Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam dziewczyny!! Trafiłam na ten topik, oczywiście wiadomo z jakiego powodu. Staramy sie już 6 miesięcy - i nic :( Na początku zaczęłam was tylko poczytywać, aż w końcu postanowłam się przyłączć, bo to w "kupie" zawsze raźniej. Tak szczerze mówiąc, bardzo mi pomogłście samym byciem i mówieniem o tym. Serdecznie gratuluję, tym co się już udało i trzymam kciuki za resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasik123!!! Masz racje w kupie raźniej i można sie tu dużo dowiedzieć.Robiliście jakieś badanka czy jeszcze czekacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie standardowo, tylko ja usg i brałam duphaston. A tak poza tym cały czas nadzieja, że to już. I jeszcze te testy owulacyjne próbowałam robić w ostatnim czase, ale jakoś nic z nich nie wynikło jasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie standardowo, tylko ja usg i brałam duphaston. A tak poza tym cały czas nadzieja, że to już. I jeszcze te testy owulacyjne próbowałam robić w ostatnim czase, ale jakoś nic z nich nie wynikło jasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie standardowo, tylko ja usg i brałam duphaston. A tak poza tym cały czas nadzieja, że to już. I jeszcze te testy owulacyjne próbowałam robić w ostatnim czase, ale jakoś nic z nich nie wynikło jasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki😘 Witam nowa koleżanke🌼 fajnie ze dołaczyłas do nas.zobaczysz jak szybko się uzależnisz od naszego topiku :D:D:D:D dziewczyny ja dzisiaj pół dnia przespałam.nie wiem co się stało ale takie spanie miałam ze szok nie wiem ja będzie jutro z moją obecnościa na forum bo siadł nam czytnik i m.jutro zabiera kompcia do serwisu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie standardowo, tylko ja usg i brałam duphaston. A tak poza tym cały czas nadzieja, że to już. I jeszcze te testy owulacyjne próbowałam robić w ostatnim czase, ale jakoś nic z nich nie wynikło jasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik123 zobaczysz jak szybko zaciązysz.nic się ni martw bo napewno wszystko jest ok. wpisz się do naszej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...2 cykl....17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................1 5.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28...................................1 cykl..13.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 Agi37...........37..................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10 kasik123......26.......podlaskie................6 cykl.....01.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasik:) sorka michelle za to,ze cos przekrecam w tabelce, przekazuje gosi zajmowanie sie tabelka:) milego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna 🌼 tak to jest z tymi chłopami.niestety:( nic się nie przejmuj jutro Cię przeprosi napewno i będzie oki. nie wolno się denerwować bo Twoje maleństwo w brzusiu nie zadowolone będzie 😘 dla Wikusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...2 cykl....17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl....01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27......................................... ...1 5.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28...................................1 cykl..13.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie....................... .... ... Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 Agi37...........37..................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10 kasik123......26.......podlaskie................6 cykl.....01.11 Hej dziewczyny, poprawiam dane w tabelce. Uciekam do sypialni, bo jest szansa, że jeszcze dni płodne, więc trzeba wykorzystać ;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :), no więcej i więcej nas - bardzo dobrze. kasik123 - tak tak zaciążysz tylko patrzeć , zresztą tak jak wszystkie niezaciążone tu. melusia80 - dlaczego nie wierzysz,że jesteś w ciąży? okres Ci się spóźnia testy wskazują 2 kreski , a Ty taki uparciuch;) mi też kiedyś wyszła na początku strasznie blada ta kreska i ne wiedziałam , a kochane tu dziewuszki mnie uświadomiły ,że tak jestem i nawet słaba kreska oznacza ciążę także GRATULUJĘ - dbaj o siebie, a to,że masz objawy jak na okres to norma - ja też myślałm,że już @ poleciała a tu ni ma i ni ma...... i dobrze dziś 8 tydzień :) no jak tak zdrówko u Was zaciążonych co? Demiluna,Vichy, Sylwia Harbatka- gdzie Wy się podziewacie? mrufcia- Ciebie to wogóle gdzieś wywiało co? nie pamiętasz o nas :( u mnie mdłości trwają chociaż troszę lepiej lest, za to głowa mnie często boli i mam jadłowstręt - aż dziwne u mnie:) nic mi nie smakuje tylko owocki bym jadła, mam nadzieję,że to się zmieni , no i nadal niechęć do sexu chociaż wczoraj się zmusiłam, rany okropny jest sex gdy nie masz ochoty . całuski dla niezaciążonych - na mikołaja trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjecie. Uciekam do łóżka i zaciągam męża ;) Może jeszcze coś z tego będzie hihi :) Dobranoc i kosmatych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Dzisiaj ja musiałam wstać o nieludzkiej porze wrrrrrr 💤 Pytałam jaki macie sluz po owulacji,bo ze mnie normalnie płynie jakaś woda :-o Nie wiem czy jest to normalne bo nigdy się za bardzo nie przyglądałam,ale w \"zeszycie obserwacji śluzu\" (pozostałość po na naukach przedmałżeńskich;-) )jest napisane,że powinno być sucho.Już sama nie wiem co się dzieje.Natomiast piersi przestały mnie boleć całkowicie. Schizuję,nie?:-p Tak naprawde to dopiero 20dc:-D Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki🌼 wczoraj pół dnia się wygniłam to dzisiaj juz od 6.00 na nogach ide kawe jakąś siorpnąć brrrrrr jak zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać ze dzisiaj swobodnie mogę z Wami posiedzieć bo m.kompa nie zabrał do serwisu(nie wiedzieć czemu):D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 36.9,5 cóz poczytałam wczoraj ze tem moze spasc w fazie wyzszych jak nastepóje zagniezdzenie zarodka:) haha ale sobie dopasowałam:) jakos w to nie wierze:) w domu walka pokoleń:( Gosiu mówisz podlewanie fasolki na pralce:) małgosiu ja niestety nie robiłam notatek na naukach wiec nie pomoge:( fisia:) pije tez kawe:) nio i dziubasek tez sie dołącza:) ktos jeszcze??? kasik:):) witam:) margerita to juz 8 tydzien:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...2 cykl....17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża.......25.09 Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................1 5.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28...................................1 cykl..13.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 Agi37...........37..................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś od ran walczę z mdłościami. Z dnia na dzień coraz więcej trudności mi przysparzają, niby nic takiego, ale wciąż się nasilają. Ja chyba mam jakiś spóźniony zapłon - Mar---gericie mija, a u mnie się zaczyna. A niby łeb w łeb idziemy. Złoty środek na mdłości w pracy - Gorący Kubek. Im wyraźniejszy w smaku, tym lepiej. Gorąco polecam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bidulko życze Ci żeby te mdłości już ustały.migdałki są naprawde skuteczne. reszta dziewczynek POBUDKAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak migdałki są naprawde super musisz Sylwia pogryść ich troszke i sama sie przekonasz...witam wszystkie kolażanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Strasznie dużo napisałyście, muszę Was nadrobić. W moim kibelku w pracy zamieszkały dziś pawie.. jest fatalnie! Mdłości przeszły do działania i opanowały mój żołądek całkowicie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziewczyny Malgosiu pytasz o sluz. To sprawa indywidualna - może być sucho, może być biały, lepki, gęsty.Jakkolwiek. Ze mnie np leje sie \"woda\" Co do pozytwtywnych wlasniwosci wieolka to PRAWDA. zażywa się go od 1 dc do pierwszej wyższej lub do zaniku objawu sluzu wysoce płodnego. W maksymalnej dawce (zazwyczaj jest to 3 x 2 kapsułki dziennie) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×