Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jesli dziś masz owulkę to skok tempki będzie jutro-powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą temperaturą czytałam ze jest to sprawa indywidualna u kazdej kobiety a dokladnie napisane bylo tak: Temp po owu podnosi sie o 0,2st nie zawsze jednak bedzie to skok o te 2 kreski jednak trzecia temp. po owu powinna byc juz wyzsza o 2st poprzedzajace skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie pozostało jak tylko czekać do @?? Zrobiłam tak jak napisałaś wcześniej piłam siemie lniane i śluz mi się bardzo poprawił już po kilku dniach ... ale teraz zastanawiam sie bo kiedy robilam staranka to śluzu bylo bardzo dużo więc czy byl to dobry moment?? czy armia przezyje tyle dni jesli owulki nie było?? \"rozrabialam w poniedzialek w nocy dzis jest środa - jak długo armia może przezyc?? Nie mialabym wątpliwości gdyby ten durnowaty test mi nie namieszał bo objawy mowią co innego. Dzis tez bede robila jeszcze test a rano temp...moze dojde do sedna ale w tym miesiacu juz nie bede robila staranek Czy ktoś może mi coś doradzić i podpowiedzieć....prooszzzeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ch...wie z tym wszystkim!Najbardziej mi się podoba ocena śluzu jak co dwa dni są staranka-czy to śluz czy armia?Plemniczki mogą przeżyć nawet 5 dni,ale ja bym jeszcze podlała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki agi, sprawdzałam teraz i jest jeszcze śluz szyjkowy ładny wiec owu nie było ?? tak?? a teraz problem jest w tym ze wczoraj spaprał moj chlop robote bo dokonczyl na zewnatrz ale to juz jest drugi dzien pod rzad więc armia dzis bedzie oslabiona musi sie wzmocnic kilka dni a te kilka dni coraz blizej są owu!! Jak nie urok to przemarsz wojska!! kurdeczka jasna !! my chcemy coreczke co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z tym planowaniem płci to różnie bywa,moja siostra celowała na dziewuszkę a ma syna.Mnie to obojętne,aby było i aby było zdrowe.Będziesz robić badania genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering tez chcialam core a teraz to chce po prostu baby aby bylo zdrowe i tyle, tylko ze z tym zaciazeniem cos nie idzie mimo tego mysle ze sie nam w koncu uda musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria80 kazda matka chce jednego ZDROWKA dla swojej pociechy:) chociaz czytalam w gazecie ostatnio,ze facet zostawil zone bo urodzila mu 6-ta córeczke a chciał miec syna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dam armii odpocząć (sama nie wiem ile) dziś ponownie zrobie test owu a jutro zmierze temp i popatrze na sluz jesli wyjdzie ze owu bede miala w piatek to w czwartek zadzialam jeszcze wlaściwie to i tak zdążylabym zadzalać jeszcze bo tescik wskazuje 24-36godz przed owulka ale nie potrzebny byl wczoraj ten \"raz\" i na dodatek slepy.... ile dni trzeba dac odpocząc armii aby była silna?? bo dwa dni pod rząd była juz wykorzystana... a co do badań genetycznych to jeśli bedę mogła to zrobię na razie problem jest w tym że jestem za granicą i wciąż jest ta bariera językowa ale w przyszłym tygodniu jade do Polski i bede do połowy stycznia więc pójde do gina i wszystko się dowiem teraz tylko dbam o siebie i biore kwas foliowy pokrzywę i skrzyp oraz robie sama soki z marchwi i buraków!! jejku , jejku ten strzał poniedziałkowy był taki piękny i mocny śluzik był też wspaniały oby armia przeżyła do owulki!!! ale jeśli śluz jest taki piękny to armia ma sprzyjające warunki do przezycia prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto to taki mądry wtrąca się do rozmowy?? Jeśli masz coś do powiedzenia to powiedz ale zrob to kulturalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_1987_
to normalne zeby w ciazy bolał pepek? tak czasami i niemocno ale jednak boli miałyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jak Wam mija wieczorek???? Dziubassek🌼 kochana powtórka z rozrywki?:P:P:P Koug o której pobudkę mam Ci zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh....będziesz spać jeszcze jak ja już będe w pracy....więc pewnie z pobudki nici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Fisienko a no ja wszystko rozumiem bez słow;) Koug nasza strazniczko:P biedactwo nie dadza ci pospac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja już po usg dzisiajsuper było wszystko widać, wg usg to 13 tydzień(poczatek) a wg OM koniec 14, mam super zdj ecia, widziałam jak sobie maleństwo bryka.mam też termin na następne usg na 12 lutego. kruszynka ma 60 mm od czubka głowy do pupy Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna🌼 to super,ze na USG wszystko oki.zrób skana i Fisi na poczte Dziubassek oglądam BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak przypuszczalam wyszedl czacza:) j juz wskakuje do lozka bo rano trzeba wstawac:O milych senkow papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×