Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Heheheee :D niestety idę zrobić pranko... i się za sprzątanie wezmę, przez dwa kolejne weekendy miałam szkołę i oczywiście K. palcem w domu nie ruszył... Narazie kobitki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwina, widzę, że jednak testu nie robiłaś. Ja rano zrobiłam - dwie krechy jak nic, nawet trochę grubsze od tych niedzielnych::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ;) no gratulacje !!!!!! ja sfujarzyłam ;( :( ale jutro muszę!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, ja pogratuluje Tobie jutro zapewne... Dziś niespecjalnie się czuję, jestem wzdęta jak balon, niewygodnie mi w spodniach, cisną mnie w brzuch i uda jakby mi spuchły... zupełnie tak, jak czasami mialam przed @. Czy to już początek ciążowego puchnięci,a czy tylko taki chwilowy stan? Poza tym nic mi nie dolega, jest ok. Tylko to uczucie ciężkości, jakbym była małym słoniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane. SYlwia _____________GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super ależ topic zaj....y !!! cieszę się , Malwina29 jak jutro nie zrobisz testu to Cię chyba uduszę i zanjdę koniecznie bo już tak nas w niepewności trzymasz ,że szok, już nie mogę. Proszę szybko robić test i więcej nas nie dusić z ciekawości. nie było mnie troszę, wczoraj u znajomych byliśmy ja o suchym pysku i kubusiu no bo jak, a towarzystro miało wszystko :piwko, winko, wódeczka a my kobiety w ciąży się mamy - kierowcą byłam :( no ale nie czas na narzekania- tak ma być i już cieszę się,że mam swoje inne szczęście :) oj kobiety kobiety zaciążamy w mgnieniu oka. mnie brzuch mniej boli już rzadko ( to norma????) czasem w jednym boku kłuje (troszkę dziwi mnie to,że w drugim rzadziej - może tak ma być) cholera tyle mam pytań ,a do lekarza jeszcze 2 tygodnie nie wiem czy wytrzymam tak długo. może Wy mi troszkę podpowiecie? - jak jest u Was (jak było z tymi dolegliwściami???) senna jestem ale nie codziennie tak strasznie jak dziś, brzuch mnie bolał wcześniej teraz mniej i jak piszę jeden jajnik pobolewa czasem, a drugi mniej i znacznie rzadziej. mdłości mam chwilowe , nie wymiotuję chociaż były zapędy. Temperatury nie mierzę. całusy dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Sylwia- gratulacje. Ja dzis jestem w fatalnym nastroju. Moj świat sie wali... Poklocilam sie wczoraj z moim Marcinem o bzdure. Zerwał ze mna... Powiedzial ze ma dosyć naszych ciągłych klotni, ze mu sie znudzilam, ze ma mnie dosc... Ze mnie nie kocha. Byl pijany. Szybko mu przeszlo bo tydzień temu mi sie oswiadczyl... Nie moge sobie miejsca znaleść, ciagle placze. Przepraszam ze wprowadzam tu taki grobowy nastrój ale musze sie jakos komuś wyzalic. Tak bardzo go kocham a on jest podly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze zawaliłam. Za bardzo mu wymyślalam, ale to go nie upoważnia do takich podlych słów. Powiedzial ze sie zastanowi, ale wg mnie to juz koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bidulko!!!!! Jestem z Tobą.Faceci są śmieszni.Staracie sie o dziecko,a on Cie rzuca,jestem w szoku.Nie martw sie,napewno wszystko sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌻 nie jestem dzis w dombrym nastroju, jakos zle sie czuje:( Gosiu straszny palant z niego skor tak ci nagadal! ale jeszcze przyjdzie i bedzie kleczal proszac o wybaczenie, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Michelle 🌼 To jest takie Glupie duże dziecko, ktore tylko nadzieii człowiekowi potrafi narobic. Sam nie wie czego chce... Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babeczki moje kochane😘😘😘 Sylwia raz jeszcze G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️.teraz już nie ma wątpliwości:) 😘 dla wszystkich dziewczynek z naszego topika Gosia* serce Ty to masz przeboje z tym chłopem.chyba Fisia musi mu nakopać do tyłka.kochana nic sie nie przejmuj.nie wolno płakac przez faceta!!!!!weź go za fraki i z nim pogadaj jak on sobie wyobraża waszą WSPÓŁNĄ przyszłośc.Gosiu musisz być pewna już teraz bo co będzie jak dziecko przyjdzie na świat???? musicie zadać sobie podstawowe pytanie czy On z tymi wybrykami jest dobrym kandydatem na ojca? Gosieńko ja jednak trzymam mocno kciuki za Wasz związek.mam