Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

z lancuta??ale w malopolsce to jest??szczerze to nie nie wiem gdzie to dokladnie jest...;/ ja tak jak pisalam praktycznie mam wolna niedziele i pol dnia soboty wiec pewnie tylko w tedy bede mogla poswiecic wiecej czasu na forum....bo tak to chyba jesne staranka;P no a teraz juz zmykam bo trzeba takze m czas poswiecic:)milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męzatka widac,ze mamy ze soba wiele wspolnego np. to,ze mamy tyle samo lat, obie jestesmy nie dlugo po slubie no i pragnienie dzidziusia aha no i uparta jestem jak osiol:P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża......13.10 🌻Mężatka11......21......Tarnów...................1 cykl...... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka Łańcut nie jest w małopolsce tylko na podkarpaciu kolo Rzeszowa. Rzeszów chyba wiesz gdzie jest? Rowniez mam tyle lat co Ty ale nie jestem mężatką. Na wiosnę a Dokladnie w kwietniu zmieniam swój stan cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeszow jak najbardziej wiem gdzie jest:P o to gratuluje:)a jak duze wesele robicie??ja mialam male przyjecie na ok 40os ale bylo cudownie:) nawspanialszy dzien w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie chcemy wesela. Nie czuje sie dobrze w takich sytuacjach. Chcemy wziasc slub ja on i świadkowie. Co najwyżej ciche przyjęcie w domu i tyle. Na razie to nic pewnego tylko plany takze cicho sza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów...................1 cykl.......11.11 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 poprawione;) niestety z przytulanek nici bo m. przykleil sie do tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Powiedzcie co mam robić. Bardzo boli mnie gardło, zaraz zmierzę temperaturę, bo kiepsko się czuję. Mogę wziąć witaminę C? Bo innych leków się boję. Ostatnio pewna osoba (50 lat) powiedział mi, że miała kiedyś koleżankę, która nie miała kilku palców. Lekarze stwierdzili, że to dlatego, bo jej mama w czasie ciąży zachorowała na grypę. Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp. raczej nie mam. 37 C. To chyba normalna temp. w pierwszych tygodniach (6 tydz.) ciąży? A może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia wybacz ale opowiadania tej osoby wydaja mi sie bzdura:O jak mogly nie rozwinac sie palce bo matka miala grype w ciazy? jakies glupoty nie bierz sobie tego do serca! wszystko bedzie dobrze, idz do apteki i zapytaj o cos bezpiecznego dla kobiet w ciazy na przeziebienie:) milej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowało mi treść... Dzięki Dziubasek. Pocieszyłaś mnie. Bo mam w otoczeniu osoby, które opowiadają takie historie. Dziękuję. Jestem spokojna. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia nie mozesz sie sugerowac przesadami z przed 50-ciu lat:O teraz kobiety maja wieksza wiedze na temat ciazy:) buzka😘milych senkow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to wszechwiedząca wiedźma ple ple??? Melusia więc to tylko bajka o fraglessach a nie rzeczywistość Jedyne w miarę rozsądne wytłumaczenie takiego przypadku jakie mi sie na mysl nasuwa to ze owa kobieta-bedąc w ciaży brała nieodpowiednie leki chcąc sie z tej feralnej grypy wyleczyc.Zdesperowana wzieła co popadło i mogła tym zaszkodzic rozwijajacemu sie dziecku. Co do witaminki C -to jak najbardziej-najlepiej w naturalnej postaci Proponuję dawkę 4 cytryn -wyciśnij do szklanki i wypij na dwa razy bez cukru ani wody. DASZ RADĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka witam:) cóa ja tez jestem mezatka od 1,5 roku dokładnie 5 sierpnia minoł roczek:) a staram sie od 7 miesiecy!!!odstawienie tabletek to wielki szok dla mojego ogranizmu ale jest juz lepiej nio i plan A trzeba zorganizowac!! a ja po wspaniałej sobocie mam w domu awanture!:(:( mój maz traktuje dom jak hotel, a jego praca to chyba wszystko na czym mu zalezy:(:( chyba czeka nas długa rozmowa w łózku!!!!!!!!!!! wkurzykam sie i pojechałam na 3h do przyjaciółki!! nic ide na rozmowe rano zdam relacje !!!!miłego stosunkowo udanego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny:D jak po weekendzie?? Gośka no to nam się weselicho szykuje????super. też chciałam ciche wesele ale nie przeszło.kochana nawet jakbyś zaprosiła 100 osób to pamietaj ,że kilka nie przyjdzie a z Tych osób co przyjdą zawsze znajdą się takie którym wesele się nie podobało .Reszta mężatek chyba zgodzi się ze mną melusia80 niestety kobitki w ciązy często narażone są na różne infekcje i choróbstwa.nie ma się jednak co załamywać.musisz uważać z lekami no ale przecież są inne metody.naturalne.Koug ma racje. Validosku nic się nie martw wszystko będzie oki:) weź chłopa za fraki i pogadaj z nim.