Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

kiedy 1 ząbek???

Polecane posty

Gość mkk

moja mała ma skonczone 7 miesięcy i nie ma jeszcze żadnego zęba, choć slini się bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
To powinnaś si,ę cieszyć,im pózniej wyjdą tym lepiej.Moja ma 6 m i tez jeszcze niema a krzyczy i ślini sie od 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej wyszły 4 dni temu czyli dzien po tym jak skonczyła pol roku. wyszly 2 na raz :) 2 dolne jedyneczki i teraz nas gryzie :P:D ale to prawda ze im pózniej tym lepiej. mój maz mial pózno pierwsze zeby a potem mial mleczaki jeszcze w liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mezowi ostatni mleczak wypadl miesiac przed naszym slubem (dla pewnosci - nie pobieralismy sie w podstawowce ;) ). Corcia miala 8,5 miesiaca jak wyszly jej dwie dolne jedynki. Minal juz miesiac i nadal mamy tylko dwa zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
to na razie nie mam co wpadac w panikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie,wyjdą :-) mojemu skarbowi 3 kwietnia wyszły dwa naraz,teraz wychodzi następny, ale skoro sie slini to napewno idą ząbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej córci pierwszy ząbek wyszedł 3 tygodnie po 1 urodzinach, a śliniła sie obficie od 4 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
no moja sie slini wlasnie gdzies od 4....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam, że pierwszy ząbek moze wyjść nawet do roku. Nie masz się czym martwić, mkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkk ... u nas to samo :) Moja Niki 9 października zkończyła 7 miesięcy a zębów nadal brak ... a ślini się na potęgę ... ale już się tym nie martwię bo wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
ja się tylko boję, że zęby pozno wychodza, jak dziecko ma krzywicę,,niby lekarka pow, ze z mala oki,,wszysTko,,ale ciemiaczko tez ma jeszcze duze...podaje jej 3 krople witaminy K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJEJ CORCE
pierwszy wyrosl na kilka dni przed ukonczeniem roczku i zaczely wypadac na 5 lat i 3 mies.Synowi na 9 mies. i jeszcze je ma,a ma juz skonczone 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coreczce kuzynki pierwszy ząbek (zawiązek ząbka) pojawił się jak miała 4 miesiące- radość ogromna, tatuś postawił flaszke na opijanie pierwszego ząbka, okazało się ze za wczesnie sie cieszyli- ząbek wyszedł jak miala 9 czy 10miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×