Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

u mnie nadal niet @ i to klucie w jajniku..znam te objawy..to bedzie cysta. Cholera! zamiast dzidzi cysta, to w moim stylu ;( jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl....29.10 🌻Koug...........33... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) wesele supe udane:):) wiecie cio dawno sie tak nie wytancowałam!! ale wróciłam do domu autiem!!!! :) jakos mnie lampka wna zmuliła i wiedziałam ze to nie mój dzien na picie bo sie bede zle czuła!! ale wbawilam sie jak nigdy!! wysle fotki:):):) aha Gosiu @ !wrrrr jakie ona wredna prawie jak pomaranczowe u nasna topiku!! aha zastanawia mnie jedno! wczoraj tem mi nie spadła ponizej podstawowej ! 36.6 a była 36.8 , w sumie w czwartek była 37 piatek 36.8 juz i sobota 36.8 a dostałam @ o co chodzi miesiac temu w dniu @ spadał mi na 36.4 w dniu @ zmykam po panstaw mlodych! i odwioze ich do domu!! popołudniu wysle fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos Temperatura wyższa czasem sie utrzymuje do dnia @ a czasem spada dzien dwa przed @ tak jak np mi :-D WIERZYMY W CUDA W GRUDNIU SIE UDA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl....29.10 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja dopiero wstałam...też wyszalałam się wczoraj przeokrutnie. Jak tak przeglądam zdjęcia to mam wrażenie że nie siadałam do stołu..... Gosiaczku życzę Ci pięknych klimatów ukraińskich-moze zapatrzysz się ;) Pamiętaj nie dla mnie Bohun !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja Jade na Ukrainę i pisze z komorki. Kuog Jade z moim wiec żadne Szoszony nie maja szans :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Widzę ze od 14 nie zaglądałyście...ja właśnie siadłam troszkę poczytałam Was...dzisiaj byłam na obiadku u rodzinku...nie musialam pichcić-chociąż obiadek na dzisiaj zrobilam wczoraj wieczorkim, więc będę miała już na jutro.... Dzisiaj będę oglądala Taniec z gwiazdami - finał! Lubię ten program....I Kuba Wojewódzki....A jutro 6:30 pobudka, jak ja nie lubię poniedziałków...:( Co tam u Was z nowości, pewnie pogadacie sobie jutro w ciągu dnia, ja niestety nie mogę w pracy...:( Ale poczytam sobie Was po poludniu i może jeśli będziecie pogadam z niektórymi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo !!!!!! Co Wy tak długo w tych kościołach siedziecie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żyje jakos :P trochę połamana po wczorajszych baletach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek !!!!!!!- Ty perwersiku !!!!!!!!!!!!! WooooW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. 15.11 Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28..................................ciąża....1 3.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl....29.10 Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA ja dzisiaj też dostałam @!!!aaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. 15.11 Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28..................................ciąża....1 3.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................2Cykl....25.11 Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk kochane fisia wróciłaaaaaa:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tak ja się wymodliłam przez ten weekend to chyba nikt sie nie wymodlił.najpierw zaliczyłam godzinną modlitewke za NAS kochane na Jasnej górze a potem modły przez dwa kolejne dni w kościółku:D:D:D:D no ale świętą nie zostane @ jak nie miałam tak nie mam ale ciiiiiiiiii bo jeszcze usłyszy ,że o niej mowa i przylezie. Validos i Gosiaczku nie pomyślcie sobie,że za Was się nie modliłam.@ do Was nie przyjdzie pewnie w grudniu. Demiluna cóż za uczucie przepiękne jak się widzi i słyszy bijące serduszko.ja to wiem.Kochane nie opowiadałam Wam.pierwszy pomiar bicia serduszka u mnie a tu cisza.łza w oku i strach.i błagam w myślach\"zacznij bić \" nooo i puk puk słysze jak bije.łzy szczescia były.pamiętam jak dziś 😘 dla Wszystkich Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ja też bym chciała dostać jeden prezent:D:D wiesz już jaki Kobitki ja tu czekam z utęsknieniem na Was a Was nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik czytaj uważnie- - toksoplazmoza -cytomegalia -hormony:tsh,estradiol,progresteron,lh,fsh, prolaktyna -p.ciała kardiolipinowe -poziom cukru we krwii wymaz z szyjki macicy -badanie \"armii\" swojego M. niektórzy robią jeszcze posiewy spermy i z pochwy. A co do witaminek to można oczywiście przygotowując się do ciąży brać te przeznaczone dla kobet w ciąży a już na pewno folik.Jeżeli zdecydujesz się na staranka to lekarze w takich przypadkach jak nasze profilaktycznie zapisują duphaston.Poza tym warto brać coś na wzmocnienie ścian endometrium, by maluszek mógł się lepiej zagnieździć, np olej z lnu w kapsułkach, przeznaczony dla kobiet w ciąży - linocomplex , i coś na wzmocnienie systemu immunologicznego. A jeśli chodzi juz o sprawy czysto techniczne to....proponuję oczywiście odpowiednio sprzyjające pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!\"POBUDKA WSTAĆ KONIOM WODY DAĆ!!\" kOUG kochna widzę,że w nocy buszowałaś na topiku.ja wczoraj padłam jak znak zapytania:D ide kawe robić i wracam do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek kochen😘 co tam się działo w BB???? nie oglądałam przez weekend a wiem tylko tylke ,że wylazła babka i nie ma już dziadka. bolą mnie cyce😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×