Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a jak Twoje samopoczucie?? cały czas trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i witam wszystkie dziewczęta :) pogoda dziś prześliczna :) no i @ dalej brak :D ło matko ja się denerwuję.. w pracy od rana zgaga i mdłości. nie mogłam zjeść jogurtu bo od razu mi podszedł do gardła. echhh...mam nadzieję, że to przez dzieciaczka a nie stres :) w piątek zapiszę się do gina. uśmiech cieplutki wam dziewczynki wysyłam :* :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Maniu za wparcie 🌼 halo, a gdzie Dziubass i reszta? wróciłam z pracy i miałam nadzieję że z wami Baby Drogie trochę się zrelaksuję na pogaduchach, a tu nici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz witam!! Mam 25 lat i w czerwcu 24 miną 2 lata jak jestem już z moim mężusiem razem.Jestem z woj. pomorskiego 30 km od Wejherowa z małej wioseczki.Na imię mam Magda (ale szczerze to wolę zuza- tak mnie wszyscy w domciu nazywają i znajomi).Nie mam jeszcze dzieci.Mam za to za sobą już 2 ciąże obumarłe.STRASZNE :( :(..2 ciąże obumarłą miałam 31 grudnia- piękny sylwek nie??.No ale jakoś z pomocą męża dałam radę.Teraz czekam na ostatnie badania ale gin do którego chodzę stwierdził że już nawet po 3 miesiącach od poronienia mogę się już starać.Ja jednak poczekam na wynik tego ostatniego badania(genetycznego).Dziubassek proszę wpisz mnie do tabelki ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dłuzej dzis nie posiedze z Wami bo moja mama ma urodziny dzis i wybieramy sie do restauracji, takze musze juz spadac i sie szykować, jutro tez nie wiem czy zajrze :(, bo cały dzien w pracy bede, ale w piatek to na pewno :) takze ja spadam i do piatku, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuza82, nie smutaj się, na pewno wszystko będzie ok i się uda :) powodzenia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ale zauważ że coraz więcej Was się na północy zbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
MamaZuzi miejmy nadzieję,że to przez dzidzię te mdłości..Trzymam kciuki żeby tak było.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Widzę, że o mdłościach tu debatujecie... Brzmi dziwnie znajomo;) Bogu dzięki, dla mnie to juz zamknięty temat. Ale za to zgagę teraz mam:) I to jaką... Dziewczyny, jak to jest z tym znieczuleniem u dentysty w ciąży? Okazuje się, że mam dość pilnie do naprawy jednego zęba. Znieczulą mnie czy będe cierpiała na żywca? Wiecie, chyba w końcu poczułam ruchy mojego bobaska!! Takie jakby łaskotanie w brzuszku, raz z jednej, raz z drugiej strony. Czy to jest to? Mam nadzieję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia co do zębów to nikt lepiej Ci nie podpowie jak Agi nasze ciało medyczne a co zgagi to jedz migdały-najsmaczniejszy sposób na zgage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chyba moge sie dopisac do waszego topiku wczesniej bylam w sierpniu 2008 a 5 tyg temu stracilam moja rybke mala jest mi bardzo smutno ale wiem ze musze byc silna i myslec pozytywnie pozdrawiam wszytkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć konwalia-jasne że możesz pamietam Cię stamtąd chętnie cię dopiszemy-ale jest jeden warunek-to topik wesoły i nie wracamy do dołków smutów i tego co juz było. podaj nam swoje dane to dziubassek wrzuci je do tabelki tj.imię,wiek,miejscowość,jesli masz juz dzieci to imię i w jakim wieku i datę ost. @. Napisz tez cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 lat mezusa z ktorym jestem od 4 lat mieszkamy i pracujemy w Dublinie, czekam na @ takze nie wiem kiedy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubass...optymistycznie to Ty mnie nie nastrajasz... :( swoją drogą, licząc wiek fasolki od poczęcia to byłyby już 2 tygodnie i 4 dni, czyli trzeci tydzień, hahah :P ale test....kurczę, chciałabym już się wszystkim pochwalić ale wciąż nie mam pewności. A ja w gorącej wodzie kąpana :) pozdrawiam wszystkie \"nowe\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Konwalia witamy:) tyle nas tutaj ze nie nadazam kto z kad:) ALE ZA NIEDŁUGO SIE NAUCZE OBIECUJE:) JA SPEDZAM CZAS Z MEZEM:) DZIECKO JESZCZE W SZKOLE:) WIEC.............KOZYSTAM Z WOLNEJ PRZESTRZENI:) IDE NA KOLACJE I DO MEZUSIA:) Koug jak sie czujesz? Fisiu:) jutro nie robie rano kawy:( nie bede na necie do 18 ! jade na ten pokaz do kuzynki wiec wybaczcie nieobecnosc:) miłej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos 🌼 :D łooooj zaczęłam znowu czytać o szkrabach...jeśli ktoś tam jest to jest teraz bardzo bardzo maciupki, jakieś nie więcej niż 2mm ma :) cholewka, czekam jeszcze do jutra a potem znowu test. ufff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo moj Boze! ale sie dzis napisalyscie, ale tloczno sie zrobilo! ja juz nie wiem kto skad i w ogole... ale to dobrze! witam nowe! I mam ogromna prosbe do wszystkich Dziewczyn, tych swiezych i nowiusich...przylaczam sie do wypowiedzi Koug, abysmy nie wracaly do smutnych tematow-wiecie o co mi chodzi... a w stopkach maja bys tylko suuuperlatywy typu: dzis ide zafasolkowac, albo jak jedna z Was napisala...Musi sie udac! ;-) ok? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze cos... Dziewczyny! Koug Cebulcia dzis to ja zaspalam do pracy! :-) :-) :-) heheheheh ;-) normalnie jak nigdy, w rekordowym czasie sie ubralam wyszorowalam zuby i zrobilam lekkie szpachlowanie! zgadnijcie ile mi to zabralo czasu? 8minut! ja cie nie moge! rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystko w porządku z moją tarczycą:-) tak się cieszę, dziekuje ,że trzymałyście kciukasy:-) nic nie znaleziono żadnych guzków..nic.Ale wciąz nie znam przyczyny tych moich ściskow w szyji....może to faktycznie na tle nerwowym po tym co przeżyłam...nie wiem...ale dopiero teraz by to wyszło...?! kupiłam sobie tabletki ziołowe na uspokojenie tak jak mi doktorka poleciła zobaczymy...muszę się wyciszyć...zobaczymy jeszcze co wyniknie z tych 5 litrów krwi co mi pobrali:-) widzę że troszkę Nas przybyło:-) witam Nowe ale znajome mi Dziewczyny:-) macie słuchać Koug żadnych smutków i dołków...:-) Biedne moje zapomniałam o roladzie smietanowej, że mam dla Was:-) po kolacji serwuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka, dobrze że wszystko ok :) że jaka rolada?? :D ja dzisiaj znowu jem straszne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia widze ze opisy niemalze mamy te same...28lat, od 4lat mezatka, mieszkalamy w tym samym kraju, w Dublinie tez mieszkalam, teraz Carlow... pozdrawiam Cie i zycze powodzenia w starankach, jeszcze Ania_81 jest z Nami... a co do wagi Dziewczeta to ja na 171cm waze 62kg, jeszcze 5latek temu bylo 54kg ale jak ogladam zdjecia z tamtego okresu wydaje mi sie ze bylam patykowata, ale biodra to ja zawsze mialam! heheh :-) a czy rodzic sie dobrze bedzie to sie okaze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×