życie razem a jednak osobno to nie jest dobre.a jest taka możliwośc,że by pracował na miejscu??? achhhh te chłopy u mnie dziewczynki weekendzik szybko minął.staranka oczywiście były zobaczymy czy z efektem.w piątek impra andrzejkowa. w sobote 2 latka u siostrzenca a w niedziele odwiedzinki u rodzinki Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis pojawily sie pierwsze poranne mdłosci. Dzis ide do lekarza popoludniu wiec sie dowiem na 100% ci ze mna (nami). łojejku jak sie boje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!! A ja właśnie w domu siedzę....rozchorowalam się :( Idę później do lekarza, nie poszłam do pracy wczoraj temp. prawie 38 st. C, dzisiaj troszkę spadła, ale chrypa męczy , ból gardła już trochę mniej.... Strasznie jest chorować, zwłaszcza kiedy Cie piekielnie boli gardło, bierzesz jakieś specyfiki tak ja wczoraj i nic nie działa :( Ale może trochę w domu posiedzę i się polepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym miesiącu się nawet nie spodziwam ciąży...:( Miałam infekcję i staranka były tylko 2 razy .....jakoś się nie nastawiam chociaż dzisiaj 30 dzień cyklu,ale biorąc pod uwagę dwa ostatnie cykle po ok. 40 dni to chyba nic z tego nie będzie :( A teraz jeszcze siedzę i sobie choruję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk dziewczęta.... Gosia czy ja dobrze zrozumialam będzie weselicho???? Fajnie..:) Moje gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem :) Dziewczynki bedzie tylko slub bez wesela bo nie chcemy, do kwietnia jeszcze daleko takze ciiiii.... Buziaxy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ja jestem:P:P:P Avinion i Ciebie dopadło:P:P🌼 malwinka wracaj szybciutko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopadlo ;( a nastal nowy tydzien w pracy i to dosc meczacy. Eh, ciagle mam wrazenie ze to cysta a nie dzidzi, cholera dopoki nie uslysze tego od lekarza po prostu bede miec te watpliwosci ! slyszalam ze niektorym wychodzi pozytywnie a potem sie okazuje ze jednak nie. Nawet na jedym z testow posalo ze cysta moze dac bledny pozytywny wynik. ps. moj maz nadal nic nie wie, jak dzis uslysze ze jest na TAK to na mikolaja dam mu male buciczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:) Ja właśnie sobie popijam ems-kie po prawej i wodę z cytryną po lewej....i wszczędzie chusteczki....bo do tego z zatok mi zaczęło zpływać mowię Wam tylko chorować rewelacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek nasz zapracowany ale śle Wam wszystkim buziolki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. U mnie weekend minął pod wewaniem kibelkowych rewelacji. Było ciężko... I od rana znowu mnie męczy:( Dziewczyny, już mam tak ciasno w spodniach, że szok! Staram sie rozpinać guziki, gdy to tylko możliwe. Sama nie wiem, czy ja się tak spasłam, czy to jest już pora na rosnący brzuszek. Wg OM za moment zacznę11 tydzień, więc może to już pora na większe spodenki? Jak to jest u Was? Cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sylwia nie zaciekawie masz .... A ja właśnie siedzę sobię na nasza-klasa.pl super sprawa jestem tam od niedawna od kilku dni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylwia.... czas na większe gacie:P:P:P nie uciskaj maleństwa bo mu się to napewno nie podoba.tak jak pisałam już wcześniej kup sobie spodnie ciązowe na szerokiej gumie.powinny Ci służyć do konca ciązy. tu masz kilka fasonów http://allegro.pl/item274214102_eleganckie_spodnie_ciazowe_rozm_38_okazja.html http://allegro.pl/item277158325_super_modne_jeansy_ciazowe_r_36_38_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka ja też siedze na nasza-klasa. jejku jakie to fajne. Ile znajomych osób odnalazłam.teraz odnowiłam kontakty z ludźmi z którymi się nie widziałam wieki polecam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×