Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Rybusia czytasz w moich myślach???:D:D:D:D:D:D zaraz się postaram odwalić tabeleczke.napewno nie będzie tak śliczna jak dziubasska ale postaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZ KOCHANY DZIUBASSEK PROSZONY O POPRAWIENIE TABELKI ;-) heh ale mam dobry humor to chyba przez ten seksik wczorajszy :-D sperma mi na glowe uderza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita cześc kochana🌼 i kisek dla maleństwa😘 ten Twój teśc to ciężki przypadek jak widze.pozostaje zamykać drzwi i tyle.Trza było mu powiedzieć,że kupe robisz i się skupić nie możesz:D:D:D:D:D:D:D:D Gosia Ty cholero jedna gdzie Ty się szlajasz po innych forach????:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może staranka były wczoraj zbyt intensywne i dlatego jestem obolała.Ale z drugiej strony-siostra mojej mamy dwa razy miała ciążę bliżniaczą to wyobrażnia działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybusia nasz topik trwa jakies 2 miesiace a zobacz w tabelce ile mamy ciaz. To szczęśliwy topik tu na pewno zaciazysz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nigdzie sie nie szlajam wypraszam sobie :-D mamy za to moje szlajanie nowa koleżankę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wkońcu się uda. Kiedyś musi. A gdzie można zobaczyć tą tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia i tu plus dla Ciebie.dziękować Ci Uwaga lece z tabelką NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. 15.11 Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26. 10 Melusia80.....28..................................ciąża....1 3.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl.....25.11 Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA Agital.........26......Żywiec...................ciąża....... 13.10 Mężatka11....21......Tarnów.................1 cykl......11.11 Rybusia.....23......ok.Bydgoszczy...........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybusia tak to wygląda. nie dawałam jeszcze cwietów bo muszę ją poprawić.podaj ile cykli masz za sobą w starankach i kiedy miałas ostatnią miesiączke.Ta tabela to jak karta u gina:D:D:D:D:D Gosia dobry chumor mi się udzielił od Ciebie ZBOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼NICK ..WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ...CYKL..OSTAT.@ 🌼Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌼Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌼Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌼Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌼Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌼Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 🌼Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌼Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌼Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌼Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌼Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌼Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌼Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌼mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌼Wiktoria80...27............................................. 15.11 🌼Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26. 10 🌼Melusia80.....28..................................ciąża....1 3.10 🌼Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌼Poli..............28.....opolskie........................... ... 🌼Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌼Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌼Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌼Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌼Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌼Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 🌼Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl.....25.11 🌼Koug..........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA 🌼Agital.........26......Żywiec...................ciąża....... 13.10 🌼Mężatka11....21......Tarnów.................1 cykl......11.11 🌼Rybusia.....23......ok.Bydgoszczy............14cykl....24.11 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Fisiu poleciałaś teraz równo. Kochane jak widać dziubassek jest nie zastapiona w robieniu tych tabelek Dziubassek PROSZĘ O ZROBIENIE PIĘKNEJ TABELKI Gosia kolana nie maja się kiedy zagoić:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to Ty moze poproś Marcina o ochraniacze na kolana pod choinkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuog ty jestes z ochrony wiec to ty mi zasponsoruj ochroniacze na kolana :-D moj Marcinko kupił mi suszarke i jak rzekł: ze mam suszyc glowe sobie a nie jemu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuog ty jestes z ochrony wiec to ty mi zasponsoruj ochroniacze na kolana :-D moj Marcinko kupił mi suszarke i jak rzekł: ze mam suszyc glowe sobie a nie jemu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ochroniarz a nie ochraniacz.... Jeszcze by tego brakowało zebys mnie pakowala na ciepłe nózki do waszego wyrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszecie w expresowym tępie :) fisia 🌼 ale mnie rozbawiłaś tą kupą nie ma co:D, tak tak to strasznie ciężki typ- kija w dupie ma i tyle ale cóż nie będę się nakręcać tarez bo za każą myślą o nim ciśnienie mi się podnosi. rubeńko - oczywiście witamy w naszym tu jakże teraz owocnym gronie :) ;) ja chcę snieg !!!!!!!!!!!!!! co za zima bez śniegu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuog mozesz sie wpakowac :-D ZAPRASZAMY. Bedzie wesoło :-D w trójkącie jeszcze nie bylam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie znoszę śniegu w mieście!Odśnieżanie-makabra,jeszcze większe korki niż zwykle..w ogóle nie lubię zimy.Ciepłolubne ze mnie zwierzę-im cieplej tym lepiej,nawet 40 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ochraniacze na kolana dobre:) chyba sobie kupie m!! mój wrócił wczoraj o 1 w noxy ale wiecie co nie odpóscił :) i seksik był:) dzisiaj trolimy:) miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Widzę, że mamy nową kolezankę, witaj rybusia :) Napewno tutaj Ci się poszczęści wszystkie dziewczęta są super....fajnie się gada i wciąga bardzo...:) Poza tym zaciążanie idzie tutaj jak strzała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek :) ostatnią miesiączkę miałyśmy prawie w tym samym czasie :) Czyli staranka będą prawdopodobnie w tym samym czasie :) Tzn. dni płodne, staranka mogą być przez cały miesiąc hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×