nadzieje,ze jakaś cegła mu spadnie na głowe i spowoduje,ze zacznie myśleć poważnie.Nie załamuj sie kochana.ten Twój chłop powinien Bogu dziękować ,że trafił na taką wspaniała kobietę jak Ty dziubassek jak tam po zakupach???? smażysz frytki???tak mi smaczka na te frytasy zrobiłaś ze ja dzisiaj też frytki bede wcinac :D:D:D:D dziewczyny które jutro robią testy.pamietajcie FISIA trzyma kciuki mooooocnoooooo. mam nadzieje ze jutro trzeba będzie tabelke zmienić i wpisac\" ciąża\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz koniec mojego związku i moich staranek. Wlasnie rozmawialiśmy. Definitywny koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia..zastanow sie powaznie nad tym zwiazkiem, czy warto..jak teraz jest zle to co bedzie pozniej. Zastanow sie poki nie jestescie malzenstwem..wiem co czujesz, przezywalam to przez 5 dlugich lat.. ps. u mnie dzis sie pojawil sluz plodny i brzuszek mnie boli, czy to moze dzis TEN DZIEN? coz, probujemy dzis wieczorkiem ;) i jutro tez! o ile nie zachce mi sie lulu tak jak wczoraj. ps2. Nie pale, fajki przestaly mi smakowac, to po tym Tabexie. Obym tylko wytrzymala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooli9
cześć dziewczyny,jestem tutaj nowa ,mam do was pytanko- od pięciu miesięcy staramy sie o dzidziusia i jak na razie nic nam nie wychodzi,ale ostatnio zauważyłam ze otoczka wokół brodawek ciemnieje i boli mnie cały czas brzuch(tak jak na okres ,chociaż ból brzucha miałam jak dotychczas dzien przed @) czy to może byc ciąża? (bardzo bym chciała -@ mam dostac gdzies za 5 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Zauważyłam, że dobrze się już znacie, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. My również z mężem staramy się o dziecko, tylko zaczęliśmy trochę później niż Wy, bo w październiku. Chciałabym wiedzieć, co o tym myślicie. Mianowicie mam raczej nieregularne cykle: 30-35 dni. Ostatnia miesiączka: 13.10.2007 r. Kochaliśmy się 27 i 28.10 i 2.11. Wydaje mi się, że 01.11 miałam owulację, popołudniu bolał mnie dół brzucha, czułam kucie, a na twarzy trzy dni wcześniej zaczęły pojawiać się niemiłe zmiany skórne. 02.11 również zaczęły boleć mnie sutki.. Obawiam się, że to po prostu zaczyna się PMS i tym razem nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwiana 29
Hej dziewczęta!!! :) jesteście ???? Ja wlasnie po obiadku.... Witaj Poli, ja Ci raczej nie pomogę bo sama czekam na miesiączkę, spoxnia mi się.....jutro test tez bardzo chce byc w ciąży... Temp. utrzymuje sie tak jak rano 37,4 st C, pozatym objawy to poza wszystkimi innymi to poranne mdlosci ale mowie ja nie wiem czy jestem w ciązy czy po prostu niedlugo pojawi mi sie okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pooli9🌻 melusia80 oczywiscie,ze cie przyjmiemy:) kazdego przygarniemy do naszego szczesliwego topiku❤️ Gosiu kochana tak mi przykro ale zobaczysz,ze on bez ciebie zyc nie potrafi i jeszcze \"przyjdzie koza do woza\" ;) jest ci zle ale pomysl,ze 4 lata to nie malo i zrozumie,ze zle zrobil🌻 trzymaj sie kochana jestesmy z toba🌻 malwina;) co sie tak pomaranczysz hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe kolezanki dopiszcie sie do naszej tabelki jesli chcecie a jak nie to podajcie dane to was wpisze;) 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌻Gosia ........21 ....Łańcut............................7 cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto......................2 cykl 🌻validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌻Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok...1 cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża 🌻Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża 🌻Wiktoria1980.27....USA..............................3 cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...................... 🌻Maliwina29...29......................................1 cykl 🌻Dafodilek .............................................1 cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌻Wiktoria80..27.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl Gosia ........21 ....