Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześć. :( Ja miałam dostać @ w piątek. Nie było. Cały weekend fajny, już zaczynała się rodzić nadzieja (mam dośc regularne cykle), kiedy dziś rano obudziłam się z nieprzyjemnym uczuciem w okolicach jajników. @ nie ma, ale czuję, że przyjdzie. Opóźnienie jest pewnie wynikiem stresu. Szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu🌻 u mnie staranka te na drugim planie bo ostatnio sie duzo u nas dzieje i nie mamy do tego glowy:O dzis mam sporo pracy ale musze chwilke odsapnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany trzymam kciuki ,żeby @ nie przyszła Dziubassek zawsze coś wypadnie ,że staranka idą na dalszy planczłowiek by musiał z domu i łóżka nie wychodzić:P Oglądałas wczoraj BB???? no nie po mojej myśli się dzieje więc ciekawi mnie teraz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hejka Fisia i cała reszta staraczek Jak wam mija poniedziałek?-Ja wstałam przed 13.oo więc bosko ciepło i leniwie.Z ranca wrzuciłam elfiki szefowej na maila a że jeszcze z firmy nikt nie dzwonil znaczy ze jeszcze tam pracuję :D P.S.Wczoraj nam wlajzla córa w najmniej odpowiedniej chwili do pokoju i mam nadzieję że marasu nie będzie...najwyżej dziubassek zmieni mi status w tabelce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek no bo nie sądziłam ,że Iza wyjdzie a trzymałam kciuki wogóle za Marci itp. Koug to sie narobiło kochana:D:D:D:D:D:D:D:D Moj m. dzisiaj wróci wcześniej z pracy bo bidulek ma temp i umiera w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwius:) biore mdłosci na siebie:) naprawde razem z Fisia bo tez jest chetna:) ale idz na zwolienie nie ma co sie meczyc w pracy:) Herbatka od Ciebie tez wezme:) chyba musze isc na zwolnienie mdłosci od dwóch to chyba nici z pracy:) ale cóz tam pomoge:) co do taranek to faktycznie zawsze cos wazniejszego:( znam to dobrze! agi :) oni tak maja mój póki co jakos podchodzi to staranek z dystansem bez zadnych dogadywan ! zobaczymy jak długo fisiu:) mam nadzieje ze znajdziecie czas na staranka:) chociaz wiem jak z tym bywa:)!! oj bidulek mezus:( kuryj GO jakos:) Koug:) hahah zmienimy status w tabelce dobre:):):) hahahahahha bosko aha ja pije kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validoksu -- odaję mdłości pełnymi garściami, proszę bardzo ! Tak w ogóle to się dziś chyba wścieknę i dostanę szału, a potem się zbeczę!!! Nazbierało mi się i nie będę się rozpisywała, ale się wścieknę !!!! Sylwuś -- szyjki już nie tykam, czasami mój K. do niej zagląda ;) i gin. Jeszcze wymacam coś i stwierdzę, że jest to jakaś nieprawidłowość i się będę zadręczać. Beznadziejny poniedziałek... czyżby humorki ? ale mocne, uła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono Koug z najwieksza przyjemnoscia jak by cos zmienie w tabelce:) Fisia ja juz nie trzymam kciukow za nikogo z BB ale obserwuje co sie tam dzieje, szkoda,ze juz sie konczy bo teraz nie bede miala co ogladac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie bada sie szyjki po owulacji. Skoro to dopiero 4 dzien wysokiej temperatury to dopiero dochodzi do zagniezdzenia zarodka. Poczekaj do dnia spodziewanej @ na razie to tylko czekaj spokojnie. Mierz tempke caly czas, zobaczymy czy faza lutealna nie jest zbyt krótka. Ja jestem przed owulacja juz wiem mniej wiecej o co chodzi z ta szyjka. Na obecna chwile jest bardzo wysoko twarda i zamknieta. Fisia żołądkowa gorzka pije sie super ale kac straszny. Dzis jeszcze nie moge dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek co się martwisz .oni na tym kase robią taka,ze tylko patrzeć jak kolejna edycja się zacznie Mój m się cieszymówi,ze jednego dziadostwa mniej bedzie w tv wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia moj tez tak sadzil ale jakos widze,ze katem oka luka sobie:D ja spadam juz na chatke milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! Widzę, że dzisiaj na