Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witajcie:) u mnie sprawa wygląda tak: w 13 dc był jeden jedyny (nie licząc takiego w 3 dc pod koniec @ bo na szczęście jest krótka) seksik... jajniki bolały jak na owu w 11, 12 i 13 dc... wtedy też występował śluz płodny. W 14 dc już ewidentnie niepłodny... Ten seksik... to właściwie taka powiedzmy \"seria\" w różnych pozycjach;) - no nieistotne- w każdym razie sam koniec mojego K. nastąpił poza mną- czyli przerywaniec:) dziś 19 dc... brzuch boli... ostatnie cykle: od 25 do 29 dni... i ostatni rekordowy- 31 ale było dużo stresów (egzaminy, wyjazd zagraniczny, zmiana klimatu, samolot)... myślicie że... są jakieś szanse?? pzdr ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala. Od kad jestem z moim P ani razu sie nie zabezpieczalismy. Przez 3 lata byl stosunek przerywany. Jesli twój facet ma \"czucie\" to w ciazy nie jestes na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! U mnie nastał senny okres. Od trzech dni padam do łóżka już po 20, a wstaję p 6 rano. Mam wrażenie, ze wciąż jestem niewyspana, jakaś nieprzytomna i rozkojarzona. Trochę to męczące. Poza tym trochę dokucza mi to napięcie w brzuszku, takie niby wzdęcie, niby lekki ból. Czuję się grubiutka i ociężała. Piersi bolą, ale tylko trochę. Poza tym - wszystko w normie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane🌼 ja dopiero wstałam i ledwo na oczy widze hihi:D ide doprowadzić się do poządku i zaraz wróce tu do Was 😘 dla wszystkich]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :D Wieczorem mój K. nie dał mi dojść do komputera. Zresztą wcześniej poszłam spać. \"Zamówiłam\" wizytę u doktora na 15.11. w Luxmedzie, zobaczymy jak pójdzie, bo u tego pana nie byłam, ale ma dobre opinie. Mój K. ciągle jakiś nieswój, ale wczoraj pogadaliśmy i jego nastroje wynikają poprostu z niewiedzy, czy będzie 1 bobo, czy więcej, czy będzie jego wymarzona dziewczynka, no i oczywiście czy wszystko jest ok. Myślę, że po pierwszym USG mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) u mnie bz chociaz wczoraj 20 dc pojawił sie jakis taki sluz jakby płodny.....hmmm nie wiem co o tym myslec dzisiaj 21dc w sumie przez ten sters moze sie wszystko przesunac??chyba cóz dzisiaj bedzie mezus to go zmolestuje!!! kto wie moze sie jakos kiedys uda:) Herbatka- trzymam kciuki za wizyte:) musi byc dobrze fisia❤️ pijesz kawe:) ze mną?? moze ktos jeszcze? vichy wiec masz dwa serduszk:) ale Ci fajnie!! całsuki dla Was dziewczynki❤️ jestem z Wami i waszymi radosciami i rozterkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl Gosia .......21 ....Łańcut............................7 cykl Dziubassek.21.....Trójmiasto.......................2 cykl Validos27 ....27 ....Kraków -.........................6cykl Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1 cykl Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża Maliwina29...29........................................2 cykl Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża Wiktoria80..27..................................... Avinion.......29.....Kraków..........................1 cykl Melusia80....28.........................................1 cykl Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... Poli..............28.....opolskie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dojechalam do pracy:( stalam 40 min na przystanku i nic nie jechalo, zmarzlam jak nic:( wyszlam o 6.50 z domu a dojechalam na 8.35 do roboty a normalnie jade z 30min jestem zla i zmarznieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz dziewczynki🌼 Validos🌼 pijemy razem kawusie.moja już na stoliku stoi:) Harbatka 🌼 a jest prawdopodobienstwo bliźniaków u Ciebie?? Sylwia.... 🌼 i 😘 dla maleństwa w brzusiu Gosia* erotomanko😘 Vichy🌼 i 😘 dla zięcia.fajnie ,że masz juz pierwsza wizyte za sobą Dziubassek 🌼 kochen kirczak demiluna🌼 ale dziwnie to wygląda u Was z tym ginem:) chyba w Polsce pod tym względem nie jest najgorzej wczoraj wieczorem juz nie dałam rady wejsc na topik.byliśmy w markecie na zakupach i trochę nam zeszło.jejkuuu ile zabawek powystawiali juz.moje dziecko o mało nie zwariowało no i naciągnęlo rodziców na dinozaura.konika i karty piotrusia:D:D:D:D:D:D Michelle.demiluna.Vichy basiunia czy Wasze pociechy już złożyły zamowienie do mikołaja ???? moje dziecko cały zeszyt zakropkowało i mowi ze to list do mikołaja hahahaha chce domek dla tęczowych kucyków no i siostrzyczke:( 😘😘😘😘😘 dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia teczowy domek mmmm brzmi fajniusio:) a siostrzyczke albo braciszka dostanie na swieta:) przynajmniej ja w to mocno wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek tylko pytanie na które święta:):) ostatnio kochane robiłam porządek w ciuszkach po małej.jejku te na 56cm jakie maluśkie.kiedy to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedno pytanie mam do tych które juz zaciązyły i do tych którym się niebawem uda.macie już obmyślone imionka dla maleństw????