Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trfelkaa

zdrada!! po trzeźwemu-nie wybaczyć, po pijaku wybaczyć?

Polecane posty

chyba wiem (tzn. domyślam się co jej wypisywał) ..sama raz wkręciłam sie w taki internetowy romans - sama dziś sobie się wstydzę za to co wypisywałam i ile miałam odwagi:). Ale zasadnicze pytanie brzmi - czy on znał ją również w realu? Czy to była tylko znajomość z sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednak przez 2 długie lata.. i pisał jej tez ze jest słodka ze ma ładny głos.. ze jest bardzo ładna ze go podnieca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm - w takim razie to chyba jeszcze nie taki problem - jeśli nie zna tej dziewczyny w realu - to jednak dla mnie jets po prostu taka forma rozładowania popędu - faceci zawsze oglądali \"świerszczyki\", a że sieć daje nowe możliwości... Myślę, że może on krępuje się powiedzieć tobie o niektorych swoich pragnieniach, bo nie chce Cię przestraszyć. Może nie jesteś aż tak otwarta w sprawach seksu i dlatego wobec Ciebie zachowuje twarz grzecznego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tylko wiesz.. on mi mowił zawsze,ze nie chce uprawiac seksu. ze jest religijny.. ech :( a w domu przy kompie był zupelnie innym człowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc to chyba dokładnie to co myślę - chociaż psycholog ze mnie żaden:) - ale myślę, że własnie on potrzebuje rozładowania napięcia seksualnego, a w Waszych relacjach występował jako ktoś inny i nie wie jak pogodzić swoje potrzeby ze swoimi (a może również Twoimi) poglądami, zasadami, religią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×