Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

U mnie z mdłościami jako takimi w zasadzie spokój, jednak od kilku ładnych dni, zaraz po wstaniu, lecę do kibelka. Cofki mam przeogromne, aż mi łzy ciurkiem lecą, jednak do wymiotów nie dochodzi. Zaraz po takim ataku łapię landrynę i jakoś udaje mi się przygotować do wyjścia do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tesciuku nie robiłam ! jestem 10 dni po ow:) wiec wczesnie:):) moze w sobote rano jak nie przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam wesoło w domku.koleżanka mi dziecko swoje na kilka godzin podżuciła.dziewczyny wojują a mnie łeb pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, mam tak samo! same odruchy, bez treści (rano zwykle pusty żołądek). Od razu po wstaniu z łóżka, od tygodnia się spóźniam przez to do pracy :( na szczęście mi wolno :) ale bardzo pomaga jedzenie raniutko śniadanka (wbrew pozorom!), dzięki temu nie ma mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku -- trzymam kciuki! Fisiu -- no przyzwyczajaj się kochana do dwójki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D dziewczynki ale macie smaki która to miala dzisiaj robić śledzie z dżemem??????Herbatka zdaje sie ,że Ty daj znać jak smakują śledzie w dżemie:D:D:D:D co do dzieciaków to opiekowałam sie kiedyś takim 4 miesięcznym bobaskiem.kochane na poczatku idzie jobla dostać jeszcze jak to nie swoje ale później i ja się przyzwyczaiłam i mała też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie śledzie w dżemie, ale śledzie a potem kanapeczka z powidełkami, o! pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zostałam odblokowana ale mam teraz nicków ale zostaje pod swoim dawnym bo szkoda mi ilości postów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ja tez z jedzeniem świruję... Wszystko naraz bym jadła, słodkie, kwaśne, słone - a za chwilę na nic nie moge patrzeć. Często jest tak, że wymyślę sobie, co bym zjadła, ale zanim to dostanę, już zupełnie mi się tego odechciewa... zwariować można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Nie byłam u Was od niedzieli, ale już nadrobiłam zaległości. W niedzielę, gratulowałyście mi ciąży, ale ja do tej pory tego jeszcze nie sprawdziłam. Po prostu się boję. Zawiodłam się na dwóch testach, bo na jednym (13.11) wyszła bladziusieńka druga kreska, a na drugim (15.11) druga kreska była jeszcze mniej wyrażna. Dziś jest 40dc. I nic. Obawiam się, że po prostu zablokowałam się psychicznie i dlatego @ nie przychodzi. Malwinka pisała niedawno, że jakiś czas temu miała dwa cykle po 40 dni. Więc może i u mnie tak. Póki co, minęły bóle brzucha. Czasem coś zakuje raz z jednej, raz z drugiej strony. Po owulacji bołał mnie cały czas brzuch, potem na kilka dni przestał, potem bolał jak przed @, a teraz znów nic szczególnego. A przecież w ciąży na początku boli cały czas brzuch?... Cały czas od owulacji bolą mnie sutki i piersi, tak z boku... Zgłupieję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia -- a ja Ci i tak będę dalej gratulowała :D zrób znów teścika, ostatni robiłaś 15.11. minął prawie tydzień - zrób koniecznie! Nie boli brzuch na początku ciąży :D mnie nie bolał, tylko po owu, potem ciutek przed @, która nie przyszła i koniec ! tylko lekkie rozciąganie. I piersi po bokach właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia tere fere kochana nie broń sie tak.ja tam czuje ,że jesteś w ciązy zrób teścik.on tylko potwierdzi ciąze.dwie grube krechy jak nic kochana wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc melusia to ja Gosia* przez te glupie akcje z modessa zmienilam nick. Dostaniesz po uszach dziewczynko, czemu nie pojdziesz na bete ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
Czesc ! Ja tylko na chwile wpadlam sie przywitac i zaraz do wyra spadam.Dopiero co z nocki wrocilam a na 16 ta musze byc u endokrynologa ;-[ fisia herbatka gosia i cala reszta... pozdrawiam i do wieczora moze ;-]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala kochana zarejestruj nika proszę. wyjasnie Ci dlaczego masz w moim nicku moje gg jak możesz to kliknij do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka z Dąbrowy
Dziewczynka z dwoma dziewczynkami, chciałabym synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alu:) tu pomaranczowe strasznie wczoraj namieszały! wiec zaczernij sie:) dziewczynki ...................buuuuuuuuuuuuu jakas jestem do d...... nic mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś - piękny suwaczek :) Validosku - mój K. jaki dziś do d..y rano był, a jaki niewyspany, a jaki zmęczony, ojojojj. Ciąża pełną gębą ! A tak serio - jesień jest ciążką porą, mamy prawo źle się czuć + ewentualna ciąża i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×