Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja jestem ale pewnie już nikogo nie ma :( jakoś nie możemy się oststnio spotkać. oj dziewczynki ale mnie rozbawiłyście - Kochane moje z tymi gierkami, książkami i obiadami :) wszystko jest na pożądku dziennym no może tylko w gierki nie grałam. Miałam zamiar troszkę mebelków poprzekręcać ale dałąm sobie na wstrzymanie nie ma co się przmęczać :) pogoda brzydka, pada fajowo się śpi w taką pluchę :) mdli mnie nienawidzę tego uczucia jakbym muchę zjadła - bllllllllllleeeeeeeeeee !! nie pamiętam która z Was\\ poleciłąm taki kalendarz haczewskiego demiluna? fajowy jest dodałam nawet do ulubionych to mój 6 tydz. i 3 dzień ciąży :) fisia 🌼 gdzie Ty jesteś biedactwo, jak tam zdrówko ? lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam sie nisko! Dzis nie bylo staranek. Moje chłopisko bylo tak zmęczone po pracy aż mi go szkoda bylo. Wypił piwo i Poszedl spac :-( ale jutro to sobie odbije ;-) ja tez chyba pojde spac bo nie mam co robic... No wlasnie co z ta Fisia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiu-
Witam. Mam do was pytanie. Ile dni trwa owulacja? Nie dni płodne tylko owulacja, to jest jeden dzien? I ile w organizmie kobiety żyją plemniki? Czy np jesli dzisiaj bym współzylam a jutro miala owulacje to czy mogłabym w ten sposób zajść w ciążę mimo ze nie byloby powtórki? To znaczy współzyla dzien przed owulacja a w owulacje nie. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ten wlasciwy dzien jest tylko raz w cyklu i tzreba\"trafic\" w niego. Owulacja nastepuje gdzies w polowie cyklu a plemniki przetrwaja do 72 godzin po stosunku. Gosiu uuuu to szkoda,ze nie bylo staranek :( ja mialam dzis plan ale tez jakas jestem zmeczona i chyba zaraz pujde pod prysznic i spacku 💤 Mar--gerita kochen ja pisalam o \"bierkach\" a nie \"gierkach\" hehehe ale na jedno wychodzi;) ja ci dam przestawianie mebli!!! od tego sa chlopy a ty mozesz jedynie drygowac gdzie co ma nosic;) malwinka to wspaniale,ze bedziecie mieli swoj wlasny domek, marzy mi sie takie zycie ale chyba jestesmy skazani na mieszkanie takie jakie mamy :O ide sie prysznicowac;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu. Trzeba trafić w owulacje. Tak to by każda zachodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochen i kirczak😘 stęskniłyscie się za mną co??:D:D:D:D:D:D byłam u koleżanki na klachach bo dawno sie nie widziałyśmy.teraz ide się wykąpciać i na sexik do małżoneczka.tylko jeszcze muszę ululać mała 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku 🌼 , ha ha bierki, - kiedy ja w to grałam musieliby mi zabrać komputer, TV, książki, gary , odkurzacz itp zanim wpadłabym na taki pomysł. oooooooooo poukładałabym puzli :) ale czad bije mi chyba na dekiel ;) , no a dziś powiem mojemu jak z roboty wróci co i jak na jutro - gdzie ma przestawiać i niech lata :) wiecie co dziewuszki? wczoraj byłam u koleżanki któa dopiero urodziła - śliczna dziewczynka taka malusia, milusia no cudo.!! i powiedziała mi coś w co uwierzyłąm: słuchajcie i Wy - podobno kobiety w ciąży mają coś takiego w sobie,że mogą rzucić na kogoś urok, klątwę podawała wiele przykładów i w jej przypadku się sprawdzało np. ona nie trawi teścia , któregoś dnia tak ją wkurzył,że powiedziła, a żeby ci ręka uschła i ..........do tej pory ręka go boli, narzeka na rękę. Natomiast jej koleżanka - ojczym kopnął ją jak była w ciąży i..........kolesiowi noga zaczęłą gnić aż musiał mieć amputację !!!!!!!!! jeszcze coś tam opowiadała ale ostrzegła,żebym uwarzała jakie złe rzeczy do kogo mówię bo mogą się stpardzić :) teraz straszę mojego M,że jak czegoś nie zrobi albo coś mi dokucza to rzucę na niego klątwę!!!!!!!! słyszałyście może o czymś takim co ja tu wypisuję??? rany takie czarownice ciężarne?? - ale byłoby fajowo - hi hi. a dziewczyny powiedzcie co oznaczają słowa : kochen, kirczak,klachach ??? - czy to coś po śląskiemu ??? a fisia na ploteczkach była , a my się tu martwimy gdzie ona polazła i czy w łóżu leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerito \"klachy\" to pogaduchy:) tez sie nie skumalam na poczatku:) \"kochen\" bo kiedys sie rabnelam w pisaniu zamiast \"kochane\" i dziewczynki sie smialy,ze jestem niemka:P \"kirczak\" bo popieprzylam na klawiaturze spieszac sie zamiast\"kurczak\" chyba jakas pijana bylam:O a tak w ogole to DZIEN DOBRY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :D Moja teściowa i bez ciąży jest czarownicą, wszystkie jej uroki się spełniają. Jak narazie to u mnie prawie zero objawów :) piersi leciutko pobolewają po bokach, nieco urosły, tylko węch mi się polepszył. Brzusio się zaokrąglił i w spodniach ciasno. Tempki już nie mierzę. Słuchajcie, czy Apapa i Aspirynę mogę brać ??? Przeziębienie mnie chyba bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka lepiej wypij herbatke malinowa albo soczek malinowy i sie wygrzej... najlepiej do 3 m-ca nie brac zadnych srodkow ale byc moze jak nie bedzie wyjscia to troszke aspirynki bedziesz mogla zazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- no w końcu wiem, co