Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam Wiolu jesteś dzielną kobietką, bardzo Ci współczuje, ale wierze że Bóg nam wynagrodzi te cierpienia. A swoją drogą to co to za testy do szkoły miała Twoja Niunia? moja tez idzie do szkoły od września ale nic nie miała. Robie Inke i ciasteczka z czekoladą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola piekny dzien to fakt! nareszcie:) juz mi sie buzia usmiecha na sam widok:P Żółwik tak przewertowalam caly topik o problemach z drozdzakiem i ten czosnek to na 70% kobiet zadzialal obecnie ejstem na kuracji lekami ale zobacze jak to wyjdzie najwyzej zastosuje an nocki ten czaosnek:O kiedys probowalam to za 10mni w strachu probowalam wyjac i nie radzilam sobie myslalam,ze zostanie tam na zawsze:P no i dieta zero slodyczy od 2 tyg i duzo warzyw! czuje sie jak mloda bogini ale jak widze slodycze to slina mi cieknie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i stosujesz czosnek i cytryne zewnetrznie a co wewnetrznie? bo z tamtad idzie klopot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko moja ANGELIKA od wrzesnia idzie do pierwszej klasy i wtym roku w przdszkolu mają testy z EUROPY na jakim pozjomie sa dzieci przedszkolne z tego co wiem wszystkie przedszkola maja takie testy nastepny bedzie w maju juz podsumujacy cały rok pracy przedszkolaka jeszcze dodatkowo w tym roku weszło nowe rozpożądzenie ze to nie rodzic decyduje by dziecko przeszło do pierwszej klasy mimo iż sobie nie radzi dzieki tym testom i obserwacją nauczycieli to wychowawca decyduje o tym czy dziecko nadeje sie do pierwszej klasy.... tak jak wam pisałam to te testy to totalna bzdura chetnie bym zapytała nowa pania premier czy ona myślała na tymi pytaniami i punktacja jedna optymistyczna sprawa to na drugi rok mundurki sa do negocjaci miedzy rodzicami uczniami i dyrekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisząc to co przeszłam nie chodziło mi o wspóczucie ... no moze troszke !!;-) poprostu moje życie dało mi w D**E ale nadal jestem i napewno sie nie poddam bo mam super rodzinke i oczywiscie was !! eeeeejjjjj laski czy wy nie macie co sobie wkładać :-);-):-) a tak wogóle to na co pomaga ta mikstura ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak piknie na dworku:-) wyrwałam sie na chwilke z pracy coś załatwić i tak mi sie nie chciało wracać.... cos bym zjadła....hmmm coś pikantnego... Fisia zrobiłaś te pyszności już dla tych gości, przywiozłabys coś na przekąske bo jakaś głodna sie zrobiłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola a no mamy co wkladac;) to na drozdzaki wiec nie zda ci sie to na nic;) ja wspolczuje kobieton ktore stracily dzidzie ale czasem uzalam sie sama nad soba, moj terapeuta :P poweidzial mi,ze lubie poprostu to :O ale mi dogadal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzubasek jeśli chodzi o słodycze, to ten cholerny grzyb zdecydowanie wzmaga apetyt na nie, ja na razie wyrzuciłam z diety wszystkie słodkości i chlebek, karmię się w zasadzie jogurtem naturalnym (no i odnośnie zastosowania wewnątrz, to z niego robię sobie takie mini tampony, zimne jak cholera ale ulga dla ciałka) i białym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziewczyny która z was zna się na szyjce i wie jak powinna się zachowywać w drugiej fazie cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żólwik ja zamienilam recznik na papierowe reczniki,slodycze na marchewki(ogolnie warzywa) jem czasem jogurt natu. ale czesciej mleko acidofilne grejfrutowe(grejfrut tez wspomaga pozbycie sie tych paskudztw). narazie to na tyle jeszcze zakupie ac-zymes i juz. schering moze poszukaj na www.28dni.pl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Melduję się kontrolnie. Ostatnio strasznie dużo śpię i ogólnie przebywam w łóżeczku... więc komp jest ograniczony niemal do zera. Mam nadrabiania mnóstwo, ale widzę, że nastrój macie poważny i smutny. Później doczytam, co i jak, ale mam nadzieję, że wszystko u wszystkich dobrze. Dziękuję za maile ;) Narazie kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem perełki moje żółwik🌼 Wiolu głowa do góry.