Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Harbatka, ja dziś zaczęłam 9 tydzień, a tu mi jak wół piszą, że ósmy! U Ciebie się zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie!!!!! ale jaki beznadziejny nick mam ;-[[[[ wstukiwalam po kolei co sie dalo...a byly takie ladne jak wisienka ... a tu kosc!!!!! Trudno ....to teraz pamietajcie KOSC TO ALA29 ;-]]] dzieki fisia za pomoc jestes super!! ;-]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to juz na pewno spadam bo zaraz zasne na klawiaturze!!!!!pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! MAm propozycje.Może by tak założyć prywatne forum.Będą mogły tam zaglądać tylko upoważnione przez moderatora osoby,nikt inny nie wejdzie.Będzie można wstawiać zdjęcia bez obawy itp. To tylko taka mała propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick super Kosteczko, będę pamiętała :D Sylwuś, mi suwaczek pokazuje 7 tydz i 1 dzień, co oznacza początek 8 tygodnia. Wszystko się zgadza. U Ciebie jest 8 tydzień i któryś tam dzień, czyli 9 tydzień rozpoczęty. Jakoś tak to trzeba interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle - też o tym przez chwilę pomyślałam. Trzeba by to przegłosować albo coś. Ma to też minusy - nowe osoby się nie dopiszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosc no nick masz zaj****ty:D:D:D:D:D:D:D:D:D Michelle z tym zakmniętym forum to nie wiem jak to jest.ale nikt nowy chyba nie będzie mógł do nas się dołaczyć a ja lubie jak dołaczają do nas nowe osoby.zawsze można się powymieniać doświadczeniami niech się wypowiedzą pozostałe dziewczynki kochane z powodu \"pomarańczy\" nie dajmy się zwariować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psia kość???? Czyli to znów pies co sie wabi iza jakastam albo ala dziewczyny to znów ten wyzywający nas pies Wara stąd psie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka a nic nie napisałaś czy maila odemnie dostałaś.sprawdz kochana i mi odpisz mailika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam o ćwiczeniach Kegla.. i masowaniu krocza, hihihii. Cóż będziemy masować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka, Gosia, ale jestem monotematyczna... Tylko nie daje mi to spokoju. Zauważyłam też u siebie zmianę nawyków żywieniowych. Od ok. trzech lat jadłam bez przerwy kanapki z miodem i żółtym serem. Kilka razy dziennie. Wędlina mogła nie istnieć. 3-4 dni po owulacji przestałam jeść miód, ser jem jak muszę, za to nie wyobrażam sobie kanapki bez szyneczki.. Czy to taki zbieg okoliczności? Czy może przejadł mi się miód i ser? Nie zanudzam Was?... I to, że prawie nie boli mnie brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jesteście!!! Właśnie Was czytam ;) Od poniedzialku duzo nabazgralyście.... Ale fajnie się czyta....:) U mnie po staremu....staranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek to Ty jesteś młodą mężatką? Czy dobrze rozumię ???? :) To gratuluję;) Jakoś wcześniej się niedoczytałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, dawno nic nie pisałam ale też nic nowego u mnie się nie dzieje, nadal czekam. na termin usg i doczekać się nie mogę, ale za to termin wyjazdu do Polski się zbliża. Widziałam że nie miałyście zaciekawie z tą pomarańczką, ale nie ma co rozpamiętywać tylko olać ją Mała powoli dochodzi do siebie, tylko jeszcze troche kaszle, ale może od poniedziałku pójdzie już do przedszkola. Nudności na szczęście powoli mijają, niedługo zacznie się 12 tydzień więc już chyba najwyższa pora. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja nie mogę się doczekać, końca miesiąca - zrobię teścik i może się okaże... :D oby. Ktoś tu pisał o testach z krwi... jak to się robi? tojest chyba bardziej pewne niż z moczu. A teraz gotuję grzybową :) mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz wszystkie pojadłyscie :) Za mną dzisiaj chodziła mizeria-nawet nie pytajcie jakimi spojrzeniami mnie obcinali w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! dafodilek pobiera sie krew w przechodni i oznacza z niej hCG ale nie wiem w ktorym dniu ;-[ jak zapytasz to moze beda wiedziec albo zapytaj swojego ginekologa ;-] pewnie jest pewniejsze chyba ze biezesz jakies leki zawierajace hCG wtedy wynik czy to testu czy badania krwi moze byc falszywie dodatni.Witam koug ;-]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'pewnie jest pewniejsze\'...ale napisalam..ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×