tapecie temat mężów, ciąż itp... U mnie 7 dzień cyklu, ale staranka juz może zaczniemy dzisiaj...hihihih, mój mąż już wczoraj chciał...ale ja byłam taka zmęczona, że zasnęłam (biedaczek) Myślę, że do dni płodnych jeszcze troszkę ale czemu nie zacząć już teraz...:) Jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak, jestem dzisiaj potwornie zmeczona i senna i nie wiem dlaczego spalam 8 godzin a teraz mnie tak nuzy nie wiem co to jest zmiana pogody czy co ? oprocz tego to czekam, czekam i czekam czekanie na rezultat staranek jest chyba gorsze od czekania na dni plodne bo i dluzsze nio ale jeszcze kilka dni i bedzie wiadomo mam jakies tam objawy ale mysle ze to moja psychika tak dziala a wiec nie bede was trula macie juz choinke ubrana ? i jak przygotowania do swiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiktoria Ty czekasz na rezultat staranek a u mnie czekam na staranka ( dni płodne).... Mam krótką miesiączkę...jakieś 5-6 dni i koniec... Trzymam kciuki na rezulataty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malwinka, Nie wiem jak ty ale ja sie zawsze lepiej czuje przed i w trakcie trwania dni plodnych niz po --- moze to hormony sama nie wiem a poza tym to czxekanko po przedluaz sie niesamowicie --- chociaz musze sie przyznac ze w tym miesiacu jakos tak mniej myslalm o ciazy ale zeby calkowicie sie odlaczyc to chyba zadna z nas nie potrafi -- zawsze gdzies ta mysl o dzidzi siedzi w podswiadomosci zawsze myslalm ze chcesz dzidze to masz a to jednak nie takie proste owocnych staranek malwinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko a temp mierzysz bo ja sie wciagnelam traktuje to jak czesc dnia nawet maz mnie budzi codziennie o 7 - az tak chce dzidzie i mysli ze tym razem sie nam udalao a ja juz taka pewna nie jestem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchałam Was szanowne koleżanki i wizytę przyspieszyłam z czwartku na dziś. Dostałam zwolnienie do świąt - mam nadzieję, że potem już będzie ok, a chcę pracować , dokąd tylko dam radę. Tak więc przez najbliższe dwa tygodnie postawiłam sobie za cel wyrzyganie się za wszystkie czasy:) Super, ze poszłam - wiem już ze moje wyniki sa ok, a ten podwyższony urobilinogen to tak jak myślałam - od wymiotów wątroba i drogi zółciowe szaleją i parametry skaczą. Póki co, żadnych nowych badań mi nie zlecił, z kwasem foliowym też mogę się powoli żegnać, bo co miał pomoc, to pomógl. Znając siebie, pewnie i tak będę łykać po jednym na wieczór, tak na zaś:) Ciśnienie idealne, dno macicy takie, jakie być powinno, słowem - wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie drogie zaciążone powiedzcie mi jakie pozycje są sprawdzone hihihih i które pomagają w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do objawiw to tak jak na okres. nawet podpaski sobie kupilam i panadol extra na bolesci brzucha. ale @ nie przyszla, i zaczely sie bolesci lewego jajnika tak jak kiedys jak miakam cyste. Tyle. a co do \"nog w gorze\", to wytrzymalam chwilke, bo mnie mezus zjebal ze idiotke z siebie robie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge powiedziec tylko z własnego doświadczenia-niech inne dziewczyny powiedzą jak im się udało. Najważniejsze zeby miednicę utrzymac wysoko. Ja majac dwadziescia pare lat figurę i gibkość nienajgorszą zaciążyłam w pozycji \"z nogami na pagonach\". Dla mniej sprawnych akrobatek proponuje pozycję kościelną-(inaczej po prostu od tyłu)-wtedy jest szansa wpuszczenia armii odpowiednio głęboko.Przy okazji dodam ze to najbardziej odpowiednia pozycja dla kobiet z tylozgięciem macicy ponieważ nie ma efektu \"cofania się wojsk\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze mój sposób się przyjął....heh...a pamiętam jak niektóre się smiały że to chore z tymi nogami w górze... Tzw. świeca wystarczy przez jakies 2 minuty-zawsze możecie się podeprzec ścianą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×