życie wystawia nas na próbe .niekiedy brutalnie.Ale jestem pewna ,że jesteś silną kobietą i napewno dasz sobie rade.ja wierze w to . dziubassku uważaj żeby Ci psioszki nie wyszczypało od tej cytrynki:D:D:D:D:D:D dziewczyny mam mały zapieprz w domu.dzisiaj zrobiłam już.śledzie(2 rodzaje) 2 sałatki.2 ciasta upiekłam i jeszcze jedno mi zostało.nogi mi już do tyłka wchodzą całuski Wam kochane przesyłam.postaram się wpaśc później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moja rodzinka ciągnie mnie na spacer do lasu by spalic objadek a mnie tak brzuchol boli .....ale jak widze to sloneczko to ide z nimi przynajmiej pies sie przewietrzy i wybiega i wam tez mówie uciekajcie zaczerpnąć swierzego powietrza .... fisiaczku co ty tak zasówasz???? daj na luz :-):-):-) całuski wielkie👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ty nie boj żaby o moja psioczke hehe od szczypania sie nie umiera:P ale chlop sobie z ciebie kelnerkeczke zrobil:P wychlostaj go za to wieczorkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tak czytałam i mi aż się łzy zakręciły w oku. Fakt, że jestem młodą dziewczyną, ale na pewno z bagażem doświadczeń. Jak miałam 16 lat to mój tata zachorował na raka płuc, ponad rok się męczył, było różnie, raz lepiej raz gorzej, gdy miałam 17 lat zostałam pół sierotą, 6 tygodni po śmierci taty umarł mój dziadek, też rak, ale wątroby, po roku czasu zachorowała moja babcia, wszystko na nowo przechodziliśmy, miała udar i trzeba było koło niej chodzić, więc wspomnienia na nowo przyszły, kiedy myślałam, że pora aby teraz być szczęśliwą, zaszłam w ciąży, mimo młodego wieku cieszyła się strasznie na to maleństwo, powiedziałam sobie, że to nagroda za tamte cierpienia, ale też mi nie było dane być szczęśliwą, gdzie w 7 miesiącu urodziłam synka, martwego, przez lekarza. Teraz moja siostra też jest w ciąży, różnica między nami jest 10 tygodni, tak strasznie się boję o to, żeby ona nie przechodziła to samo co ja, i żebym ja w końcu mogła potrzymać w rękach swoją dzidzię. Tak strasznie sie boję!!!!! Ale dzięki Wam jestem silniejsza, i dziękuję Wam za to, że jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) pogodziłam sie z mężem:) najlepszy sposób........hahhhahaha i dobre na spalenie kalorii:) wypoczywam sobie teraz z męzem:):) Herbatko ❤️ Fisiu czy Ty nie przesadzasz z tym \"zapieprzem\" troche wypoczynku:) miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe te sposoby z czosnkiem i cytryną. Odpukać, narazie mam spokój, ale od kilku lat miałam przewlekły problem, w końcu dostałam tabl. doustne i narazie spokój. Moja gin radziła mi na noc nakładać na wkładkę kefir i tak spać, kilka razy tak zrobiłam. Dobry sposób to podmywać się wodą z octem, żeby zakwasić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Jestem pierwsza... Jestem po owulacji, staranka były pełna parą ale jakoś szczególnie nie czuję nic szczególnego w swoim ciele, brzuch mnie pobolewa tak jakby na okres ale jeszcze trochę do niego...ginekolog powiedziala, że będę miala drlugi ten cykl a dni płodnr ok. 19 dnia cyklu dopiero.... Piersi mnie bolą ale tak jak na okres... Hmm a to był pierwszy cykl staran od poł roku chyba.... I jeszcze po owulacji dostalam zapalenia pęcherza..ale dziwne, że odczuwalam tylko w ncy tak nad ranem i rano..... Nigdy nie mialam zapalenia pęcherza, może to od tych staranek? Która tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też jestem. Na zapalenie pęcherza najlepszy jest sok z cytryny lub żurawina ale to chyba Dziubass jest specjalistką w tym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) zmykam na zakupy musze buty na wiosne znalesc A NIE JEST TO TAKIE PROSTE ROZMIAR 41:):) miłego dnia Malwinko trzymam kciuki:)za staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Dziubasku powiedz mi jeśli jesteś albo będziesz...ja brałam Urinal, Urosept.....jakoś mi przechodzi ale jakoś tak dziwnie się czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×