Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

malwinko kuruj sie słoneczko:):) ja po pracy ide szukac mikołaja:) moje \"dziecko\" chce spodnie!! wiec idziemy na zakupy!!! moze cos dla meza znajde!!!jakas rózgę:) mój to nawet pomyj nie umie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie dostałam super przepis na śledziki.jadłam je i mi tak smakowały ,że się powtrzymać nie mogłam .śledzie pokroić na małe kawałeczki .cebulke i ogórka konserwowego na mała kosteczkę .jajko na twardo zetrzeć na drobnej tarce .pół jabłka zetrzeć na papke a drugie pół zetrzeć na tarce o większych dziurkach .zalać śmietaną 18% lub 12% .łyżeczka cukru .pieprz smacznego!!!!!!!! malwina 29 kuruj się szybciutko wracaj do zdrowia mojego m. tak rozpieściłam,że wogóle nie zabłysnął jeszcze w kuchni.mówi,że nie potrafi natomiast teściowa twierdzi,że zawsze dobrze sobie radził. i które tu kłamie???? a to przepis na cycki z kurczaka które dzisiaj serwuje: .rozbić pierś .przyprawić .wyłożyć na nią pieczarki podduszone z cebulką. .wysmarować grubo majonezem. .posypać tartym serem żółtym wsadzić na bleche i do piekarnika pychotaaaaaa.róbcie niech Wam w biodra idzie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pyszne może być.... Ja właśnie jem sobie zupę ogórkową.... Nie mam za bardzo apetytu ale się zmuszam.....bo chcę szybciej stanąć na nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka dla fasolci🌻 a ty sie tam trzymaj cieplo:) Harbatka kochana tak bez zadnych warzyw ta zupa? :O ale dobrze,ze co kolwiek gotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie macie i jak pozywacie ??? weekend minal nieublagalnie szybko - mielismy gosci wczoraj i uraczylismy ich karkowina pieczona ze sliwkami i orzechami wloskimi --hm palce lizac :) Fisiu ja tez te danie robie ale z wolowinka tez jest przepyszne z kurczczkiem jeszcze nie probowalam ale wszystko przede mna mysle ze tez jest pycha no nie? a i te sledziki tez apetycznie brzmia moze dzisiaj na kolacyjke na nie sie skusze Gosiu - u mnie 19 dc a temp jeszcze nie skoczyla i troszke sie martwie ze ta faza powulacyjna bedzie za krotka ( jesli owulka byla ??) a robialam wczoraj i przedwczoraj testy owulacyjne i wyszluy pozytywne cdzyli hormon wzrosl tylk ta tempka :((( kolejny powod do myslenia i zmartwienia zobacze jak bedzie jutro a co ty o tym myslisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Właśnie wróciłam do domu, z wirusem. Byłam u lekarza i stwierdził wirusowe zapalenie gardła. Normalnie posiedziałabym w domu 2 dni i do pracy. Ale ze względu na mój stan lekarz dał mi zwolnienie do 07.12. Chciał do 14, ale ja nie chciałam. Obiecałam tylko, że pokażę się w piątek. Robię to dla mojej fasolki, bo inaczej pewnie poszłabym jutro do pracy... Gosia gratuluję decyzji o weselu, fajne przeżycie... Malwinka, kurujemy się razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten powyzszy to tylko skrot !!!! Gosiu czy to mozliwe ze test owul wyszedl pozytywnie a owulki nie bylo -- pewnie zamartwiam sie na zapas ale juz taka ze mnie baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria testy nie zawsze pokazują prawdę. Zreszta testy nie sa potrzebne samoobserwatorka. Ona sygnalizują sie zbliżającą owulacje pisze na ulotce ze wystąpi do 36 godzin. U mnie sie nie sprawdziły. Ja mialam owulacje w 21 dc takze na razie mierz i sie nie stresuj. Jesli mozesz wrzuc mi rozpiske Twoich temperatur i pamiętaj ze temperatura nie musi osiągnąć 37 ale zeby byla wyższa od przedwzrostowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gosiu, mierze elektroniczym termometrem specjalnym do tego a i jest w Farenhait ...... jak bede w domku to postaram sie podrzucic moj wykresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wkurza mnie juz ten termometr bede musiala chyba poszukac normalnego rteciowegfi i polskiego zreszta wyczytalam ze sa wiarygodniejsze no ale ten cykl to juz skoncze tym co mam Gosiu to jak dlugie ty masz cykle wyczytalam ze faza poowulacyja trwa 12 - 14 dni zeby fasolka sie zagniezdzila jak jest ponizej 10 dni to juz cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia dokładnie ja też mam do 7 grudnia czyli do piątku, ja się cieszę....bo trochę i się wykuruję i odpocznę, wyśpię się nie tak jak codziennie 5:45 wstawać! I może to mnie też trochę na nogi postawi....a już nawet po dzisiejszym dniu jest mi lepiej tylko ciągle ganiam z chusteczkami już mi zabraklo to zostal mi delikatny papier toaletowy i już rolkę kończę hiihihih normalnie szok.... Melusia trzymajmy się