Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ale mam nuddddyyyyyyyyyyyyyyyyyy malwinko :) to tez bedzie mój 1 cykl mam nadzieje z owulacja wiec działamy:) a kwiecien bedzie nasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej to jesteśmy Validos razem :) Aha dziewczyny moja ginekolog mi powiedziała coś o policystycznych jajnikach, ale żebym nie myliła z zespołem....to coś innego podobno i napewno abym się tym nie przejmowała...... I żebyśmy się z mężem zabrali do roboty.... Nie wiem co o tym myśleć....powiedźcie, aha i ta owulacja 19 dnia cyklu, wcześniej mialam cykle ok. 30-33 dni, ostatnio nawet 28... Powiedzcie bo się zaczynam trochę martwić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku może Ty coś słyszałaś albo któraś z Was miała...ale dziwne wcześniej mi tego nie mówiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno przy takich jajnikach, są i cykle długi bardzo i otyłość ja jestem szcupła jakieś owłosienia....no nie wiem już sama co myśleć, traczyca wyszła ok.... Może się za bardzo przejmuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiatam !!! moje panie ,,, ja mam urwanie głowy robota mnie goni jeszcze do tego wszystkiego kiedy piekłam karpatke piecyk mi wysiadł bluzgałam az sie widno robił i znerw popłakałam se tera siusiu nie będe tyle lazic a co u was jak przygotowania do swiat teraz czekam na mężulka to jaja pomaluje :-0:-0 jak pozwoli bo rano zachciało mu sie amorów a ja odwróciłam sie d**a do niego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiola! Ja dzisiaj wyjeżdzam do rodzinki ;) Właśnie się pakuję....wyszłam z pracy wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kożystając z okazji chce wam życzyć dużo zdrówka tylko płodnych ,słonecznych dni dużo wiary obwitego DYNGUSA I SMACZNEGO JAJA ..... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka my terz moglismy pojechać do rodzinki ald doszłam do wniosku ze choć jedne swieta spedzamy w domku bo dość mam juz tych wycieczek wkoncu w tygodniu brak nam czasu na rozmowy i wogule .. ale jak znam życie to kazdy bedzie walił do nas jak w dym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. wesołych świąt Wioli!!!! Smaczenego jajka święconego i oby Cię obleli strasznie bo im bedziej obleją tym lepszy i owocniejszy okres po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie. :):) dziewczynki ja zmykam nie bedzie mnie do poniedziałku:) całuski i wypoczywajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie Ja już też jestem po pracy, mały dzisiaj jest chory i ma gorączkę, więc lekko nie było. Co do mojego sposobu, o nie miałam żadnego. Po prostu korzystałam z chwili, i starałam się o tym nie myśleć, bo podobno jest jakaś blokada psychiczna, mimo, iż nie każdy w nią wierzy. Co do jaj, to ja jutro chyba wyślę męża niech sobie poświęci swoje przy okazji :) a pomalowanych jeszcze nie mam, a święta u jednej i u drugiej mamy po trochę. Tak to jest jak się mieszka po środku i do mamy i do teściowej mam 7min drogi, dobrze chociaż że w innym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te piękne świeta chce wam złozyc najlepsze życzonka Wesołego Alleluja:) duzo kurczaczkow w koszyczku i baranka:) nie stłuczenia jajec i nie zasolenia sniadanka:) Szczescia w pozyciu malzenskim/partnerskim:) Przyjemnosci,pomyslnosci,usmiechu na twarzy.. powodow do dumy:) smacznych jajek i mokrego dynguska prosto z serdusza życze wam ja dziubas:) p.s. mam nadzieje,ze w te świeta zafasolkuja kolejne mile kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Agital co tam u Ciebie-dawno nie pisałaś jak dzidzia?Jakieś newsy,fotki? Chyba każda siedzi przy garach,piekarnikach a mi się nie chce dziś wyjątkowo nic robić. Nie wiem ile z Was będzie jeszcze do Świąt tu zaglądało ale korzystając z okazji chciałabym zyczyć Wam i waszym najbliższym radosnych i w pełni wiosennych Świąt,niech będą one dla Was wszystkich wyjątkowe i warte najpiękniejszych wspomnień. Wszystkim staraczkom życzę kinder niespodzianek a mamusiom bulgotek brzucha. Niech wszystkie barany zejdą Wam z drogi a w wielką noc niechaj do każdej z Was przyjdzie speedy królikos ;) 🌻 