Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam wieczorkiem :) dziubasku: ja juz takie usg miałam dawno dawno temu, bo własnie jajnik mnie przez dłuzszy czas bolał i gin chciał sprawdzic czy nie ma jakiegos zapalenia. a ostatnio to w ciazy. teraz to tak kontrolnie. titku: ach ta wredna @, przykro mi starsznie bo myslałam ze Tobie sie udało. no ale nic, sporo nas teraz bierze sie ostro do pracy :D co do długosci cyklów to ja dwa pierwsze po stracie miałam po 36 dni a ten juz normalny 29 i mam nadzieje ze juz sie unormowało. najlepiej zapytaj swojego ginka czemu tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa A badałaś poziom progesteronu w 21 dniu cyklu? Ja miałam potwornie niski poziom i w tym cyklu dostałam okres dopiero w 40 cyklu.Poza tym jak Ci się jajeczkowanie przesunęlo to może dlatego okres przy okazji.Sama nie wiem.Ja już takie historie miałam kilkakrotnie,też po 40kilka dni cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu A nie zaobserwowałaś u siebie czasem po poronieniu,że okres jest o wiele bardziej obfity.U mnie leci jak z kranu,po 10 podpasek dziennie (już nawet nie liczę),ale tragedia,nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalam sie i nie poszlo :( ok odpisuje: przed p. bralam tabletki antykoncepcyjne wiec mialam cykle jak w zegarku 28dni, przed tabsami mialam miedzy 31-37, a teraz po p. ksztaltuje sie to 43. 44. i teraz kosmos totalny 48! dzwonilam przed chwila do ginki, powiedziala ze potrzeba jest sprawdzenia progesteronu po owulce max 8dni. no to czekamy na owulke w tym cyklu... spytala: kiedy chce byc w ciazy... a ja na to: od tej chwili jak to tylko jest mozliwe... usmiechnela sie sympatycznie, normalnie mila babeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur ja tez mam te zmiane, u mnie jeszcze nie tak zle, ale z porownaniem jak bylo kiedys jest roznica, obfitsze zdecydowanie,a jak na tabl bylam wystarczyly jeno wkladki, no teraz to raczej sobie tego nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tabletkach to nie jest normalny okres.Ja też wiele lat brałam i miałam skąpy okres,leciało tylko dzien-dwa,później malutko.Od prawie dwóch lat nie biorę tabletek i okresy miałam normalne,kilka podpasek dziennie a po tym poronieniu wszystkie 3 okresy to leci jak z kranu, wygląda jakby po tym poronieniu coś się stało.Koleżanka twierdzi,że to macica jeszcze się oczyszcza po zabiegu stąd tyle krwi,ale ja już nic nie wiem.04.04 zapisałam się na USG dopochwowe,niech lekarz sam stwierdzi,bo w bad.ginekologicznym niby wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie, sprzatanie:):):) bosko odopie sie moze wreszcie:) po powrocie kupiłam kremik na celluitis:) wiosna idzie i bede stosowac:) Majeczek dzieki za maile:) sa boskie:)\\ titowa hmmm prosze przywiesc prezencik z tyc wczasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa Skoro lekarka kazała Ci sprawdzić progesteron to jest coś w tym co mówiłam poprzednio.U mnie progesteron też niski,stąd te wydłużone okresy,przynajmniej tak mi się wydaje po przeczytaniu na necie informacji o działaniu progesteronu.U mnie to się zgadza.Niski progesteron - wydłużone cykle.Poza tym całą ciążę krwawiłam i plamiłam - też oznaka niskiego progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ja ci powiem że po każdym poradzie mam zupełnie inne @ zawsze cierpiałam i zwijałam sie z bolu a teraz po poronieniu jest zupełnie inaczej nic mnie nie boli i czuje sie super nawet jajnik prawy tak nie dokucza to dopiero 2 @ a co bedzie dalej to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam pod prysznic potem lulu bo ranko trzeba wstać miłej i owocnej nocki .. do juterka {pa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja uroda taka, że okres mam jakby zarzynali świniaka:-) Titek wypytaj dokładnie gina o te cykle, bo faktycznie są dość długie. Może to jeszcze hormony Ci fiksują, wiesz każda z Nas dochodziła w różny sposób do siebie. Zrób ten progesteron. Moje Dziecko właśnie wykąpane, zuby umyte wcina pod kołdrą jakiegoś przemyconego czekoladowego Zajączka hiihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur: jesli chodzi o obfitosc to ja tez mam bardzo obfite, teraz leci porzadnie 5 dni a potem jeszcze 2-3 dni plamie, a wczesniej to wszystko trwalo max 6 dni ale zazwyczaj 5. robur mi lekarz poweidział ze moze byc zwiekszona obfitosc ze po prostu bardziej endometrium narasta. i nie ma to nic wspólnego ze złym oczyszczeniem macicy bo gdyby cos tam zostało zle