Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Prywatnie,wizyta kosztuje 100 zł,ale jest ok.Prowadziła wiele ciąż moich koleżanek,mają zdrowe dzieciaczki.Bardzo mądra babka,a poza tym normalnie można z nią pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo dziewczynki :) wrzuciłam wam cos na skrzynki-oczywiście nie wszystkim bo nie znam wszytskich maili do was :p Co tam u Was? Jak humorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Koug u mnie może być pozatym, że w tym miesiącu chyba nici z zaciążenia miałam infekcję, zresztą przeczytaj sobie moją wypowiedź wcześniej :( Chyba, że podczas dwoch staranek się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER! - czego Wam wszystkim zyczę- heh...taki mały bonus na mikołaja każdej oczekującej teścik z dwoma kreseczkami....co Wy na to :D ?? Ja się zagłębiłam w lekturze o FSH i o konflikcie serologicznym. Nawet nie miałam pojęcia że to dotyczy tylko 15% par....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm i żadnej nie ma:( Ja dzisiaj mialam ciężki dzień, później przychodzi trochę osob do nas :) Pewnie będzie wesoło :) Chociąz spać mi się chce....:( Chyba się starzeję a mam do piero 29 lat....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie może dac skierowanie na bezpłatne badania jeśli pracuje państwowo w szpitalu,ale nie dam sobie ręki uciać,jeszcze o to nie pytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja walcze z internetem!! jest to go nie ma:( wiecznie cos!! ale jestem nabuzowana!!!!!!!!!!!! bez kija nie podchodz:( malwiko ja chyba bym sie postarała:):) haaha !! chociaz lepiej wyleczycz infekce!!1! trzymajcie za mnie kciuki:) rano po 6!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infekcja już wyleczona:) Tylko tak się zastanawiam jeśli lekarka mi mówiła, że mam owulację od niedzieli mialam robione usg, czy teraz nie jest jeszcze za późno na staranka?????dzisiaj jest piątek :( Możemogla się pomylić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ogromne kciuki.... Aha, a jeśli wyszła mi cytologia 2 to chyba nie muszę się zgłosić do lekarza????? Nie mam żadnych zaleceń tylko w trakcie pobierania cytologii, Pani doktor dala mi lek.....a zresztą ona mowila, że wszystko jest ok. ona nie widzi, żadnej infekcji....ale żebym sobie wzięła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze dziewczęta tak sobie siedzę w necie zaraz kończę.... Jutro z rana się odezwę to może w końcu którąś zastanę :) Bo na arzie cisza i znów kolacyjka dla mężusiów....albo może staranka???;) Dobrej nocy dla wszystkich i stosunkowo udanej dla starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka ja chyba tez cos zlapalam:O ale zaraz miesiaczka wienie bede sie leczyla. jestem smutna bo m. jedzie na 2 dni do poznania na jakies targi gier(jest maniakiem) i w ogole przed okresem wlaczyla mi sie znowu placzaca😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Mam wyniki HCG: 11 695,89 mUI/ml. Nie mogę uwierzyć, że udało się w pierwszym cyklu. Teraz czuję się super, ale tuż po zapłodnieniu (wtedy jeszcze nie wiedziałam), męczyły mnie zaparcia, całymi dniami bolał mnie brzuch, bolały sutki, piersi z boku i ogólnie źle się czułam. Gosia, kiedy testujesz? Mam wrażenie, że teraz Ci się uda. Validos, napisz koniecznie Twój wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia80 --> serdeczne gratulacje 🌼 😘 Coś tu pusto jak na ta godzinę. Gdzie się pochowałyście?? Mam pytanie, czy robiłyście jakieś badania jak planujecie ciąże?? Ja dziś zrobiłam toksoplazmozę, ale chcę jeszcze inne porobić. Co prawda mam nadzieję, że moze tym razem nam się udało ;) I nie wiem czy jutro nie zrobie sobie teściku, bo