Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Więc Dziubasku powiedz mi....jak jesteś albo będziesz , biorę Urisal Urosept.....już przechodzi ale jakos dziwnie się czuję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam powtórzyć odpwoedź bo mialam komunikat, że wypowiedź nie doszła całkowicie tak samo mi nie wyszło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klupilam butelke soku z zurawin i pilam ze dwa razy dziennie plus urosept albo jakis odpowiednik przeszlo ale musisz dupcie cieplo ubierac dziewczynki ide na ciuchy na poprawe humoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEELOOOOO HEEEELLLLOOOL Lalunie Moje!!!!!! no jestem! powiem Wam ze az zal sciska mnie jak rano przed praca ogladam Dzien dobry w TVN i prognoze pogody...cieplo Wam sie robi, a mnie mutno i bimno do diaska!...tak chcialabym juz stad wyjechac, spotkac sie z Wami na realu! Validosku hihihihihihiihihi tylko to wykrztusze z siebie... nie ma to jak dobry sposob na powrot do normy :p tez tak robie! hihihihihih Malwina, Dziubassek a co do zapalenia pecherza to ja nastepna w kolejce jestem, czesto mi sie to dziadostwo robi, cieplo dupke trzeba ubierac, pic wode przegotowana z cytrynka, urosept i sok z zurawiny, cieple nasiadowki, kapiele. a takie zapalonko po kopulacji calkiem naturalne, dlatego powinno sie po situ zrobic by oczyscic drogi moczowe. ja wystarczy ze pojde na situ w nocy i po plytkach przejde bosa noga i to wystarczy, albo jka deseczka jest za zimna to tez, kurcze starzeje sie :) :) :) :) Fisiu zuch z Ciebie dziewczyna! sledzie! prosze o sledzie!!! please.... ja dzis sernik upieklam pachnie w calym domu jeszcze goracy wiec czekam i patrze z slinotokiem na ryjku :p Koug przeciez wiesz ze za Toba zawsze tesknimy! Wiolu swiete slowa, ze dostaja po doopie Ci silni inaczej... Sara wszystko bedzie dobrze! ucalowania i pozytywne fluidki dla Ciebie i siostry! ide pichcic obiadek i sernika sprobowac, bo nie wytrzymam! skretu kiszek dostane! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam wczoraj na ugs i nareszcie czuję w sobie to malutkie życie:) Widziałam i słyszałam bijące serduszko:) Jednak każdą ciąże przeżywa się od początku, od początku kobieta uczy się być mamą. Wyniki super, czuję sie też dobrze, a brzuich już mi widać, choć z Kacpim o tej porze, nie byłó nic widać. Całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś 👄 Kasik jak teraz brzuszek Ci już widać to może tym razem Kacperka a nie Kacper2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Titowa, no jasne musi być dobrze!!! A co z Yennyfer, nie jestem zawsze i może mnie coś ominęło.... Gdzie zniknęła nasza świeżo upieczona mężatka? :-) Jadę jutro do Łagiewnik, pierwszy raz, a tak chciałam odwiedzić to sanktuarium, pomodlę się tam za Was i Wasze staranka i już poczęte Dzieciątka. I za swoje staranka też :-) te majowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis:-) ja dzisiaj zaszalałam na zakupkach:-) Jeju jakie kolorowe rzeczy są w tym sezonie modne, żółte, zielone, czerwone, fioletowe. Same ostre kolory, jak pscólka bym wyglądała:-) Dziś postawiłam na żywą zieleń, fiolet i czerwień:-) A myślami już powoli jestem w szpitalu:-( pomimo że to tylko badania trochę się denerwuje, no i martwie co będzie działo się w domu pod moją nieobecność. Zostawiam Męża i Córe i mam nadzieje, że nie będą jeść tylko pizzy przez 5 dni hahahhaha Uciekam robić kolacjone. Trzymajcie się cieplutko i włączcie 5 bieg przy starankach:-) Buziaki. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dzien byl udany bylam w ciuchlandzie i zakupilam swietna czerwona bluzunie i czarna kamizeleczke wrocilysmy do czoczki i z nudow zrobila mi akryle ale trudno nazwac to pazurkami raczej mam szponki :P cebulus kochana jestesmy z toba, 5 dni zleci jak z bicza:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Kochanieńkie :) Tęskniłyście choć troszkę za mną?? Ja za Wami baaaaardzo. Wróciłam już w czwartek w nocy ale piatek przeleciał mi z okropnym bólem głowy a dziś sprzątanko, pranie itp. Koniec wakacji - od poniedziałku witaj szara rzeczywistości :( No cóż ale wszystko ma swoje złe i dobre strony - dzieki temu znowu mogę do Was zaglądać codziennie :) Wiecie, wakacje w \"kraju nad Wisłą\" są super ale i nieco męczące a mój m. to się skarży, że wątrobę tam zostawił, ale najbardziej cieszę się ze spotkania z Fisią i Koug oraz z moją serdeczną koleżanką z podstawówki, z którą nie miałam kontaktu przez 10lat a teraz znalazłysmy się na naszej - klasie :) Przebadałam się teraz czekam na wyniki i wierzę, że będą OK :) Titowa czas na nasze spotkanie sąsiadeczko :) Mam dla Ciebie przesyłkę od Koug ;) Witam serdecznie nową koleżankę Żółwik 🌻 Cebulko jestem z Tobą. 5 dni zleci a Twój m. na pewno stanie na wysokości zadania i wydobędzie z siebie najlepsze umiejętności kucharskie by dogodzić Waszem małej Księżniczce :) 🌻 i 😘 dla Was