Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miła27

Co zrobić gdy facet cięgle wypomina że nie był tym pierwszym

Polecane posty

Gość Znaleźć mu dziewicę
niech sobie rozdziewiczy, dlaczego ma ominąć go w życiu ta przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie lubię używanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu przeszło po pewnym czasie, ale dla mnie był pierwszym jeśli chodzi o seks, ale nie jeśli chodzi o petting i takie tam. Co nie zmienia faktu że i tak go to bolało ale później już przestał wypominać po paru szczerych rozmowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu szczere rozmowy nie pomagają, twierdzi że w końcu musi znaleźć sobie porządną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ma chodzić po psychologach (albo brać leki) jak wystarczy że zmieni pannę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvv
I mam racje, niech szuka porządnej nie takiej latawicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto ty masz 27 lat
! on jakis chory jest. poznal cie jak mialas 25 lat, wiec nic dziwnego, ze nie bylas dziewica. a on byl prawiczkiem? bo jesli tak, to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kieyś taka jedna przez rok oklamywala, póxniej przy koleżankach po pijaku się pochwalila, pierwszy raz uderzylem kobietę i do tej pory nie żałuje tak wpierdolilem szmacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłbym to samo co Nano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto ty masz 27 lat
jesli on byl prawiczkiem to nic dziwnego, ze jest o to zly. jesli nie byl to jest hipokryta. a tez wazne ilu ty mialas partnerow i z jakich pobudek z nimi spalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jstem jakimś \"francuskim pieskiem\", któremu nic nie mozna powiedziec, ale gdybym usłyszała taki tekst od mojego faceta, to bym odeszła - niech zatem znajdzie lepszą. Albo sie decyduje, żeby ze mną być i nie pastwi się psychicznie i akceptuje sytuację, a jeśli mu przeszkadza to do widzenia - krótka piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego miłość z mlodych lat , i widzę że czasami ma mnie ochotę uderzyć podczas takich rozmów o przeszlości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Albo się do tch głupich pretensji przyzwyczaj, albo go zostaw, ba takiemu idiocie nigdy nie przejdzie, zawet za 10 lat jak będziecie mieli dzieci, to zakompleksiony ważniak, szkoda czasu dla takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto ty masz 27 lat
moze powodem jest to, ze wczesnie stracilas cnote np. w wieku 15-16 lat (jesli faktycznie tak bylo), bo kobieta co wczesnie stracila cnote nie pasuje do obrazu wzorowo prowadzacej kobiety i kojarzy sie z mloda dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się mówi , kiedyś jak się pokłóciliśmy to kazal mi się wyprowadzaćale zalagodziłam sytuację bo sąze że coś z tego jeszcze może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Odpowiedziec,że " widziały gały co brały " i postawic sprawę jasno bo w przeciwnym razie związek nie ma przyszłości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem nie tkwi w tym, ilu autorka miała facetów, czy jest latawicą, czy nie - problem tkwi w facecie, który niby zaakceptował (bo z nią jest), ale nie do końca, bo pastwi sie nad nią psychicznie. Nich sie gościu zdecyduje, a nie jakieś chore akcje dziewczynie odstawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 23 lat ale jego problemem wogóle jest to że nie dziewica i nic więcej go nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterglow 2
szczerze??? olac go. albo perfidnie zapytac, czy ty tez jestes jego pierwsza...faceci sa okropnymi hipokrytami w tym wzgledzie- dziewczyna ma byc dziewica a oni moga wszedzie gdzie sie da. co za tupet. jak by mi facet tak wypominał to by w morde dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto ty masz 27 lat
ale problem nie tkwi w tym, ilu autorka miała facetów, czy jest latawicą, czy nie - akurat tak kwestia powinna byc wazna dla kazdego faceta, bo kazdy normalny facet szuka bylej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw go, bo naprawdę będzie Ci życie zatruwał. - może się zastanowi wtedy nad tym, czego od życia chce, bo póki co zachowuje się jak smarkacz, który sam nie potrafi się do końca określić. Nie ma nic gorszego niz takie \"psychiczne męczenie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zimni pannę na dziewicę to on już nie będzie jej pierwszym i robi się podwójna moralność :D A jak zmieni na nie dziewicę to i tak będą mieli doświadczenia wspólne więc pewnie będzie ją przez 30 lat męczył \"ilu?\" a potem wynik mnożył przez 3. Jak tu niektórzy na forum wypisują. zrobiła się retoryka jak z typowego forumowego tematu o dziewictwie :O po co leki? a do psychologa/seksuologa pewnie po to, bo jak przez 2 lata nie potrafi sobie poradzić z zaakceptowaniem czyjejś przeszłości to pewnie z inną dziewczyną też sobie nie poradzi. Ma zaniżoną samoocenę albo straszne kompleksy na punkcie swojej męskości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto ty masz 27 lat
klaudka - a jesli facet jest prawiczkiem to tez uwazasz, ze nie ma prawa szukac dziewicy i cnota nie powinna byc dla niego wazna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×