Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Adi napewni jestes w ciazy zrob test za 2 dni albo idz na bete HCG mnie sie @ spoznia 3 dzien ale lada chwila dostane bo mnie brzuch boli czyli niciz dzidzi ale nie poddajemy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 dziękuję za odpowiedź. Tylko że kurcze strasznie sie boje..! Niby zawsze chciałam mieć dziecko ale teraz już sama nie wiem. Mam cały czas bardzo silne bóle, tak jak przy okresie-to źle, prawidłowo? Przepraszam za te pytania, ale jestem jeszcze w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśc Boże zaraz zwariuje bo najpierw godzine czytałam Wasze posty później 10 minut pisałam mojego posta a teraz plummmmmmmmmmmmm wszystko mi się wykasowało😭 szaleju sie najadłyście????? Yenny napiszę tylko tyle ,że jestem z Ciebie dumna Validosku plany z przedszkolem jeszcze zrealizujesz.czy mozemy już zapisy skaładac??? zobacz ile podopiecznych Ci w brzuszkach naszych rośnie Dziubassek więc nie ma co wypowiadac tego słowa tylko trza nogi rozłozyć i czekać na efekty agitalku nooo brzucholek masz zaje**ty.ślicznie wygladasz Cebulcia o jakich zdjęciach mowa????? ja nie dostałam 😭 demilunia🌼wracaj do nas szybciuśko coś miałam jeszcze napisac ale zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiLea Gratulacje pewnie ,że jesteś w ciązy.Ja miałam identycznie.pierwszy test z drugą kreską baaaardzo słabo widoczną.drugi test zrobiłam tydzień później i już pokazały się dwie śliczne ,grube, wyraźne krechy. proponuję zrobić powtórke za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) póki co boje sie cos zaczynac nie wiem jak bede przechodzic ciaze:( a to spora kasa idzie:( wiec wstrzymam sie:) w grudniu bede miec własne domowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nu nu nu nie nolno się stresować nu nu nu dziubassek Ty se tam nie krakaj z tą@.pamiętaj ze mnie tez wszystko bolało na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ale mnie jajeczka bola jak bym miala dostac za 10min:D tyle,ze sie wkurzam bo sie ta wstretna @ nie moze zdecydowac przyjsc? nie przyjsc? i tak w kolko mnie denerwuje:P zawołajcie ja moze was sie posłucha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko. Czy jeśli pojde dzisiaj na USG do mojej pani doktor (35 dzień cyklu), to ono już coś pokarze, czy lepiej jeszcze poczekać. Przepraszam ze sie tak was dopytuje, ale zdajecie sie byc obeznane w temacie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo laleczki :) a co to nikt dziś śniadanka czy kawki nie robi?Człowiek z rana wstaje biegnie na śniadanie a tu nic.....Trza będzie chyba na cebulkę poczekać to chociaz na loda sie załapię :O Cześć lejdi-może jako nowa coś na wkupne postawisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Jak wpadniecie do Wrocławia to zapraszam na lody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK napisz gdzie i o której-dla mnie to żaden problem a myślę że do Wrocka jeszcze nie jedna się skusi. A właśnie Dafi słonko jak tam brzusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ałałałaaaaa ja chce lodow ale na oklady brzusia tabletka cos slabo podzialala wredna @ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody, lody, lody dla ochłody!!!!!!!!!!! do tego krówki, princi polo, i banany no i czekolada na gorocą. Możet byc?:-) Macie zachciewajki, sporządzić wam menu to wyższa szkoła jazdy;-) mam nadzieję, że maile dotarły. Jak nie to się wkurze i zaraz na pocztę pójde albo DHL -em wyśle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko mnie razxem z lodami wyslij masazyste co mi tymi lodami okladziki porobi:) hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko niestety nici z tego:( dostalam @ i dlatego umieram na bolesci brzuszne buuu masazysta? musi miec dobre lody ze smietana:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro lista życzeń to proszę bardzo :) lody z migdałami takie z lidla albo toffi,orzech,wanilia 2l z makro w zielonym pudełku.Czekolada na gorąco najlepiej z marcepanem. Na obiad może byc ogórkowa i kopytka z kiełbaską. Na deser.....RAPHACHOLIN :D Kasia -poczta jest jak kobieta....zawsze dochodzi ,tylko czasem trzeba trochę poczekać ;) Ja czekałam do 23.21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wysyłam pocztą kurierską, za wszelkie niedogodności typu roztopione lody czy masażysta z parkinsonem nie odpowiadam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ty Madzia....takie stare lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku Wy tu gadu gadu o lodach a ja w dalszym ciągu nie mam zdjęć od cebulci robie porządek u małej w szafie.Boszeee jak Ona rośnie.nie wspomne ile worlów ciuchów czeka na maleństwo.tylko później selekcja będzie czy rózowe się przyda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ty chyba cos pila co:P Koug jakie tam stare zamrozi sie je w lodowce:P najwyzej mala salmonelka:D jeszcze 3h i do domu, nie wiem jak moje siedzenie to zniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niecałe dwie godziny i po małą fisie do przedszkola:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×