oznaczają te słowa-kody ;) :D też się nad tym zastanawiałam i miałam już zapytać. Margeritka -- widzisz, jednak co nasza ręka to nasza ;) ja mam tak samo, muszę zawsze na remontach pojechać na jeden dzień i \"dopieścić\" dzieło mojego K. Michelle -- również mam problem z farbowaniem, bo od ostatniego minęło 1,5 miesiąca i już odrościki widać, mam farbowane na ciemny brąz, a mój naturalny to mysi blond, więc ciupkę widać. Też uważam, że w 1 trymestrze farbki raczej nie ruszę. Przeżyję ;) Malwinka -- nowy domek ! wow, urządzanie, kupowanie, planowanie, rewelacja :D uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu -- cieszę się , że już lepiej w Twoim związku :D fisia -- bardzo tęsknimy za Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane😘 ale pospałam mmmm. dziewczynki co do farbowania włosów to ja sie pytałam lekarza jak byłam w ciązy.powiedział ze jeżeli wszystko jest w porządku z dzieckiem i mamusią to nie ma zadnych przeciwskazań.należy jednak wietrzyć pomieszczenie w którym sie to robi,żeby nie wdychać.farby teraz są mniej szkodliwe niz te które były.ja robiłam balejaż w 6 miesiącu ciązy. :D:D:D:D o tych czarach to nie słyszałam no alefajnie by było.jest kilka osób do zaczarowania więc grzecznie czekac będe az zaciąze Herbatka:D:D moja tesciowa tez czarownica::D:D:D:D lece zrobić sobie kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a propos teściowej, chyba ją ściągnęłam myślami, bo do mnie zadzwoniła (w końcu) z gratulacjami. Mój K. powiedział jej przez telefon o teście i jeszcze nie miałam okazji z nią się widzieć osobiście. Jak będę już tragicznie wyglądać to się zafarbuję ;) narazie jest mi dobrze jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziubasku :) tak myślałam, że od leków to z daleka. Ale witaminkę C można? taki rutinoskorbin np. ??? ide do koleżanek po soczek malinowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka staraj sie nie łykać tabletek:) mleczko gorące z miodzikiem polecam kochane pobudka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) kurcze dziwny ten mój cykl 21 dc a owulacji nie widac - jeden dzien był śluz bardziej rozciagliwy i nic:( cóz wszystko popierdzielone u mnie na całego!!!!!!!!! herbatka co do soczku z malin to moja ginekolog jak była w ciazy to nie piła coz mówiła ze nie wolno!!!itp ale nie byłam wtedy zainteresowana... wiec nie wiem, mergerita ja dzisiaj sie spotykam z kolezanka w ciazy:) moze mnie zauroczy:):):) na co licze:) gosiu u mnie staranka byly wczoraj ale watpie aby owulacja sie pojawiła chyba wszystko przez te nerwy:( cóz jakos mi tak ..........źle bo kazdy koleny cykl to jakas porazka!!! zawsze cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na owulację jest prosta metoda: sexik co 3 dni przez 2 tygodnie. Nie da się nie trafić ! To tyle jeśli chodzi o teorię oczywiście ;) bo jak nie ma owu to i sexik nie pomoże. Ten soczek niedobry coś, słodzikiem dosłodzony, a ja nie znoszę słodzików, bleeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie niewyspana jak cholera!Mały bardzo ciężko przechodzi ząbkowanie i budzi sie co chwile z krzykiem.Cały ranek chodził za mną i powtarzał MAMA TU pokazując paluszkiem na dziąsełka.Mój biedny maluszek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczynki! Validos ja mam Dokladnie ten sam problem. Myslalam ze owulacja juz byla a tu lipa. Dzis temperatura 36.6. Objawy nie zgadzają mi sie z temperatura. Nawet test wyszedl pozytywny. 16 dc a juz nie wiem co o tym myśleć. Jedno wiem na pewno kobieta jest nieprzewidywalna. Jak leszcza ta owulacje mozna wyczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia*,a mierysz temp. codziennieo tej samej godzinie przed wstaniem z łóżka???Tylkowtedy jest wiarygodna.Jeśli tak to juz nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu oj u nas to nic nie wiadomo! u mnie cały czas 36,6-36,5 a tu 21 dc:( ostatnio tem była ok 16 dc 37 i w dniu miesiaczki spadła na 36,4 i to był 28 dc wiec ksiazkowo! a teraz nie wiadomo co i jak!! cholera mnie wezmie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle zawsze o jednakowej porze. Robie to książkowo naprawde. Validos zobacz kilka moich postów wcześniej napisał wszystkie temperatury i objawy. Ciężka sprawa. Na razie pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja wrocilam wczoraj z delegacji pozno w nocy, nie bylo ochoty na staranka.Zreszta cos czuje ze akurat na tym wyjezdzie byl Ten Dzien ;( coz, chyba przegapilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja kochane😘 własnie skonczyłam piec ciasto(krówke) oj jak ja nie lubie ciast.ani jesć ani piec. teraz mały relaksik i kolejna kawusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu mam cos podobnego do Ciebie:( czyli zobaczymy.....co sie okaze! ja tez sie staram wszystko dokładnie notowac:( ale jakos to srednio wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos wyczytalam ze długi ciąg niskich temperatur swiadczy o wydłużeniu sie cyklu. Pozostaje czekanie i wrzucenie na luz. Bolą mnie jajniki buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×