doczyszczone to do tego czasu to wesoło by z nami nie było... takze poza tym ze jest to męczace to ja sie tym nie martwie i licze nawet na wieksza szanse implantacji skoro tak duzo mi narasta tej śluzówki :D poza tym jutro mam dowcipne usg i zobaczymy ale mysle ze ok jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie,ale będę spokojna po USG,które mam za 10 dni (akurat będzie kilka dni po okresie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłł Nie mówcie ,że śpicie już:(:( Moj żon ma urlop do końca miesiąca:):) kapa z tym kompem bo ten grzebie i grzebie w nim ehhhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!! Polać Was wodą:-) szybka Inka i spadam do roboty, miłego dzionka i ubierzcie się ciepło bo mróz chwycił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń doberek .. piękną mamy wiose prawda??? moja Angela zaczym doszła do porzedszkola mjała całe nogawki mokre bo to frajda musi nacieszyć sie sniegiem i dzieki temu ja musiałam jeszczeraz leciec do domu i przyniesc jej do przedszkola suche spodnie :-):-):-) a jaka cisza w domu uuuuffffffff wstawiłm wode na kawke której zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam księzniczki Dziubassek -sto lat sto lat niech żyje żyje nam wsio naj z okazji urodzinek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej! Dziubasku wszystkiego najlepszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koleżanki:) Poszłam do lekarza dziś już tydzień jak @ brak i testy negatywne:( Dostałam zastrzyki(Progesteron)- przez trzy dni na wywołanie @ i potem do tygodnia mam dostać okres- tylko nie zapytałam czy jeżeli dostane okres to po nim można spokojnie sie starć...Czy któraś tez dostawała takie zastrzyki? Ja po pierwszym spoko jeszcze jutro i piątek:( Staram się myśleć pozytywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku bardzo Cie przepraszam ale 25.03 @ to nieaktualne teraz bede dopiero na nią czekać...ost @ 18.02:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebuluś Basiunia 🌻 dziekuje za pamiec:) Basiunia upsss sorka ale mowilas,ze masz plamienia wiec myslalam,ze @ juz w toku, zmienie jak bede w domku:) dziąchy gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziubasku i ja dołączam sie do życzonek dla Ciebie :) robur: jestem juz po usg i wszystko jest ok :) takze obfite @ to teraz taki mój urok, u Ciebie tez na pewno jest tam wszystko ok pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................10 cykl....18.03 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....08.03 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................3 cykl....18.03 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....08.03 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........26...Podkarpacie.................0 cykl....24.03 🌻Robur................Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl...06.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻B_eata22.....22....Wielkopolska.............ciąża......21.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, dużo zdrówka i spełnienia tych najskrytszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! ale zamieszanie wokół wszystkiego:( ale juz w domu wypoczywam:)maz siedzi nad praca inz i nie bedzie Go dzisiaj ! ale dopiero jutro:(\\ Dziubasku ja juz Ci składałam życzonka ale jeszcze raz wszytskiego naj naj:):):) a gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 D Z I U B A S S E K 🌻 Idzie sobie Dziubassek przez las, w kolo naokolo wola Nas, Dziubuss to juz wcale nie jest taka mala, rosnie nam dziewcze, z roku na rok pieknieje szuka i szuka zaglada w geste knieje... A my hyc cichcem z torcika rzut robimy bo ja bardzo baaaaaaaardzo lubimy! torcik leci, leeeeeeeeci torcik, w powietrzu wiruje i sie obraca tak ze nastepnego dnia z tego kolowania kazda ma kaca tak wiec niech zyje nam vel Dziubassek Bora Bora plaza i bialy piasek Niech Nam Dziubuss zdowo w szczesciu zyje i ciazowo wkrotce Nam utyje! ❤️ Wszystkiego naj naj Malenka! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku no ja sie melduje, a Ty co porobiasz,juz po sprzataniu, odpoczywasz? a gdzie Nasza zarzynana swinka...tzn Cebulcia co uroda jej taka? :p jazda dawaj tu to sobie poswinkujemy! bo ja wlasnie w trakcie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, zaglądałam dzis pare razy, a tu cisza... czemu tak mało piszecie?? wiem pewnie wszystkie zapracowane lub staranka w toku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×