Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Zajumałam paletę

Polecane posty

Przed chwilą, biednakicia napisał:

może żartowała w swoim stylu?

W sensie uprawiała mitomanię? O tak, na pewno😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Busz3131 napisał:

Larwy jak siwej smierdzi kapusta i gazem na podworku to znaczy, ze szambo zaraz eksploduje. 🙂 Juz widze naglowki: "Incydent kalowy na Warmii" "Mloda kapusta przyczyna eksplozji szamba", Prosze to traktowac jako zart, nie mam doswiadczenia z szambami i nie wiem czy mogom eksplodowac. 🤣🤮

Można dam ma będzie pierwszą juciuberka co poleci w kosmos na bombie szambowej

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Honcia2213 napisał:

A ja bym chętnie zobaczyła jak ktoś ja nagra w tym miasteczku jak wyglada na prawdę.

To byłby hit, bo te ujęcia z góry upiększają jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, biednakicia napisał:

może żartowała w swoim stylu?

Albo manipuluje żeby wyciągnąć kasę? Ostatni vlog przedstawia leniwą babę, która nic nie musi robić bo jej się w życiu fuksnęło. Drażnią mnie takie lenie, a najbardziej jak taki leń udaje, że jednak jest pracowity bo wstał o 8 i pracował odpisując na maile. O 8! Z łóżka odpisywała i gada to tak jak by wstała o świcie. Później w ciągu dnia drzemeczka i czas spędziła z tt nad czym ubolewa, ale jednak pueta jest taka, że dobrze jej to zrobiło. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mi a napisał:

Albo manipuluje żeby wyciągnąć kasę? Ostatni vlog przedstawia leniwą babę, która nic nie musi robić bo jej się w życiu fuksnęło. Drażnią mnie takie lenie, a najbardziej jak taki leń udaje, że jednak jest pracowity bo wstał o 8 i pracował odpisując na maile. O 8! Z łóżka odpisywała i gada to tak jak by wstała o świcie. Później w ciągu dnia drzemeczka i czas spędziła z tt nad czym ubolewa, ale jednak pueta jest taka, że dobrze jej to zrobiło. 

Nie wierzę w ten scenariusz.  Myślę, że na żadne maile, od żadnej ósmej nie odpisywała😌

To było faktyczne przebudzenie się Sułtanki, no plus wylezienie z pieleszy i włączenie kamery😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jej serdecznie sugeruję zakup elektrycznej niani. 

Problem z ustawianiem kamery i świrowaniem z udawanym wstawaniem miałaby z głowy. 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie weterynarz ją porządnie opier**** za to jak wyglądają oczy tych psów. 

Nie jestem w stanie pojąć, czemu ona o to nie dba. Sama mam chi i to nie jest wielka filozofia, trzeba trochę zainteresowania wykazać, przemywać, dbać o odpowiednią karmę i wszystko jest ok.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czika Bomba napisał:

PS. Czy Wam też feta się "MAŚLI"?!😂

WTF???

Ja w ogóle nie wiem, co to za dziwaczne określenie. Słyszałam je tylko u Zakolaka. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czika Bomba napisał:

Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie weterynarz ją porządnie opier**** za to jak wyglądają oczy tych psów. 

Nie jestem w stanie pojąć, czemu ona o to nie dba. Sama mam chi i to nie jest wielka filozofia, trzeba trochę zainteresowania wykazać, przemywać, dbać o odpowiednią karmę i wszystko jest ok.

Lekarz musiałby po godzinach zostać, żeby wysłuchac litanii wymówek, a na końcu by zmieniła lekarza. 

Na nią żaden opierd...ol nie zadziała. Bo że ona i tak nie posłucha, to chyba nie ma wątpliwości. 

Powiedziała z satysfakcją: wydzyce? Piesek się otworzył, nie potrzebny behawiorysta. Wet też nie. Ona wie najlepiej. 

Teraz po przysłowiowym łbie dostaje Lola. Nic Pańcia nie robi, żeby zapewnić komfort swojej pierworodnej. 

Przeciwnie. Robi wszystko, żeby "pokazać Loli", że utraciła przywilej pierwszeństwa. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Czika Bomba napisał:

PS. Czy Wam też feta się "MAŚLI"?!😂

WTF???

A że się posikała? 🤢🤢

Od razu przypomina mi się scena na świeżej pościeli: no? Kto się pierwszy porzyga?

😉😄

Edytowano przez !GA
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Ja w ogóle nie wiem, co to za dziwaczne określenie. Słyszałam je tylko u Zakolaka. 

No właśnie, co ona pier****?!

Zawsze musi być taka pick me, och taka ze mnie urocza fajtłapa, wece? Nie umiem serka otworzyc. Ale jak już otworzę jeden, to dodam jeszcze drugi, w sam raz na sałatkę dla jednej osoby! A potem to wytrzepię w pojemniku, bo przecież jestem Kardashianką i będę wpie***** do końca lipca, aż zgnije!

 

A co sądzicie o fryzurce? Taka "effortless", co? 🙈

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, biednakicia napisał:

może żartowała w swoim stylu?

Ludzie pisali czemu nigdzie na wakacje nie wyjedzie to gadała że ostatnimi czasami miała dużo wydatków. Że bylego musiała spłacić( a gadała, że grosze mu dala), że remont .... Biedactwo pierwszy remont robi w swoim 42 letnim zyciu (bo paczkomat głównie ze współprac i to tyle lat temu) i juz narzeka na brak kasy. Zresztą co to za remont,  jedynie kozownia i to jakaś wylewka i sciana z karton gipsu. A narzeka jakby nowy dom stawiała. Gdyby musiała  okna kupić za 20 tys jedno to by chyba na zawał.padla.

