w tym jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×