http://images31.fotosik.pl/187/336b7757c6313450.jpg 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane muszę powiedzieć że dziś do tego braku okresu doszła podwyższona temp....i jakoś tak mi ciężko na żołądeczku....kupiłam test jutro robie...proszę trzymać kciuki...może będę miała oryginalny prezent dla mężusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug super śmieszna foteczka.... hahahah :) :) :) Dziewczynki ja tez wpadne pewnie dopiero w przyszłym tyg, wiec jeszcze raz zycze wszystkim smacznego jajka i ostrego polewanka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia juz zaczynam trzymac kciuki, napisz jak bedziesz wiedziała co i jak :) a długo juz Ci sie @ spoźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia trzymam kciukaski z calych sił :) pozegnalam juz Validoska mania ciebie rowniez zegnam czule😘wesolych swiat:) ja siedze w domku z mezusiem ale nie chce mi sie nigdzie jezdzic:) dzis posprzatalam a jutro cos wykombinujemy z dziubem do jedzenia, oprocz tego bedzie błogie lenistwo :) trzymajcie sie papatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIUNIA TRZYMAM KCIUKI BARDZO MOCNO .... NAPISZ NAM JAK WYSZEDł TEST ..... POWIEM WAM ZE DAWNO TAK MNIE NOGI W D**IE TAK NIE BOLAłY TERAZ PRZYSIADłAM BY ZOBACZYć CO U WAS BO MOJA RODZINKA OGLADA BAJECZKI hahaha życze wam miłej nocki i spokojnej ...a moje chłopisko obraziło sie namnie za rano ,ale przejdzie mu;-);-);-) trzymajcie sie laski i jeszcze raz zdrowych i pogodnychi rodzinnych swiat i oczywisnie mokrego dyngusika tak do buly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączek skacze po lesie, życzenia w świątecznym koszyczku niesie: NIECH TO BĘDĄ DNI OWOCNE, BO TO ŚWIĘTA WIELKANOCNE!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Życzę Wam Lasencje by te Święta były spokojne, pełne ciepła i radości:-) I słuchać Zajączka:-) buziaki dla WAS wszystkich i waszych Rodzin👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy miałam mieć okres niedawno bo 18.03 i wiem że to tylko trzy dni...ale zawsze trzy dni sie spóżnia do tego to dziwne samopoczucie.... wiem ze nie powinnam mieć jeszcze nadzieji , spokojnie poczekać...tylko że taki szczególny czas do tego super okazja na super prezent dla mm...a do tego troszkę się juz staralismy;) Mimo braku zielonego światełka (które dostałam dopiero 12.03) podświadomie czułam ze jest ok.Mam nadzieje że nikt nie powie mi że jestem nieodpowiedzialna...dokładnie pól roku temu wszystko było zaplanowane piękne...a jednak los chciał inaczej...teraz było spontanicznie bez presji...(mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie)... Wiem nadzieja....i wielka chęć chyba jak każda z was....Pozdrawiam i jutro napisze co jak....oby po myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam juz w nocy dokładnie o 2:30 jednak jedna krecha:(:(:( tylko dlaczego po kilku godzinach na tych testach zawsze zostaje cień drugiej kreski....czy tylko mnie sie tak zdarza? czy jest tak po kilku godzinach od zrobienia? Wam też sie tak zdarza? Przepraszam Was.... Jestem smutna....a okresu dalej brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknami śnieżek śnieży… Cóż to, spójrz, zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z Grobu wstanie, A tu śnieg na powitanie. Wiosna drzewa przystroiła, Białym puchem wykleiła. Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy. Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna” Chcę Wam życzyć moc Radości, I Pokoju i Miłości. Na „dyngusa” ciepłej wody Świętowania aż do środy. hej dziewczyny dawno nie zaglądałam basiunia może miałaś się jednak z tym testem wstrzymać do rana, ja nadal trzymam kciuki bo dopuki nie ma @ to zawsze jest nadzieja. U mnie dziewczyny ostatnio trochę się skomplikowało wszystko, okazało się że w mieszkaniu które wynajmujemy nie będziemy mogli mieszkać z dzieckiem(2 pokoje to jednak za mało dla 4 osób) i wszystko na to wskazuje że w maju czeka nas przeprowadzka, brr nawet nie chcę o tym myśleć bo wynajęcie większego lokum wiąże się z naprawdę dużo większą kasą a co za tym idzie mój mąż będzie musiał jeszcze więcej pracować, a i tak już