Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jestem glupia ;( naczytalam sie o ciązy pozamacicznej i wzialam to do siebie ;( dopoki lekarka minie powie ze wszystko przebiega prawidlowo ja caly czas bede sie zamartwiac ;(((( taka juz jestem panikara ;( a tu na kafe rozne topici chodza, niektorzy lubia straszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowało sie:( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr KOUG ja tez sie pochwale ze dzisiaj swojego wymecze a co nalezy mu sie za tydzien nieobecnosci!! kurde no!!! a flaszka gdzie!!! tu sa takie co moge pic:):):) jeszcze! martuś causki dla Lesia!! aha ja Martaanne znam osobiście:) piekne bladynka!! i jeszcze wtedy była z brzuszkiem:) fisiu! ze mnie tez gaduła:) a co do kompa mam 3 w domu wiec na pare dni moge Ci jednego pozyczyc:) zebys nie musiała potem tydzien naszych wypocin nadrabiac! :):) WIEC SłUZE POMOCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie umiem tej flaszki wstawic!!!!!!!!!;) ja mam taka dewize- jak cos robic to porządnie! jak mam zjebac to wole sie nie tykac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowało sie:( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr KOUG ja tez sie pochwale ze dzisiaj swojego wymecze a co nalezy mu sie za tydzien nieobecnosci!! kurde no!!! a flaszka gdzie!!! tu sa takie co moge pic:):):) jeszcze! martuś causki dla Lesia!! aha ja Martaanne znam osobiście:) piekne bladynka!! i jeszcze wtedy była z brzuszkiem:) fisiu! ze mnie tez gaduła:) a co do kompa mam 3 w domu wiec na pare dni moge Ci jednego pozyczyc:) zebys nie musiała potem tydzien naszych wypocin nadrabiac! :):) WIEC SłUZE POMOCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam zgube :P dziewczynki patrzcie co znalazłam ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..WÓDKA.....|.| |.|..CZYSTA....|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ja mam słaby łeb to czym mniej dla mnie tym lepiej.później śpiewam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wy pijaki! A Feeeeeeeeeeeeeeeee ja sobie odbije za.... nie liczę ile :D Martaanno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Na chwilę zniknęłam i co się dzieje???? Już popite towarzystwo, pod humorkiem, mężowie wymienieni.... :D :D :D Jedna wielka orgia !! A zaciążone patrzą z pode łba... i siorpią soczek jabłkowo-brzoskwiniowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko droga jakie orgie? jakie pijaństwo? jedna flaszka od i jak narazie żadnych poważnych ofert zamiany :D Fisia jedyna sie wyłamuje ale to dobrze -odkąd tu wlazłam to jest konkretna na topiku rewolta i na szczęście w dobrym kierunku zmierza bo co raz więcej zalanych jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee kto tu mów,że ja się wyłamuje co????ja się nie wyłamuje z niczym.flaszke znalazłam to wypić trzeba.dziewczynki zaciązone będą żlopać soczki. z zamianą męzów to dopiero plan B a przed nami jeszcze realizacja planu A także na to jeszcze nie pora gdzie łazićie kobitki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy laski piszecie... choćbym na głowie stawała, to nie dam rady tyle pisać, co Wy ;) szczególnie fisia, pozdrowienia dla ciebie fisiu :D wiecie co? nie wiem, czy sobie wmawiam, ale chyba mnie brzuch boli... no i sama nie wiem, czy to @ się zbliża, czy może coś innego... A słuchajcie, co to jest z tą luteiną? nie wiem na co to się bierze i czy kazda \"staraczka\" powinna? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek Luteina to inaczej sztuczny progesteron wytwarzany w okresie owulacji. Przepisywany sie jest głównie po to by wyregulować cykle miesiączkowe, podtrzymać ciążę. Jesli chcesz doszukać sie konkretnie pozytywnych cech tego leku przy starankach to ułatwia on zagniezdzenie zapłodnionej wczesniej komorki jajowej. W tym wypadku powinna go brać kobieta ktora ma problemy z progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Czytam, czytam i czytam Was!!! Dużo nagryzmoliłyście! Mam do Was pytanko...odebrałam cytologię w tamtym tygodniu temu...wynik II, tylko wyszły mi zmiany zapalne komórek nabłonka płaskiego i gruczołowego....co to znaczy???? I teraz się zaczęłam marwić....Czy któraś miała taki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z wami na temat grupy II ok. ale te zmiany mi teraz przykuly uwagę....Miałam rzeczywiście jakiś stan zapalny wtedy....ale podobno delikatny i bralam jakieś tabletki....ale powiedziala, że to nic poważnego....Proszę o odpowiedź Was bo się trochę zaczęłam denerwować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo jestem:D pozdrawiam wszystkie🖐️ martaanna:) witaj,milo,ze do nas zajzalas i mam nadzieje,ze podzielisz sie swoimi odczuciami maciezynskimi i podpowiesz cos juz zaciazonym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! mam chate wolna młoda jest u klezanki!! robie spagetti i winko:) sie bedzie działo!:) zmykam nogi ogolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos tylko mi się zachowuj żebym ja mogła w nocy spać (jako przyszła mamusia potrzebuję wypoczynku!) bo jak będziesz za głośno to się nie wyśpię :/ Malwina 29 ja miałam podobny wynik cytologii, którą robiłam niedługo po (leczonym) lekkim stanie zapalnym i zabrałam wynik ze sobą do gina jak szłam potwierdzić ciążę, na co ona że wynik jest prawidłowy i nie mam czym się przejmować, nie ma powodu żeby wyniki powtarzać no i mam tą cytologię ważną na całą ciąże spokojnie :) więc głowa do góry ale oczywiście przy najblizszej okazji skonsultuj wynik ze swoim lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitalku obiecuje !!! być cicho:):) hahah ja juz sobie winko pije:) robie podkład!! klacja gotowa! a jutro Zakopane:) ale poszalejemy!!!!!!:) miłego weekendu dziewczynki cóz pewnie mnie nie bedzie do niedzieli:( juz tesknie obiecuje niepróznowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim kurde no trzymam kciuki za pozytywny wynik!!! 🌼 fisia...ty to wszystkich rozpijesz!!! :-) no ale toast by sie przydalk...bo moj maz to Andrzej a dzis jakby nie bylo andrzejki.....tytle ttylko ze on w pracy :-( no i tyle mam po imprezie ..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×