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Użytkownik00 napisał:

Jedyne maile jakie dostaje nasza bisneswomen to newslettery .

Dostaje tez negatywne odpowiedzi na zebranie o wspolprace. 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, !GA napisał:

Nie wierzę w ten scenariusz.  Myślę, że na żadne maile, od żadnej ósmej nie odpisywała😌

To było faktyczne przebudzenie się Sułtanki, no plus wylezienie z pieleszy i włączenie kamery😴

I jeszcze to "fuck you "w jej wykonaniu ...😂🤦 ręce ją bola od roboty ,urobiona po kokarde ,a nie sorry -po puf ,musiala na e -maile odpisywac . Sywa ty to powinnas miec od tego menadżera.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Szara mysz napisał:

I jeszcze to "fuck you "w jej wykonaniu ...😂🤦 ręce ją bola od roboty ,urobiona po kokarde ,a nie sorry -po puf ,musiala na e -maile odpisywac . Sywa ty to powinnas miec od tego menadżera.

Ona jeszcze nie wstanie z łóżka a już zmeczona .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parobek vel bakłażan zaiwaniał za koszulkę Sruczczi lub torbę na buty luiwitą, a potencjalny menago musiałby za miskę przesolonej karbonary lub koszulkę z prajmarka tyrać, oczywiscie pod dyktando cesarzowej brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Czika Bomba napisał:

No właśnie, co ona pier****?!

Zawsze musi być taka pick me, och taka ze mnie urocza fajtłapa, wece? Nie umiem serka otworzyc. Ale jak już otworzę jeden, to dodam jeszcze drugi, w sam raz na sałatkę dla jednej osoby! A potem to wytrzepię w pojemniku, bo przecież jestem Kardashianką i będę wpie***** do końca lipca, aż zgnije!

 

A co sądzicie o fryzurce? Taka "effortless", co? 🙈

Nie zapominajmy o jej stejtmentach o wyprowadzaniu psow. Swiatowa sywa wplata se RANDOMOWO slowa w jezyku ktorego nie zna. 

Fryzura bardziej tasteless. 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam ją wczoraj czy okna tez myje myjka ciśnieniowa i odpowiedziała, że tak. Zrobiłam  to specjalnie bo niedawno wyświetlił mi się film jak dopiero co kupili ta chate i mieli myć okna i czepiała się pomidora że on chce je myć  myjka ciśnieniowa🤣. Ach ten lew wszystko robił źle ale jak sama ma myć okna to jednak też robi to myjka.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo hit, nazamaowiala całą kolekcje Bolesławca i lajonowi dama przydzielia  role zrywania naklejek a sama stała z kamerą i go nagrywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ona wszystko sama robiła tylko rękami meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ona wszystko sama robiła tylko, że rękami meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Szara mysz napisał:

I jeszcze to "fuck you "w jej wykonaniu ...😂🤦 ręce ją bola od roboty ,urobiona po kokarde ,a nie sorry -po puf ,musiala na e -maile odpisywac . Sywa ty to powinnas miec od tego menadżera.

Kedys miała... Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Czika Bomba napisał:

PS. Czy Wam też feta się "MAŚLI"?!😂

WTF???

Ja nie chcę wiedzieć co jej się maśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się chciała dowiedzieć czy psy były wczoraj na spacerze? Skoro od 10 do 18 nie można bo gorąco. Przed 10 to Wera nie wstanie. A ok 21 zaczal się live. Na którym prawie od początku psy domagały się wyjścia na dwór a na koniec Rózia zrobiła 💩 w domu. Swoją drogą mam nadzieję że prosto na łóżko.

  • Like 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

A ja bym się chciała dowiedzieć czy psy były wczoraj na spacerze? Skoro od 10 do 18 nie można bo gorąco. Przed 10 to Wera nie wstanie. A ok 21 zaczal się live. Na którym prawie od początku psy domagały się wyjścia na dwór a na koniec Rózia zrobiła 💩 w domu. Swoją drogą mam nadzieję że prosto na łóżko.

Porażka, a będzie jeszcze gorzej🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, !GA napisał:

Nie wierzę w ten scenariusz.  Myślę, że na żadne maile, od żadnej ósmej nie odpisywała😌

To było faktyczne przebudzenie się Sułtanki, no plus wylezienie z pieleszy i włączenie kamery😴

Skoro wstala tak wczesnie, pracowala to dlaczego nie wyprowadzila psow na spacer? Psiej kupy sie tej jej opowiesci nie trzymaja. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Busz3131 napisał:

Skoro wstala tak wczesnie, pracowala to dlaczego nie wyprowadzila psow na spacer? Psiej kupy sie tej jej opowiesci nie trzymaja. 😉

Te psy muszą mieć niezłego majndfaka jak ona kilka ujęć robi w stylu: dzień dobry!!!! Wyspały się psy? Daj buzi! Loluś, Róziu, piona!

Myślą se: a tej co znowu? To już było dzisiaj 😴

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwiła jak te domki obok okażą się inwestycją  pod wynajem dla turystów. Ona jest przekonana, że to będzie taka prestiżowa enklawa z ogrodzeniem tylko dla właścicieli. Pożyjemy, zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×