Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Sylwia kochana ty uwazaj:) moze skombinuj sobie herbatki mietowej albo rumianek... Harbatka hłe hłe hłe dobre dobre z tym podlewaniem:P Vichy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem też. dobra ta wpadka prowadzącej, rany mi tez się zbiera od samego rana mnie męczy i chyba zaraz będzie finał - okropne te mdłości wolę już przywitać kibel. Sylwia faktycznie masz przerąbane. Rany ale jeśli jednak okaże się,że musisz to co ? lecisz z koszem? - o rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne te meczarnie ale najlepiej zawsze i wszedzie miec ze soba siateczke albo reklamowke i koniecznie sprawdzic czy nie jest dziurawa;) ja mialam przygody w zeszlym roku w wakacje,ze w nocy przez 2 tyg mialam takie mdlosci ,ze siateczka lezala pod poducha codziennie a i spalam pol nocy na siedzaco:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już kochen i kirczak:D:D koleżanka była u mnie na kawusi:D Dziubassek a ta reklamówka pod poduszką to pełna juz była???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar---gerita, ale mnie rozbawiłaś tym lataniem z koszem:):):) Rżałam przed chwilą jak głupia. Bogu dzięki, narazie jeszcze nigdzie nie latam. Pomęczę się trochę, posapię i jakoś przechodzi. Ale sama nie chcę myśleć, jak to będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie?????? przekichane dziewczyny macie z tymi mdłościami:)jeszcze jak sie siedzi w domku to jakoś daje się rade ale idź do kogos i tul muszle to już przyjemne nie jest a nie daj Boże na ulicy.ludzie to odrazu pomyslą ześ po libacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja też Wam zazdroszczę właśnie siedzę wpracy i niedlugo wychodzę... Bole miesiączkowe mijają...ale jak czytam o waszych bolach to tak wam zazdroszcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia musimy się posatac w następnym misiącu....:) ;) Oczywiście z innym chcącymi dziewczętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, Oj Macie sie macie z tymi mldlosciami :) - hej ja tez chce Malwinka bardzo mi przykro ze do ciebie wstretna przyszla ale nie przejmuj sie w koncu musi sie udac. U mnie okres strankowo owulacyjny zakonczony i z niecierpliwoscia czekam na rezultaty a i mam nadzieje ze dwukreskowo pozytywne :) A i wczoraj strasznie mi slabo bylo i czulam sie pelna ale to tylko 20dc a wiec pewnie to moja wyobraznia tak dzialala. dziewczynki ktora sie jeszcze stara -- napiszcie co tam u was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi moimi objawami, kurcze i ztym spozźniającym się okresem, żeby 10 dni spóźnił się a tu nic :(, przerąbane.... Ale widocznie nie pisane jeszcze w tym miesiącu mieć dzieciątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi oprócz mdłości dochodzą jeszcze zawroty głowy hi hi i cały czas biurka się trzymam :) Hej macie może jakieś przepisy na fajne sałatki? Bo te co zawsze robie już mi się przejadły a na sobotnią imprezkę muszę coś wymyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi moimi objawami, kurcze i ztym spozźniającym się okresem, żeby 10 dni spóźnił się a tu nic :(, przerąbane.... Ale widocznie nie pisane jeszcze w tym miesiącu mieć dzieciątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy! Mogę podać z tuńczykkiem: puszka tuńczyka, cebulka, kukurydza, woreczek ryżu, majonez, musztarda, jajka ze 3, sol, pieprz do smaku.... salatka z selerem warstowowa też jest pyszna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pracuje nad tym ,zeby zaciązyć:Pzobaczymy co z tego starania wyniknie.czy zobacze w koncu te dwie krechy na teście czy następny miesiąc starań:)jejku co ja bym oddała.myślałam ze na drugi rok na wczasy pojedziemy juz z malenstwem na świecie a tu pewnie czeka mnie upalne lato z brzuchem pod brodą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na razie musimy zajść w tą ciążę żeby chodzić z brzuchem w lecie....ale bądźmy dobrej myśli i działajmy... Ja narazie mam miesiączkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na razie musimy zajść w tą ciążę żeby chodzić z brzuchem w lecie....ale bądźmy dobrej myśli i działajmy... Ja narazie mam miesiączkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy no ja ostatnio szlaeje na punkcietych z zupek chinskich mniam mniam a jak nie to lubie makaronową 1.makaronik literki lub inny drobniuśki 2.pieczarki 3.papryka kolorowa 4.groszek 5.kukurydza 6.cebula lub szczypiorek cebulke podsmazyc razem z pieczarkami wszystkie składniki wymieszac dodać troszkę bulionu w płynie i 1 łyzke majonezu. pieprz i sól smacznego dodam tylko ze sałatka jest zajebi***ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj kochane co wprowadzacie taki smutny nastroj? nie zamartwiac sie na zapas!!! Vichy ja mam swoja ulubiona salatke: ryz,majonez,piers z kurczaka,kukurydza,cebula,ananas, sol,pieprz i wkladamy do lodowki zeby sie \"przegryzla\" n jakis czas:) SMACZNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już idę, koniec pracy, dzisiaj jadę po obiadku z mężem po kurteczkę.....bo już jadę 3 tygodnie a zima tuż tuż.... Nie wprowadzam smutnego nastroju tylko trochę mi smutno, że nie jestem jeszcze w ciąży i nie udało się wtym cyklu a wskazujący apóźniający się okres i wydlużający się cykl...na to wskazywał... ale nie będę się martwiła.... Fisia nie odbieraj tego tak, że zasmucam...:) Dobra, kończę bo czas wychodzić.......papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że innym się udało może za dużo jak na jeden raz zaciążyło hehehe, z naszego topiku...:) hehehehe zartuje...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka🌻 jak kupisz sobie kurtalke to sie pochwal:) ja jestem chora na plaszczyk, wczoraj wieczorkiem pojechalam do nowego centrum handlowego i przymierzylam sliczny plaszczyk, troszke kosztuje bo cale 219zł ale mysle,ze warto a m. kreci nosem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok obiecuję, ja mam plaszczyk w tamtym roku kupilam sobie..... ale kurteczka też mi jest potrzebna....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×