wszystkich Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę że jestem już Wami :) P.S. Zaległości w czytaniu oczywiście nadrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej!!! W końcu jesteście, ja właśnie jembułkę z masłem i dżemem malinowym i piję wino....Nieźle co? Naleciało mnie na takie połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I najważniejsze już dostalam klucze do mieszkania! Teraz remont trwa.....:) I pierwszy miesiąc staranek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko to super :D Nie ma jak to na swoim :) Teraz najprzyjemniejszy etap? Urządzanie! A jak już będziesz taka szczęśliwa i rozluźniona i będziecie "poznawć" każdy kąt swojego gniazdka :P to szybciutko zafasolkujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka! Anus 🌻 WELCOME BACK 🌻 wlasnie dzis o Tobie myslalam! bo w sumie pamietalam ze wczoraj powinnas doleciec...powiadasz przesylke i jak wnioskuje to jest kuriersko-lotnicza :p my mozemy sie spotkac po 13kwietnia, jesli Ci pasuje, przyszly tydzien mi odpada, bo po pracy chcialabym rozniesc pare Cv, a jeszcze w nastepnym to beda lekkie przygotowanka na 3dniowy wypad. Ciezko sie wraca prawda? tez tesknilysmy za Toba i zycze milego czytania! a bedzie to ze 3-4h ! 😘 Koug 😘 to sobie pokisujemy a co! 😘 :) :) Cebulcia widze ze jestes bardzo trendy! ja to jakbym mogla to przez caly rok chodzilabym w brazach, czerni, khaki i ciemnej szarosci, co do wiosenno-letnich fatalaszkow widze ze jestem w tyle, zacofanie jak trala la! tu modne sa tkaniny jak my jako dzieci mialysmy pidzamki, normalnie mowie serio! w jakies grochy czerwono-zielono-niebieskie, raporty autek, fal, normalnie bzikolandia! ojjjj nie co to, to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sąsiadeczko :) Nie ma problemu spotkanie po 13 kwietnia :) Przesyłka kuriersko - lotnicza zostanie dostarczona wraz z fluidkami ciążowymi od Koug :D A co do zaległości w czytaniu to juz wszystko nadrobiłam, było tego chyba 10 stron :P Idę położyć moją Małą bo już odpływa na tym krześle 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 kochana to wspaniale! super ze jest suuuuper! a ktory to juz tydzien, bo rachube zgubilam... :0 Malwinka fajowsko! wreszcie swoje! az dech zapiera no nie? wszystkiego naj najlepszego na nowej drodze zycia jak nie patrzec! Cebus a Ty kiedy do tego szpitala? w nastepnym tyg? zycze pozyztywizmu i udanego szybkiego pobytu i jazda mi tu wracaj do domu! a masz ich DWA! do Nas i do swojej Perelki i Meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek oczywiście, że do Was wrócę:-) może uda mi sie przemycić laptopa to będę z Wami all the time. Idę się kąpać...plusk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus to jak od Koug fluidki zalapie to moze i uda mi sie i dwie fasolki w jednym brzusiu zaaplikowac :p :p oj wiesz nawet bym i ja Ci chciala! ale u mnie w rodzinie nie bylo blizniat, wiec nici z babcinych drutow :( :) :) :) :) :) swojego bym chyba zameczyla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus tylko Ty sie mi tam przy tym pluskaniu nie pomarszcz z lekka ok? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez bym juz chciala...Malwinko ale ta pora nadchodzi wiesz? czujesz ja? bo ja mam lekkie motylki i trelki w brzuszku jaksobie o tym pomysle :) ja w tym cyklu dzialam jak trza! tak wiec nie zwlekaj zwlaszcza w nowym mieszkaniu! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oburzylam sie czytajac topiki na temat zarobkow i hasla pod tyt. zarabiasz mniej niz ja wiec jestes patologia i nie masz prawa do dzieci:O ksiezniczki sie znalazly co chodza do spa co tydz😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Aniu witamy w polsce:) szkoda ze nie dałam sie rady z Wami spotkac ale nastepnym razem nie odposzcze:) obiecuje! tituś:) najlepszy sposób na ból głowy:) napaść na męza:) i............. hahha co do blizniaków to prosze sie nie smiac ja po stymulacji to wiecie jak to jest :) ale wole miec jedno najpierw:) dziubasku:) nie ma jak to szmaty:) ja tez uwielbiam chociaz nie mam czasu chodzic czesto ale jak juz ide zawsze cos super znajde:) chciałam dzis meza naciagnac na jakis kaplecik bielizny:) sam zproponował ale niestety nic nie lezałao jak chcałam:( całuski i pieknych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewuszki. Jako że wróciłam to zgaszę światełko :) Pstryyyk. Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼DZIEń DOBEREK🌼🌼 🌼witam w piękny niedzielny dzionek !!!!!🌼 aniu ciesze sie że szczęsliwie dojechaliście !!!! ja juz kończe objadek a wy jezcze śpicie no tak ta zmiana czasu was tak rozleniwiła ...... moje szczeście biega po dworzu bo jest tak slicznie pogoda f isiaczku a ty biedulko jeszcze zasówasz wracaj do nas sipto ... wielkie buziole dla was wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 miłego odpoczynku kochane :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×