Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antośka***

obietnica - dla samej siebie

Polecane posty

gdybyście miały obiecać sobie coś - co by to było? czego chciałybyście wytrzegać sie w życiu, jakich błędów więcej nie popełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
siebie bardziej niz jakiegos przychlasta....staje sie silna!!! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obiecuję sobie na początek nie szukać zagubionych, niedojrzałych chłopców (lat wszystkie jedno ile), którym mogłabym pomóc, którzy mogliby znaleźć we mnie oparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic
zyc szybko umrzec mlodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter in progress
hy, ja bym sobie obiecala ze juz nigdy nie bede naginac zasady 'tam gdzie nie ma szacunku nie ma uczucia' na potrzeby mojej checi poswiecenia tegoz szacunku zeby tylko on mnie przytulil i pocalowal I am on my way ..and I do my best to this best i can;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie, piszcie...moim zdaniem sformuowanie jasne mysli to pierwszy krok do zmiany moje drugie postanowienie : myśleć o sobie, nie naginać się do nikogo, nie zaprzeczać sobie, swoim gustom czy przekonaniom by przypodobać się komukolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter in progress
ja mysle ze moze!! tez tego chce ..'lepeij zalowac ze sie cos zrobilo niz ze sie czegos nie zrobilo' przy czm zarzegamze regula ma graniczone zastosowanie w moim pojeciu;)natomiast warto przezwyciezac swoj lep przed okazaniem komus uczucia..poczucie ze jesyt ono nieodwzajemnione nie jest tak bolesne jak frustracja zwiazana z brakiem smialosci zeby cokolwiek 'zamanifestowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko chciałabym sobie obiecać, ale też trzymać się tej danej sobie obietnicy: nigdy więcej nie być naiwną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku to obiecywanie sobie czegokolwiek prowadzi to zrobienia tego w najbliższym czasie.. wiec lepiej nic sobie nie obiecywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×