Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

NICK ..............WiEk....MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ........CYKL Fisia .................29 .....śląskie..........Marta 3lata .............4 cykl Gosia ................21 .....Łańcut -....................................7 cykl Dziubassek.........21......Gdańsk -................................... 2 cykl validos27 ..........27......Kraków -................................... 5 cykl Michelle............21......kuj.-pom......Daniel 1rok7mies.........1 cykl Demiluna ...........26......Anglia ............Wiki 3 lata..............ciąża Vichy ................27 .....Śląsk..............Karo l 6lat...............ciąża Wiktoria1980......27......USA........................... .... ..........3 cykl Sylwia ...............29 .....Trójmiasto . ...............................ciąża Mar--gerita.........26 .....Warszawa..................................ciąża Herbatka ...........28......Warszawa................................. .... Lake tahoe..................................................... ................. Maliwina29..........29......Warszawa.................. .... .........1 cykl Dafodilek ...........27......Wrocław................................ ...1 cykl mrufcia .............21......Dolnośląskie........................... ....ciąża Avinion.............29.....Kraków................. ...................1cykl basiunia*.............28....Śląsk................Szymek4 latka........1 cykl poli..................28..........opolskie................................5 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼NICK ......WiEk....MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ........CYKL Fisia ........29 .....śląskie..........Marta 3lata .............4 🌼Gosia .......21 .....Łańcut -....................................7 🌼Dziubass...21......Gdańsk -................................... 2 🌼validos27...27......Kraków -................................... 5 🌼Michelle.....21......kuj.-pom......Daniel 1rok7mies.........1 🌼Demiluna ...26......Anglia ............Wiki 3 lata........ciąza 🌼Vichy .......27 .....Śląsk..............Karo l 6lat.........ciąża 🌼Wiktoria1980..27......USA............... .... .................3 🌼Sylwia .......29 .....Trójmiasto . .........................ciąża 🌼Mar--gerita...26 .....Warszawa...........................ciąża 🌼Herbatka .....28......Warszawa....................... .... 🌼Lake tahoe................ .....................................🌼Maliwina2.....29......Warszawa.........................1 🌼Dafodil........27......Wrocław....................... ...1 🌼mrufcia .......21......Dolnośląskie................ ....ciąża 🌼Avinion........29.....Kraków........ ...................1cykl 🌼basiunia*......28....Śląsk................Szymek4 latk..1 🌼 poli............28.............opolskie........................5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale pomieszałam raz wyszło raz nie :(:( chyba ide juz spać:):) niech któraś poprawi tą tabele za mnie doooobranoc kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie :D Przepraszam, że tak strasznie z rana, ale spać nie mogę... Miałam jutro robić test, ale mój K. się uparł. Jak to on powiedział po obejrzeniu wyniku - PÓŁTORA KRESKI. :D :D :D Potem stwierdził, że nic nie kuma - była jedna, teraz półtora... Hihihiii. Jeszcze się trzęsę z wrażenia. Malwinka !! -- jak Twój test ????? Gosiaczku -- albo się dotrzecie z MArcinem, albo nie. Wiadomo, że po pijaku człowiek robi się bardzo szczery.. Może to kryzys, może się ułoży. Pozdrawiam Cię cieplutko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooli9
ja dzisiaj tez robiłam test ale wyszedł negatywny,tylko nie wiem czy nie zrobiłam go za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry buziaczki dla Was Herbatkooooooo półtora kreski to dwie kreski. G😘R😘 A😘T😘U😘L😘U😘J😘E jejku dziewczynki ale Wam szybko idzie z tym \"zaciążeniem\" cieszę sie bardzooooooo u mnie dzisiaj temp 36.9 czyli dwie kreski w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Fisiu :D Wiem, w dodatku ta kreseczka troszkę ściemniała. Jutro kupię drugi test aby się upewnić. Ale robiłam teraz ten mniej czuły (od 5 jednostek), więc myślę, że wynik jest wiarygodny. Do mojego K. jeszcze nie dotarło ;), śpi w najlepsze ! Albo udaje, że śpi ;) żeby sobie przemysleć rewelację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌼Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌼 Gosia .......21 ....