Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

fisia🌼, o kochana jesteś 🌼, mi też gina mówiła,że ma być niskie i codziennie mam mierzyć więcnotuję - jest niskie ale dziś czuję się okropnie już wypiłam małą filiżaneczkę Tchibo - oj jak smakowała niesamowicie aż mi się lepiej na sercu zrobiło. Ricore? - jakie t cholerstwo drogie ,że szok chyba z 19 zł kosztuje z tego co pamiętam bo zerknęłam kiedyś na cenę. Swego czasu na początku ciąży piałam Inkę ale tak mi zbrzydła,że nie mogę patrzeć. Piję herbatkę tylko dziś pozwoliłam sobie na kawusię. cholerka to całą ciążę będzie tak zakuwać, boleć ? rany ale się mamy my baby , a maleństwo to niech tam wsadza rączki w żebra :) :D fisia - ja trzymam kciuki za Was babeczki niezaciążone żeby na święta się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to ja przy was jestem jakis biedak jedna 2000zl inna 1700zl :( ehhh Mar--gerita trzymaj sie kochen❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes zaden biedak! ja w poprzedniej firmie mialam na reke 1200...jak staralam sie o nowa to MOWILAM TAKA SAMA STAWKE! az mie jeden pracodowaca zjechal ze sie nie cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslijcie mi jakies swoje fotki na private78@o2.pl jak narazie dostalam tylko od Fisii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek najbiedniejsza to jestem ja bo nie pracuje:D:D:D:D mar---gerita u nas kosztuje 14 zł duza puszka.kup bo Warto.naprawde dobra ta kawa.nie jest taka \"gorzka\" jak inne rozpustne kawy dziewczynki z tymi zarobkami to tak,ze oni(pracodwacy) to by najchetniej za darmo pracownika trzymali.ja ze swoimi wojne stoczyłam no i dostałam \"swiadectwo pracy\" liczyłam się z tym więc język miałam cięty :D:D:D:D kochane co o nich myślałam to powiedziałam.skonczyły się darmowe nadgodzinki.poprostu po godzinach pracy wychodziłam z niej a nadgodzinki waliła szefowa:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia bo tak powinno byc,ze to twoja decyzja czy chcesz zostawac po pracy czy nie i dostawac oczywiscie za to kase ale kazdy sie boi o swoj stolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek u mnie w pracy to był auchwitz:D a płacić nie chcieli.soboty wszystkie za free.a ilez tak można???? wkoncu pokazałam ,że ja niewolnikiem nie jestem.na szcęście nie mam z nimi już nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia..jakby to wychodzenie o 16.00 bylo takie proste.. moje szefostwo gada caly bozy dzien przez telefon, ja siedze i nogami przebieram bo bym cos robila, a potem o 16.00 gdzy juz sie zbieram do wyscia to awantury, fochy itp ze sie \"nie wyrobila\"!a ja osmielam sie wyjsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no to idź:D:D:D:D:D:D ja raz tylko byłam na L4.rozchorowałam sie na dobre.dzownie do szefowej zeby ją poinformować a ona z tekstem "tak myślałam,że się rozchorujesz i nie przyjdziesz" głupia baba.jasnowidz czy co??? a moje L4 wyglądało tak ,ze non stop dzwoniła do mnie gdzie co jest bo nic nie moze znaleśc.i jeszcze wielkie pretensje do mnie ze mi się chorowac zachciało😠 ma ktos głupszego szefa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest to samo jak osmiele sie zachorowac ;( tez mam telefony co chwila, a jak wylaczylam tel i poszlam spac bo zle sie czulam jak kazdy chory, to potem pretensje wielkie. Nie raz bylo tak ze i z lozka musialam wstac i przyjsc do pracy mimo L4 wiec potem juz nie bralam, szlam tylko po antybiotyki i chodzilam do pracy. Nie opylalo sie dostac 80% z za robkow skoro i tak bylam w pracy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! ja na L4 usłyszałam ze nastepnym razem chciał by abym go wczesniej poinformowała!!! ale o czym o chorobie:) haha kurde no wysalam Ci zdjecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys nażarłam sie winogronu.skórka musiała mi sie przykleić bo zaczęłam wymiotować moja szefowa odrazu \"może w ciązy jesteś????\" i mnie zaczęła obserwować i dziwnie mi sie przygladać wiec sie wnerwiłam i przyniosłam podpaski z domu i połozyłam je na biurku.(mimo iż akurat nie miałam @) no i przestała mjie obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos co za okropny szef!!!!! ale macie racje nie oplaca sie chodzic na L4 bo za duzo sie traci kasy, moja sasiadka z pokoju obok miala zapalenie oskrzeli i nie bylo jej 2 tyg to zabrali jej 200zl chorobowego:O normalnie jakas paranoja czlowiek nie moze sie wychorowac w spokoju. ja wczesniej mialam problemy ze zdrowiem bo potrafilam byc chora dwa razy w miesiacu(zapanenie migdalow) to wykanczalo nie tylko mnie ale i tez innych no ale wycielam cholerstwo i narazie sie trzymam od maja:D tfu tfu odpukac w niemalowane:) Fisia i dobrze zrobilas,ze sie przeciwstawilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos zamulilyscie widze... ja mylam gary i robilam obiad zaczynam odczywac ucisk na jajniki czyli @ jest juz tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dałam tą zagadke mojemu m. i wiecie co zrobił???? 5 minut i rozwiazał a ja się męczyłam pół dnia:D:D:D:D:D:D:D teraz piwkuje a co się będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh....Fisia widzisz bo faceci to wiedzą jak się do rzeczy zabrać. komentarz mojego męża wyglądał tak: zrób to od tyłu :D ....pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prosta byla ta zagadka :-D Ja teraz jadę do mojego ukochanego. Skurczybyk zgodził sie na badanie nasienia nawet sie bardzo nie burzyl tylko powiedzial \"jak trzeba to trzeba\" zagładne do was ok 22. Milego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzubassek ja czekam na BB a oni mi tu o Hitlerze opowiadają. Koug z tym od tyłu to może nie o zagadke mu chodziło:P:P:P Goska* czyli z Twoim chłopem nie jest tak źle jak się zgodził:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Sluzik sie dzisiaj pojawil pierwsza klasa :):) Wczoraj staranka byly :):) ah jak przyjemnie bylo i az dzisiaj mam dobry humor. dzisiaj wieczorkiem odpuscimy ale za to jutro to do dziela a co to za zagadka od tylu byla bo sie zgubilam troszeczke ??? od tylu zawsze dobrze sie kojarzy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria80:) o jednym tylko myslisz:P a koug nam wyslala taka lamiglowke:) Fisia 🌻 ja tez czekalam ale przeniesli na 21.20 milych senkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zmykam do łózia. Tulcie się tam skutecznie :D Validosek Was całuje jakoby przeze mnie,bo jej kafejka szwankuje,ale zapewne jutro z rańca sama to zrobi lepiej. Papatki moje małe.Ja jutro pracuję od 6 więc co jakiś czas tu będę zerkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...myślisz że pierwsza jesteś na nogach :P ?? oj Fisiu Fisiu ja juz od 4.30 Kawusie czas pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug tak myślałam,że ochrona nie śpi:D:D:D:D 😘😘 na dzien doberek. ide kawe zrobić.napijesz się ze mną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz dwie piła??? Już Twoja dawno tu stoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ bola mnie cholernie kolana:( w tym wieku juz reumatyzm?? :O mam zle samopoczucie i jestem nie wyspana😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×