Łańcut............................7 cykl Dziubassek..21.....Trójmiasto......................2 cykl validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok...1 cykl Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża Wiktoria1980.27....USA..............................3 cykl Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża Harbatka ....28.....Warszawa...................... Maliwina29...29......................................1 cykl Dafodilek .............................................1 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża dopisuje sie bo cos w tej tabelce wcieło \"Kurde no\" ;) Wiktoria80..27......................................... Kurde no.....29.......Kraków.........................1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, bede tez tutaj czasem wpadac pod moim drugim (ladniejszym) nickiem \"Avinion\". Wiec jakby co to pamietajcie Kurde no = Avinion ;) Uprzedzam o tym na kazdym topicu na ktorym bywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina 29 żeby temperatura była miarodajna to trzeba ją mierzyć codziennie o tej samej godzinie przed wstanie z łożka,bo inaczej jest sfałszowana. Witam nową koleżanke! Bylismy dzisiaj u teściów.Dosłownie przeżywam katorge jak musze tam jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczęta, dopisuję się do tabeli: NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl Gosia ........21 ....Łańcut............................7 cykl Dziubassek..21.....Trójmiasto......................2 cykl validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok...1 cykl Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża Wiktoria1980.27....USA..............................3 cykl Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża Harbatka ....28.....Warszawa...................... Maliwina29...29......................................1 cykl Dafodilek .............................................1 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża Wiktoria80..27......................................... Kurde no.....29.......Kraków.........................1 cykl melusia80....28.........................................1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌻Gosia ........21 ....Łańcut............................7 cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto......................2 cykl 🌻validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌻Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok...1 cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża 🌻Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża 🌻Wiktoria1980.27....USA..............................3 cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...................... 🌻Maliwina29...29......................................1 cykl 🌻Dafodilek .............................................1 cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌻Wiktoria80..27......................................... 🌻Kurde no.....29.....Kraków.........................1 cykl 🌻Melusia80....28.......................................1 cykl ide juz spacku buzka😘 do juterka🖐️ miłych senkow i staranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooli9
Dziubassek jak mam sie dopisac to waszej listy? a moze ty dopisz:pooli9 28l. opolskie,5 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochaniutkie😘 Witam nowe dziewczynki😘 baaardzo się cieszę ,że do nas dołaczyłyście bo to szcześliwy topik😘 dla Was Gosiu kochanie Ty moje bardzo bardzo mi przykro z powodu Twpjego mena.az nie wiem co mam napisać.kochana głowa do góry.sama widzisz,że w ostanim czasie Wasz związek był bardzo burzliwy.zobaczysz ,że jeszcze przyjdzie na kolanach do Ciebie.Gosiaczku aż nie wiem jak Cie pocieszyć dziewczyny ja własnie wróciłam od znajomych.to mojego m.kolega i jego narzeczona.ledwo przeżyłam bo ona co miesiąc truje du**pe,że jest w ciązy.zawsze sie konczy na tym ze dostaje @.własnie jest na etapie ze @ spóźnia jej sie trzy dni(ma nie regularne ) wysłuchuje ze ma mdłości.jest senna bolą ją piersi itp. kochane ja się cieszę jak ktoś zachdzi ale ona to jest ewenement.co mięsiąc wysłuchuje aż mnie mdli.pragne dodać ze Ona na matkę się nie nadaję i raczej jej w tej roli nie widze.za duzo pisania bo Bym Wam opisała o niej troche. wypiłam u nich dwa drinki i uciekłam bo już mi łeb pękał dziewczynki śpicie juz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×