Łańcut............................7 cykl 🌼 Dziubassek.21.....Trójmiasto.......................2 cykl 🌼validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌼Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1 cykl 🌼Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża 🌼 Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża 🌼Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌼Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌼 Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża 🌼Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża 🌼Maliwina29...29........................................1 cykl 🌼 Dafodilek ...............................................1 cykl 🌼 mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌼Wiktoria80..27......................................... 🌼Avinion.......29.....Kraków............................1 cykl 🌼Melusia80....28...........................................1 cykl 🌼Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata.......1cykl 🌼Poli..............28.....opolskie.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooli9
Harbatka ; mam 24dc a @ powinnam dostac w 8-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooli9
Harbatka; kiedy robiłas test ?(jaki jest najczulszy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczulszy test to np Bobo-Test, robilam go z tydzień temu (dokładnie nie pamiętam, ale pisałm o tym tu na forum), wyszła 1 kreska, ale jakaś taka przerwana i blada. Ten test ma czułość od 10 jednostek i wykrywa niby 3 dniową ciążę. Dziś (32 dc) zrobilam PinkTest (czułość od 25 jednostek) i wyszły 2 kreski. U Ciebie jeszcze może być za wcześnie, musisz poczekać. mnie ten nieudany test uspokoił, przestałam się w siebie wpatrywać (tak bardzo). Poczekaj do dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie. HERBATKA - GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny ale czad !!!!!!!! jakieś miłe fatum siadło na ten topić. Dawajcie wszystkie spragnione dziecka do nas !!!!. Nowe koleżanki oczywiści wtamy serdecznie 🌼. poola29 9sorki jeśli przekręciłam nick ale przez te piruńskie reklamy zielone nie moge zobaczyć na bierząco co i jak :) ). skoro do Twój 24 dzien , a masz miesiączki 30 i 30-paro dniowe to ja myślę,że na test za wcześnie. Test można zrobić NAJWCZEŚNIEJ w dniu spodziewanej miesiączki, mi np. w dniu miesiączki nie pokazał ciąży dopiero 3 dni po spodziewanym terminie. Stosowałam OUICK TEST. Gosia - mi również przykro z powodu Twojej sytuacji, szkoda mi Ciebie ale powiem tak - jeśli miałabś męczyć się całe życie to lepiej ,że tak się skończyło. Nie warto pakać przez faceta - facet to świnia i tyle. Pomyśl co mogłoby być potem? skoro teraz nie jest dobrze/. wiem ,że może mi łatwiej powiedzieć Tobie zrobić. Może wkońcu zrozumie i przyjdzie do Ciebie na kolanach . Trzymaj się Kochana . mnie dzis nie będzie idę do rodziców z moim, wkurzył mnie wczoraj bo mały remont wkońcu robimy w przedpokoju , a ten tylko piwo i piwo po robocie i tak już prawie tydzień- jakby mi na złośc robił. Wczoraj znajomi , dziś piwko . cholera może ja też mam smaka - dostał burę i skrócę mu to żłopanie. Wasi faceci też tacy pazerni na browca?? lecę dziewczęta , piszcie piszcie fajnie się czyta. Aha ściągnęłam fajny film od początku ciąży do rozwiązania , wszystko w środku pokazane , tytuł/\" W ŁONIE MATKI\". polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka tak sie cieszę ze Ci sie udało.ten plan A chyba wypali:D:D:D:D dziewczynki gdzie się podziewacie????gotujecie już niedzielny rosołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooli9
Harbatka;dzieki za odpowiedz,dałas mi troche nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja jest zawsze :D. Co do browa... mój K. żłopał kiedyś po 2-3 puszki (wieczorkiem dla relaksu), porozmawialam z nim, że mi się to nie podoba, że za dużo, że będzie AA itd... ograniczył do 1 dziennie .... to też pewnie alkoholizm, ale skutków \"ubocznych\" nie ma, tzn. w ogóle po nim nie widać że wypił to piwo. Tylko w weekend (zwykle w sobotę) są 2-3 browarki. Dokładnie! Ale czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kochane to jest tak ,ze i mąż i ja piwko lubimy.wódki nie lubimy więc mamy spory arsenał róznej róznistej(prezenty zazwyczaj)i nie ma komu wypić w tygodniu mąż nie pozwala sobie zbytnio z tym piwem bo w pracy jeżdzi autkiem a ma zasade ze po % nie wsiada za kółko.do kolacji jedno wypije ale to nie codziennie.natomiast w weekendy to nam duuzo piwek