pracuje 5 dni w tygodniu po 12 godzin(a w domu nie ma go 14). Ok ale nie marudzę wam więcej. Jeszcze raz wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia: moze być tak ze test zrobiłaś za wczesnie, jesli np do srody nie dostaniesz miesiaczki to powtórz test, albo zrob sobie test z krwi BHCG, on da Ci 100% pewności. co do tych cieni na testach to mi tez sie zdarzyło ze tak miałam, ze po pewnym czasie sie pojawiały, ale na wiekszosci testów nie mozna odczytwyac wyniku po upływie np 10 minut bo moze byc własnie jakies zafałszowanie bo reakcja chemiczna moze dalej biec. no cóz dalej bede trzymac kciuki, a jak sie nie udało to bedziemy starać sie razem :) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia jak za 3 dni dalej @ nie bedzie to zrob tescik:) trzymam kciukaski z mezem juz zrobilismy 3 salatki(on 2 a ja gar jedenj) zapraszam jesli ktos ma ochote:) ciacho zakupione jeszcze tylko obiadek a jutro do dziadkow jedziemy:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się denerwuję wyjątkowo brakiem okresu,spóźnia mi się co prawda tylko 2 dni ale mam cały czas temp.powyżej 37,0,nawet do 37,4.Od dwóch dni mam za to plamienia,naprawdę nie wiem od czego.Niestety w tym miesiącu nie chciałabym ciąży,gdyż brałam lekarstwa dopochwowe (2 antybiotyki) oraz czego się najbardziej boję to brałam Ketokonazol (doustne tabletki,których nie wolno w ogóle brać w ciąży,gdyż wywołują wady u płodu).Cały czas się zabezpieczałam,ale podobno czasem środki są zawodne.Trzymajcie za mnie kciuki abym w tym miesiącu jeszcze miała okres,bo dopiero bałabym się o zdrowie potomka.Mam nadzieję,że to ciągle zaburzenia hormonalne po poronieniu, a nie coś gorszego.Teraz nie ma głupich,idę na to USG kontrolne po łyżeczkowaniu,bo jeszcze nie byłam.Może jednak coś tam nie w porządku,mam plamienia po raz drugi w tym miesiącu (pierwsze miałam w 12-14 dnia cyklu) a teraz nie mogę dostać okresu. Albo się uaktywnił mięśniak albo jednak za niski ten progesteron.Sama już nie wiem.Dopóki nie dostanę okresu będę się denerwowała,a szkoda,bo chciałabym się cieszyć świętami. Życzę Wam wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy,spełnienia wszystkich marzeń oraz starającym się pięknej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was swiatecznie! ostatnio nie zagladalam, sprzatalam odpoczywalam itp itd. 🌻 Beatko 🌻 GRATULACJE!!!!!!! tak sie cieeeeesze! az mi w oczkach lezki zawirowaly! 🌻 Kurde no 🌻 wspaniale wiesci! zaraz sprawdze poczte czy i ja mam ten cudowny pierwszy videoclip Twojej dzidziusiolki! 🌻 Mania 🌻 jeszcze testu nie robilam Otoz dzwonila do mnie ginka w 24dc jeszcze nie mialam owulki, w zeszlym tyg napierniczal mnie jajnik, odczekam jeszcze od tego zdarzenia 2tyg jesli nie dostane @ to zrobie tescik i sie okaze, jak dotad czuje sie normalnie bez zadnych zmian. 🌻 Cebulko 🌻 trzymam kciukasy ze wszystko bedzie w porzadku i oby nie byla to astma 😘 🌻 Wiolcia 🌻 ha ha ha co Ci nasi mezowie sie zmowili czy co? moj tez mnie molestowal z tym samym rezultatem jednak, bo ja to lasuch jestem i na glodniaka do mnie nie podchodz hihi :) :) :) :) po sniadaniu to taaaaaaaaak! 🌻 Dziubassku 🌻 bimbalki to tak pieszczotliwie o cycuchach! niech Ci sie zle nie kojarzy! tylko pozytyw! :) :) :) :) 🌻 Koug 🌻 kochana jak Ty to napisalas? przyjemne bzykanka? czy jakos tam... heheheh dobre usmialam sie! 😘 😘 caluje reszte! .........a tak dla przypomnienia to dzis 45dc az tak dlugo kochane to ja nie czekalam na @........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji Perelki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Zycze Wam udanych Swiat Kurczakowych, bzykanek pisanek :) Kroliczego tempa :) naprawde "lanego" Dyngusa nagusa :p :p :p :p , MILOSCI, slodkosci, plodnosci i mase sposobnosci, i niech zyja nam pociechy pod te swieta!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 Anus 🌻 fotki wysle jeszcze dzis, i wszystkiego dobrego pod ta 3jeczke!!! u mnie 5tka w tym roku ale dopiero w grudniu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Można się jakoś z Tobą skontaktować? Możesz podać mi swojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×