Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Kurde no kto jak kto ale Ty radesz dasz.:D:D:D:D:D u Fisi na obiad frytasy.rybcia i suróweczka zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no nie mozesz tak narazac fasolki! co do reproduktora to ja tak nie mam bo on rzadko bywa:( i wtedy stesknieni działamy ! wiec cóz ja nie mam wpływu na to kiedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róznie jest w piatki do poniedziałku! czasem w sobote robi! ale rzadku nio i zadaza sie ze jest w tygodniu z regóły we srode!! ale nic pewnego:(:( i jak tu sie starac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj, zgupiałabym.. ale jest jeden plus - napewno się nie kłócicie, bo szkoda Wam na to czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, L4, dzis mi juz zakomunikowala ze nie mam prawa chorowac w ciazy. Kurwa! DLACZEGO ONA JEST TAKA ZMIENNA??raz mowi ze to super, raz mowi ze do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- chyba żartujesz! W te pędy na L4, hehehee. Jaką masz umowę o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no jak to nie masz prawa????????? co za franca jedna niemyta.Uciekaj dziewczyno szybko na L4 i udowodnij jej jakie masz prawa.a jak nie to ja tam pojade i zastosuje \"prawo pięści\" co za babsztyl jeden.Szkoda,że Hitler nie żyje.miałby konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no- współczuję, tak nie może być. Zbyt wiele masz do stracenia. A ja dzis po raz pierwszy od kilku dni jakis obiad zjadlam. Pulpety w sosie pomidorowym z surówką i ziemniaczkami, tylko to jest dla mnie do zaakceptowania... Harbatka, opowiadaj, czy i jakie badania zalecił Ci lekarz na drugiej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu -- ładnie pojechałaś! Święta prawda. Kurde no -- proszę Cię, nie nerwuj mnie, idź do lekarze i weź zwolnienie. Niczym się nie przejmuj kochana, musisz się tego nauczyć, bo się w depresję wpędzisz i będzie kłopot. Twoje zwolnienie to kwestia czasu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś -- tylko dał skierownia na USG, koniecznie w 12 tc. Wcześniej napisałam, co było na drugiej wizycie. Generalnie chyba wszystkie badania zrobilam, z 15 ich było. A wiesz, ja też dziś zjadłam pierwszy raz od dawna wszystko co miałam na talerzu, czyli kotlet z rybki i pół surówki z kiszonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mnie zlinczujecie ale zapalilam...polowe bo polowe ale jednak. Teraz mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no trza pokazać babsztylowi.Idź na L4 bo Cię wykończy psychicznie.L4 masz 100% płatne więc co Ci szkodzi a franca się przekona jak to jest odwalać robote za dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no i widzisz jakie efekty.nie dośc ze szarpiesz sobie i dziecku nerwy to jeszcze kopcisz maleństwu.jeżeli to wszystko przez prace to powiem brzydko WON NA L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, no to nie do konca tak. Trzeba dostac zaswiadczenie ze sie jest w stanie blogoslwinym. Ja narazie nie mam takowego. za tydzien mam USG wtedy sie dowiem czy wszystko jestw porzadku. Maz idzie ze mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek do Was teraz zajrzę, bo w weekend zwykle odpoczywam od kompa (lub mam szkołę) i zapytam czy Kurde no była u lekarza lub się do niego zapisała. Po mnie też mąż dziś przyjeżdża do pracy :) jeszcze 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to proszę wziąśc od lekarza L4 i koniecznie zaświadczenie o \"ciąży\" w innym wypadku nie naliczą Ci 100% pensji. a na L4 wyłaczyć telefon zeby jędza nie dzwoniła do Ciebie. pierwszy trymestr ciąży jest trudny więc pomóż sobie go jakoś przejśc.Nie funduj Sobie dziecku i mężowi(bo pewnie przez twoje nerwy jemu też się dostaje)takich męczarni Pamiętaj ,że w tej chwili najważniejsze jest Twoje zdrowie i maleństwa Kurde no mamy XXI wiek.czasy niewolnictwa się skończyły. nie daj sobą pomiatać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, stres teoretycznie działa na maleństwo od 17 tc... ale na Ciebie już teraz. Jeszcze co do mojego doktora, to kazał brać folik do 15 tc, a jodid do końca ciąży, narazie żadnych innych witamin nie dawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu -- czy zwolnienie tylko od gina jest 100% płatne, czy od internisty też ??? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj co sie tu dzieje kirde no❤️ powiedz tej babice,ze zucisz na nia urok jak bedzie cie dreczyla:) glowa do gory ja zaraz jade do urzedu miejskiego bo umowilam sie na zlozenie wniosku o nowy dowod w koncu jestem swiezo upieczona mezatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale zeby do lekarza kogos nie puscic????jak tak mozna!??? siedze tu jak potluczona a o 16.10 mam wizyte u lekaza. Nie ma bola abym zdarzyla, zajade pozniej i sie bede prosic lekarki aby mnie przyjela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% płatne jest L4 z zaświadczeniem o ciąży.lekarz prowadzący wyda je bez problemu.Internista raczej takiego zaświadczenia nie daje.Musisz mieć podkładke od Gina .Ciąża chorobą nie jest więc może Ci wypisac ze względu na szkodliwe warynki pracy lub inna przyczyne.Ale pewnie jak mu powiesz jaką masz sytuacje to Ci da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie z tym zwolnieniem.....pewnie pracujesz w firmie prywatnej, ja pracuję w państwowej....ze zwolnieniami wiem, że nie ma problemu.... Ale jak tak można przecież to Twoje dziecko, czy ona nie zdaje sobie sprawy, że to szkodzi, a czy ta szefowa cała ma własne dzieci - może jest nieczuła na problemy związane z takimi sytuacjami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg kodeksu pracy, pracodawca ma obowiązek puścić Cię do lekarza, bez łaski. Generalnie to mogłabyś po prostu wyjść i mogłaby Ci nakukać. Masz świadomość, że jakbyś dostała dziś zwolnienie to nie będziesz jej oglądała przez parę tygodni ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka ale wiesz jak jest z tymi \"szefami\" kodeks kodeksem a oni swoje .pewnie,że ma prawo ale jak ta baba taka popiedo****** to mogłaby dziewczynie smrodu narobić ze pożuciła swoje stanowisko pracy itd ahhhh brak słow kochane ide męzusiowi obiadek naszykować bo wraca z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja ja i taz rzadko widuje bo w rozjazdach jest. ale ja juz widze to...sajgon ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×