Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

i masz racje demiluna.po co się zamarwiać na przyszłośc.ja nie rodziłam naturalnie więc dla mnie poród siłami natury jest obcy i może z czystej ciekawości podglądam takie programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomiki naprawdę wciągają ale ja już uciekam trzeba sie położyć bo kręgosłup daje o sobie znać, brzucholek sporo sie powiększył|(choć dopiero 3 kg na plusie) ale kręgosłup wygina mi coraz bardziej a jak sama widziałaś na zdjęciach zawsze miał spore obciązenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ide lulu dobrej nocki papapapa gasze swiatło pstryyyyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Demiluna :* co tam pisałaś o opóźnionej owulacji i jednej kresce na teście mimo ciąży...? robisz mi nadzieje :) mogłabyś coś więcej na ten temat napisac? ja pojutrze zrobię znoooowu test. i chyba się wkurzę jak nie zobacę drugiej kreseczki :D tymczasem branoc wam, fasolkowych snów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj wieczorem zdolowalam sie i troche sobie popłakałam dzis jest chiba lepiej ale nadal czarne chmury nade mna wisza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziubassku a to dlaczego taki humorek? A propos ślizną miałaś fryzurę na ślubie (ostatnio na NK zauważyłam na fotce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięń doberek. podpisuje liste obecności agital dziubassek😘 dziewczynki pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku dziekuje ci bardzo😘 a widzisz jedni chcca dzidzi a nie moga a inni nie chca i maja jak na zawolanie:(:(:( Fisia rajdowcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku dzisiaj mam wolne od jazd więc bezpiecznie na drogach która ze mna sie kawy napije?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo.zrobiłam Ci capuccino bo wiem ,że lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczynki Wy spania nie macie:) i tyle napisane:) a ja tu mam szefa dzisiaj:( co do termometrów mój wyrzuciłam od tego cyklu!!!wiec zywioł!!!!! fisiu porodów póki co nie ogladam:) zeby mi sie nie odechciało:) mama Zuzi:) trzymam kciuki za 2 kreseczki:) dziubasku prosze doła nie łapac:) Fisiu:) jakies pustki dzis na drogach bez Ciebie:) ja tez poprosze o kawe:) a dzis mam meza:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos ojjjjjjjjjjj to będzie się działo oj będzie.mąż w domu= Validos szaleje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos i mnie nie mam w jury na castingu????? oj nie ładnie. ilu kandydatów dzisiaj się spodziewasz?????rób ukradkiem foty i dawaj na maila HIhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... torche napisałyście przez te dwa dni...wiecie co ma do was pytanie...a mianowicie co zrobiż żeby przytyć???ostatnio moja mama robiła badania i wyszło że mam małą anemię:(poszłam z tymi wynikami do lekarza rodzinnego a ona powiedzia że jest wszystko w porządku...jedyne o co się martwi to to że jestem strasznie chuda...a mi się wydaje że ta lekka anemia i to że jestem strasznie chuda wpływa na to że nie mogę zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka o mosz babo placek.ja mam odwrotną sytuacje.ja sie obawaim ze nie mogę zajsc bo mam za duzo kilosków hihi.chętnie oddam kilka kilogramów za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka mówisz i masz .tylko powiedz ile chcesz.hihi na samą myśl już mi lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi lepiej...bo naprawde jak ostatnio patrzylam na swoje zdjecia z przed 2-3 lat to wygladalam o wiele wiele lepiej a teraz wygladam jak śmierć:(z reszta juz kazdy mi to mowi... zebym cos ze soba zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że to czy ktoś jest szczupły czy gruby nie ma za dużego znaczenia przy zajsciu w ciążę.Ja zaszłam w ciążę bezproblemowo 8 lat temu,byłam wtedy bardzo szczupła.Obecnie trochę mi się przytyło,chociaż chyba tylko ja to widzę,bo koleżanki,które mnie kiedyś nie znały mówią: Ale ty jesteś chuda, na to ja im: To mnie nie widziałyście przed zajściem w ciążę 8 lat temu.W tę ciążę też w sumie zaszłam bezproblemowo, nie starałam się o ciążę, po prostu nie stosowałam żadnych środków antykoncepcyjnych.To,że poroniłam to już inna historia,ale na pewno nie z powodu mojej figury.To tyle na pocieszenie dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tych kiloskow...hmm...przydałoby sie ze 20 to by było ponad 60 razem z twoimi kiloskami...to tak akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzieki za pocieszenie...:)ale ta anemia nawet lekka to i tak mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur swięta racja moj lekarz powiedział to samo,że czy chuda czy gruba w ciąze zachodzą. malutka dam Ci 20kg +10kg w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono dziewczynki nie szalejcie...cellulit to juz za duzo:)a ja oddam chetnie swoje rozstepy:) ktora wezmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dozucić moge troszke rozstępów.pamiątka po ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:-) ja tylko na chwilkę bo właśnie wróciłam z badań. Pobrali mi 5 strzykawek krwi ałaaaaaa:-) a zaraz jade na usg tarczycy:-( Fisia zrób proszę jakąś blokadę na trasie Piotrków- Łódź bo będę jechała na sygnale bo bardzo mi się śpieszy....no liczę na Ciebie kochana!!!!:-) Trzymajcie kciuki co by moja tarczyczka była zdrowa:-) pa pa całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka jedź ostrożnie.po co im tyle twojej krwi??????????? kaszanke będą robić czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko:) tarczyca Twoja zdrowa:) kuciasy trzymamy:) za Ciebie i badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×