na @ czekam od poniedziałku, ale chyba nie wytrzymam do tego czasu. I ak się dziwię, że wytrzymałam jeszcze, bo test juz leży od początku tego cyklu. Co prawda żadnych objawów nie mam ani na @ ani na nic innego, ale kto wie co przyniesie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche musze sprostować, bo na @ będę czekać od tego poniedziałku co będzie, więc dlatego nie wytrzymam do tego czasu. Ups.. za cszybko chciałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wasza Gosia wróciła od Marcinka i poryczalam sie jak bóbr bo oglądaliśmy TROJE a pozniej 300. Piękne filmy ale sie spłakalam i nawet mojemu łezki poszły :-D Validos kciuki juz zaciśnięte. Malwinko skoro ginka Powiedziala ze owulacja byla to juz byla i sie skończyła niestety. Co jak co ale usg nie kłamie. Z rana mam wszystkie objawy na @ a po południu wszystko przechodzi. Jutro powinnam dostać. Zobaczymy jak to bedzie. Wczesniej jak przed 28 nie bede testowac bo owulacje mialam dosc pozno.Kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko co do cytologi to 2 grupa to wszystko w porzadku tez mialam 2 grupę. Czyściutko jednym słowem. Tylko przed pobraniem cytologi nie powinno sie dzien wczesniej współżyć gdyż wynik moze byc zfałszowany. Co do twojej owulacji kochana dni płodne trwają kilka dni, owulacja to jeden dzien max dwa, to czy ona sie odbyła czy tez nie moze zagwarantować tylko usg lub temperatura. Nie myl owulacji z dniami płodnymi. Pozdrawiam. Ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac, moj m. pojechal wlasnie polozylam sie spac i dostalam napadu leku(ci co nie wiedza cierpie na depresje) jest mi nie dobrze i zaraz sie porycze, boje sie polozyc spac:(:(:( cos sobie wymysle... a wy pewnie jestescie w fazie snu wiec sodkich snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hha mowiłam ze testy wywołuja okres:) zobiłam o 6 i jedna kreska a teraz dosałm okres:( brzuch mnie boli jak nigdy!! a dzis mam wesele!ktos mówił ze zycie jest lekki! pomylił sie:( miłego dnia! aha ja wierze ze w grudniu sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, zaglądam tu od razu, bo byłam bardzo ciekawa Twojego wyniku. Nie martw się, napweno w tym roku jeszcze Ci się uda.. Współczuję Ci tego bólu... Też miałam bardzo bolesne pierwsze dni @, kilka razy musiałam jechać na pogotowie. Najszybciej pomagało mi przyłożenie do brzucha zawiniętej w ściereczkę butelki z gorącą wodą. Mówili mi, że może to wywołać krwotok, ale mi pomagało. Raz nawet poparzyłam sobie brzuch. Dziewczynki, poziom mojego HCG 11 695,89 mUI/ml świadczy o którym tyg. ciąży? 30.11. idę do lekarza. A teraz uciekam... Miłego dnia Validos, baw się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia masz na kartce z wynikiem nizej napisane normy. Tam wszystko pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, mam do ciebie pewne pytania, Powiedz mi, kiedy jest owulacja, ile dni przed skokiem temperatury? jeszcze jedno pytanie, od którego momentu alkohol szkodzi ciąży. Tzn mam ok. 8 dni do końca cyklu a wczoraj niestety wypiłam 2 piwka :( Z góry dzięki za odpowiedz:) Sobota :) odpocznę sobie wreszcie... jutro teść ma urodziny, chciałabym mu upiec jakieś ciasto, może nawet tort??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana owulacja moze wysatpic na maxymalnie 3 dni przed skokiem temperatury. A co do tego wczorajszego piwka to mysle ze nie powinno zaszkodzic, ale kobiety starajace sie nie powinny pic w ogole alkoholu po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Validos,że nie wyszło...Mikołaj przyniesie nam fasolki!Od dziś łykam wiesiołek,mojemu też daję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×