idzie.zazwyczaj w sobote mamy znjomych u siebie to piwkujemy.:) a Macie jakieś swoje ulubione piwko??? ja lubie calsberga mój pije harnasia lub zubra ale ostatnio go też nawiedziło i kupił calsberga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dębóweczka (Dębowe), taterunia (Tatra) i ostatnio okocimek (wiadomo) - mocne, :D ja w ogóle piwa nie lubię, ewentualnie owocowe, nie gorzkie: wareczka strong, freek (rewelacja) i ostatecznie reds. Osobiście uwielbiam wiskacza z colką, stoją dwie buteleczki, i raczej sobie postoją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W pierwszej ciaży robiłąm test na tydzień przed @ i były 2 piękne grube krechy,robiłam pre-test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka moje szczere GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juchu!! kolejna zaciazona:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 witam moje kochane Pooli9 zawsze jest nadzieja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczynki..jakja bym bardzo chciala zajsc w ciąze ;( to by oprocz spelnienia odwiecznego marzenia, rozwiazalo kilka moich problemow. dzis od rana staranka (bo nadal mam sluz plodny) jeszcze wieczorkiem raz sprobujemy. Ech, najgorsze to ze jutro wyjezdzam i bede do tylu ze staraniami az do srody ;( a pewnie i czwartku;( moj Kurczak zly ze go non stop namawiam , wczoraj bolal go brzuch i nie chcial. Twierdzi ze przeesadzam bo najwazniejsza w tych rzeczach jest SPONTANICZNOSC.No w sumie sie z nim zgadzam, ale ja kochalam sie tak przez wiele lat (omijajac dni plodne) i jakos w ciaze nie zachodzilam, dlatego teraz akurat w te dni chce \"atakowac\". Mam nadzieje ze mnie rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion🌼 ja też już bym chciała zaciązyć:) mój m też już rady ze mną nie daje hihi:D:D biedaczek az mi go szkoda,ale oboje baardzo chcemy dziecko więc się staramy moja córa non stop się dopytuje czy mam dzidziusia juz w brzuszku.a ja jej musze tłumaczyć ,ze jeszcze nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooli9
Avinion;nie jestes sama,ja tez bardzo bym chciała (staramy sie juz od 5 miesiecy),ale mam cicha nadzieje ze to juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane mam zaległości od 1 listopada a tu kolezanki napisaly a napisały:) Ja po dwóch dniach imprezowania (Szymuś miał urodzinki:) padam na pyszczek;) do tego moje \"cudne\" plamienia nadal sie utrzymują;( jutro ide do lekarza...sama juz nie mam koncepcji dlaczego tak sie dzieje....dzis dokładnie 15 dzień od rozpoczęcia tych plamien więc gdyby był to normalny okres który normalnie mam 5 dni to dziś byłby fantastyczny dzień staranek o maluszka:( Do tego wszyscy goście Szymciowi zyczyli rodzieństwa....a ja załamka....Pozdrawiam wszystkie kolażanki - tęskniłam za Wami. PS:Fisiu test robilam w 37 dniu tj 7 dni po spodziewanej @:( wynik wątpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie załamywać sie.każdej sie wkońcu uda! Mąż bawi sie z Danielem,więc moge odsapnąć.Mąż już mi brzuszek całuje i rozmawia z córeczką :-D Jak pokazuje na swój brzuch i mówie małemu,że tu niedługe będzie dzidzia,że będzie miał braciszka lub siostrzyczke to patrzy sie jak na kretynke :-D Jeszcze nie wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczynki, Gratulacje Harbatka :):):):):) Avinion - moj m jakby z twiom gadal dostalam takui sam wyklad o spontanicznosci a i moj cos dodal cos jeszcze o fabryce :):):) Ale musze przyznac ze ma racje pomimo ze ja tak bardzo chce zajsc i tez inicjuje mocniej w dni plodne. A moj inicjcji z mojej strony za bardzo nie lubi hehhe meski honor!!!! u mnie chyba nabardziej plodne dni :) przedwczoraj staranka byly, wczoraj juz nie - i ja jakos nie mialam ochoty oboje padlismy wykonczeni - moj to jeszcze spi a i dzisiaj beda ( ja to wiem moj jeszcze nie ;0)a potem znowu niecierpliwe oczekiwania buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Właśnie wróciłam z giełdy. Chcemy z mężem kupić samochód od dwóch miesięcy, ale nic z tego nie wychodzi. Tak jak ciążą. Powtarzam sobie, że to dopiero 1-wszy cykl starań, a zajść w ciążę nie jest takie proste, ale to nie pomaga. Jestem pewna, że w tym cyklu nie wyszło. To 23 dc a sutki bolą tak,że nawet stanik je podrażnia, czyli PMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia80 ja miałam tak właśnie w ciąży już po kilku dniach sutki bolały mnie tak bardzo,że stanik sprawiał mi ból i nie mogłam na brzuchu spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×