razem.....wydobrzejemy szybciutko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurcik sobie zjadłam właśnie..... Zaraz zobaczę do mojej klasy.....może kogoś przybędzie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj biedulki trzymajcie sie cieplutko dziewczynki -- coz pijcie duzo plynow malinki suszone z miodem i cytrynka sa super polecam a i na zatoki to ulge przynosi parowka ( miska + wrzatek z herbatka rumiankowa ) i tak kilka razy dziennie mi bardzo pomoglo oprocz tego jak bolaly mnie zatoki to smazylam sol gruboziarnista na patelni goraca powinno sie wypelnic woreczek lniany ( ja uzywalam czystej skarpeki ) i robilam oklady na czolo i po bokach tam gdzie zatoki bolaly pilam tez sok z cytryny + grepfriuta mozna poslodzic miodem wirus ktory przeszlam kilka tygodni temu byl ciezki ale wyszlam z niego bez zadnych lekow i chemi zycze wam szybkigo powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj biduleczki moje melusia malwinka🌻 teraz taka pora roku,ze raz jest slonce,raz deszcz,raz snieg a za chwile wiatr i latwo zlapac jakiegos bakcyla przy tych roznicach temperatur... u nas panuje ptasia grypa:P jeszcze troche a sama zamienie sie w ptaka bo m. mowi,ze jedlismy spagetti z \"intykpolu\" a kto tam wie czy to to mieso! czekam do 20.30 na moje BB :) jestem troche nie w sosie bo mielismy z m. jechac do mojej mamy do angli ale jest jeden problem:( nie mam nowego dowodu osobistego z nazwiskiem po mezu:(:(:( dopiero skladam wniosek w piatek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria mierz tem ja ostatnio mialam skok dopiero w 24 dc przez stresy ale był skok!! i faa wyzszych tem. trwaa 13 dni a cykl 37!! wiec róznie to bywa:) spokojnie :) na pewno podskoczy melusia:) kuruj sie z fasolką:) i duzo zdrowka!! ja juz po zakupach :) siostra ma spodnie dzieciakom kupiłam jakies fajne ciuszki!! jestam lzejsza o jakies 200 zł:) a konca prezentów nie widac:) na kolacje chinszczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, właśnie wstałam. Kręci mi się w głowie. Przed ciążą uwielbiałam batoniki, objadałam się \"Grześkami\", a teraz nie mogę na to patrzeć. Właśnie opiłam się soku pomarańczowego, wchłonęłam banana, mandarynki i kiwi.. Malwinka, ja też rano wstaję, więc chętnie sobie poleżę do piątku.. życzę Wam wszystkim zdrówka, nie dajcie się wstrętnym wirusom... Ja wracam do łóżka.. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj u lakarza.. jestem w 6 tygodniu ;) ale jeszcze za male by cokolwiek zobaczyc, radzila mi przyjsc na USG za dwa tygodnie. Jeju, teraz dopiero ogarnal mie wielki strach, strach i wstyd przed rodzicami. Nie wiem czemu. to taki intymne, nie uwazacie? maz nadal nie wie, dowie sie w Mikolaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dammmmmmm !!!! Brawo avionionku-przyszła mamusiu barokowych aniołków. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Proszę teraz wyższe spodenki kupić,żeby nie zaziębić mieszkanka. Dzidzia wynajęła je na 9 miesięcy więc musisz je dobrze ogrzewać jako administrator :P Głuptasku !!! nie bój się rodziców-pewnie sie popłaczą ze szczęścia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no🌻 ale maz bedzie mial mone jak mu powiesz w mikolajki!!!! chciala bym zobaczyc jego mine, pewnie kopara opadnie mu do ziemi:) pobuska kochen❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja wczoraj buszowałam po internecie w poszukiwaniu spodni ciążowych. Jest tego trochę, i to całkiem fajne fasony, dżinsy w najróżniejszych odcieniach, spodnie wizytowe, wszystko. Już sobie wstępnie 2 pary upatrzyłam, nie wiem tylko czy zdecydować się na takie z klasycznym stanem czy może lepiej będzie z podwyższonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! A ja nadal choruję teraz zdecydowanie mi zatoki ruszyły!!!! I czuję, że tona chusteczek i papieru pójdzie, może i lepiej bo głowa mnie bolała jakieś dwa miesiące z większym lub lżejszym nasileniem... Aha dziewczęta wpiszcie mnie do tabelki (proszę :)) dzisiaj czyli 30 dnia cyklu dostałam miesiączkę - 04.12. czyli już mi się (mam nadzieję) zaczyna stabilizować @ po tabletakach.....po ostatnich dwoch cyklach 40 dniowych :) Z tą @ to wiedziałam, że teraz dostanę przez tą infekcję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to chróbsko wstrętne nie mogłam spać od 4:30 rano, bo kichanie, ból gardła (teraz na szczęście mi przeszedł), ale troszkę później przespałam się, mąż wyszedł do pracy i mnie obudził...ale może i dobrze...później się zdrzemnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×