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu -- w rodzinie są jedne bliźniaki, więc teoretycznie. Wolałabym jedno. Imiona, hmm. Obecnie dla dziewczynki Aleksandra :), a dla chłopca nie ma. Ale może się to jeszcze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie spac chce😴💤 dzisiaj znowu brzydka pogoda za oknem naszczescie w pracy cieplutko mam i herbatke mozna sobie zrobic:) wczoraj mojemu m. zebralo sie na staranka hehe ale jak zwykle ja musialam dzialac bo on strasznie wygodny jest:) dziewczyny POBUDKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię, ale dziś dzień mam kiepski... w pracy nie bardzo, skarbowy czepia się konta, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harbatka ja tez cos ostatni tydzien mam nie najlepszy:O ehh ta skarbowka zawsze czegos sie czepia😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dla wszystkich :) no kochane więc to było tak .............wczoraj oczywiście ...........jakiś diabeł mnie pokusił........zapaliłam !!!!!!!!!! złapałam 3 machy : smak? - metal w ustach, zobaczyłąm gwiazdy i po chwili przytuliłam kibel !! tak więc na tym skończyły się moje przygody z fajką, nie posłuchałąm Was :( i zajarałam o ile to można nazwać zajaraniem. Teraz już wiem,że mi nie smakuje i więcej nawet nie pomyślę o tym , jeśli chcecie to poproszę o opierdziel. :( Herbatka - ja też mam termin na 15.11 - odliczam dni chociaż czas szybko leci to jednak jeszcze tydzień :( Sylwia - ja też miałam i mam takie objawy, jak tylko wstanę po nocy tak od razu chce mi się spać jk coś przekąszę, też czuję się ciężka i brzuch taki nabrzmiały - jak wieloryb. fisia 🌼, Dziubassek🌼, validos27🌼, gosia 🌼, vichy 🌼, demuluna 🌼, Michelle 🌼, Wiktoria1980🌼, Malwina29🌼, Basiunia🌼, Poli🌼, Dafidilek🌼, Avnion🌼,Melusia80🌼, mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam. ja dziś nie bardzo się czuję głowa mnie boli, wczora kupiłam melisę żeby nerwy mnie nie brały :), chyba cały dzień przeleżę, M maluje wkońcu przedpokój - kolor kogiel-mogiel z duluxu, fajny wychodzi taki ciepły żółty ale nie mogę patrzeć jak on maluje bo jakoś tak dziwnie takie plamki nierówności zostają , potem to pędzelkiem rozciąga - tłumaczę weź sobie mniejszy wałek (ja takim malowałam i ani śladu nierówności) ale jak grochem o ścianę - kurka jak coś mi nie będzie pasić to jak wezmę ten wałek - jak on do roboty pódzie ovzywiście jeszcze 2 godz.:) to ja pomaluję i będzie ok. założe se maskę żeby nie wdychać i raz dwa to zrobię , a nie takie piep....... sorki ale ostatnio taka jak osa chodzę i głowa teraz doszła boli....... a u nas jeśli będzie dziewczynka to Zofia, Iwona, a chłopak Adam, Daniel :), Rafał - to tak też wstępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko --- ja nie mam nic przeciwko,że on maluje ale niech to zrobi dobrze, mam obawy i go pojnuję bo jak malował w kuchni ściane na pomarańcz to do tej pory zostałay ślady i tłumaczył się,że inaczej się nie dąło - uwierzyłam dopuki sama w innym pokuju nie malowąłam na czerwono - też owszem ślady się robiy ale znalazłam technikę i ani jednej nierówności nie ma, więc mój ogon przykulił a potem się chwalił znajomym,że ja lepiej maluję niz on :) więc teraz co jakiś czas zaglądam od niego i daję swoje \"cenne\" uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee, znam to ;) Coś kicham dzisiaj, i zimno mi... jeszcze infekcji brakuje :( będę beczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chyba nie tylko Wy sie źle czujecie:( mnie dzisiaj łeb pęka i zoładek nawala:( tak mnie bolał ze musiałam kropelki łyknąc w ogóle dzisiaj do d**y jestem. co do imion to dla dziewczynki podoba mi sie Paula(nie palulina czy paulinka poprostu Paula bez odmiany )a dla chłopczyka to Karolek nie wiem co z tego będzie bo mojemu m. się całkiem inne imiona podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dla chłopaca Dominik albo Grzesiu,a dladziewczynki Dominika.W rodzinie mam bardzo dużo bliźniaków,u męża też są,więc cały czas mam nadzieje,ze na mnie nie trafi i będzie jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz tego,ze podobaja nam sie konkretne imiona to w wielszosci mezowie gustuja w innych u mnie bedzie walka o imie dla dzidzi czuje:P ja etz sie zle czuje ale pocieszam sie,ze jeszcze 1,5 h i do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Danielem nie było problemu,bez zastanawiania sie wiedzielismy,ze Daneil,a dla dziewczynki w 5 minut wybralismy :-) fisia* Daniel nie pisze listu do Mikołaja,bo jeszcze nie wie co to,za głupiutki jest.Mimo,że w zeszłym roku widział,bo szwagier sie przebrał to napewno nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kombinuje,zeby w tym roku ktos się przebrał za mikołaja.jajku ciekawe jak zareaguje.bać sie napewno nie będzie bo ona jest bardzo smiała.obawiam się ze jak m. sie przebieze to go rozpozna moze sasiada zmolestuje :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×