Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzień dobryyyyyy pobudka kochane.idę do przedszkola a jak wróce będę kawe robić.zbierać zapisy za ten czas smaki mnie dopadają jakieś czy cuś.wczoraj na kolacyjke zjadłam UWAGA______ rolmopsa,gruszkę i budyń. zestaw jak talala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek uuuuuuuuuuuu meliski nie mam.z ziołek mam tylko liść senesu ale to bardziej na kupke:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, przyszłam sie przywitac, nie ma jeszcze 10-tej, a ja juz jestem padnieta i zasypiam, takze jeszcze chyba sie zdrzemne, i tak z moimi mdłosciami i zawrotami głowy do niczego sie nie nadaje miłego dnia dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Dziubassku ja mam meliske i zaraz Ci zaparzę :) a tymczasem się zrelaksuj zamknij oczka i wyobraź sobie że jesteś w najpiekniejszym miejscu na ziemi ❤️ Fisiu ja poproszę owocową herbatkę i podusię do tego. Maniu chętnie się przyłaczę :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIEMANECZKJO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️SIEMANECZKO❤️❤️ a ja dopiero dotarłam do domku z przedszkola i robie kawkę ktorej jeszcze zbieram zamówienia .. ado kawki mam pączuszki z czekoladą lub toffffiii zapraszam!!! zaraz nastawiam pranko może któraś cos podżuci wypiore za jednym zamachem ino myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiaczku CZY po tym serwisie na kolacyjkę na kibelek nie latałaś ??? ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to ja poprosze meliske tez jestem spiaca jakas:( Wiola poprosze paczka z toffi mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł girls:-) a ja mam jakis dzisiaj smętny dzień. W pracy nic mi się nie che idę do sklepiku po jakieś ciuciu:-) najchetniej walnęłabym się na hamaku i spała cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wam też tak się nie chce nic robić? Ja na 13 idę na matury.Wczoraj przysnęłam z dwa razy, tak ględzili uczniowie.Jeden powiedział,że mu w szpitalu nogę ucięli (zamiast,że złamał nogę - lekko się uśmiałam).Dziś profilaktycznie już piję kawę,bo jak znowu tak będą smucili to się wykończę i usnę tam na biurku.Wczoraj ziewnęłam z 50 razy przez 4 godziny.:) :) Znacie to uczucie jak musicie udawać zainteresowanie a tu oczy mgłą zachodzą i nic by człowiek nie robił tylko smacznie usnął, ja tak miałam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko Ja wysłałam mój poprzedni post o spaniu zanim pojawił się Twój też o spaniu. Czyli nie tylko mnie się nie chce nic robić tylko spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwuje lodzika;-) Robur Ty jeszcze troche i wakacje bedziesz miała, że ja nie zostałam nauczycielką;-) ja mam takiego lenia że ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku dla Ciebie wszystko paczuszek z tofi podano powiem wam ze kazy dzis nażeka że dzis ma lenia i mi sie tez udzieliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj laseczki Ja siedzę w domku i też najchętniej bym się wyłożyła najpierw w wannie a potem w łóżeczku Roburku zapachnialo latem....już mi się chce trawki kocyka no może w tym roku bez puszki z chmielnym napojem ale.... jenyyy......ale by sie zaśpiewało wakacje wakacje jak co roku libacje... jeszcze troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie piszcie tyle o spaniu:) bo usne:) dzis mam postanowienie- po pracy do domu na spanko:) zadnych odwiedzin znajomych:) potem dobry obiadek i znowu spanko:) ziewam co chwile a od kawy mnie cofa:) wogle to kupowanie jedzenia to wielka niewiadoma 15 min w sklepie zeby cos znalesc na sniadanie:) dzis miało byc salami ale w sklepie nie było:( akurat wiec pasztet domowy::) z cebulka zjadłam!! ale ile sie nachodziłam to moje!!haha dzis chyba tez wypiore firanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemmmmmmmmmmm sprzątam.mam wene jak narazie.nie kłade się bo wiem czym się to skończy dzisiaj na śniadanko wtrąbiłam reszte rolmopsów i wypiłam do tego kawe.zaraz walne maślanke bo już mi po głowie chodzi na szczeście po takim zestawie wybuchowym nie ma posiadówek na kibelku hihi. wiecie co moje dziecko wymyśliło???? dzisiaj mi zrobiła akcje na całe przedszkole ,że NIE MOGĘ się schylać bo zgniote dzidziusia w brzuszku.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug trawki Ci cię chce ćpunko???:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D Validosku nie będę ziewać bo to ponoć zaraźliwe:P:P:P cebulka moja poczta jest impotentna.Nie doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko powodzenia w piatek:) ale piekny widok zobaczyc swoje malenstwo:) ruszajace sie:) z serduszkiem czego i Tobie zycze:) Agi a Ty kiedy serduszko ogladasz??? Mania jak tylko moze niech da rade mezulek isc:) mój prawie płakał;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) to masz pomysłowa córke;) hahahahahahhaha własnie nie zginaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDOSKU TEŻ SIĘ CIESZĘ Cześć dziewczęta i miłego dnia nie mogę pisać z Wami - praca ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiśka ta Twa fisiunia jest nie samowita .. i dotego jaka troskliwa ach te nasze pociechy objadek już mam wątróbkę młode ziemniaczki i suróweczka z marchewki i majonezik a na popitkę kompocik z truskaweczek.. pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku super wiadomości teraz nosisz pod swym sercem mały a jak że ogromny skarb GRATULACJE dla Ciebie i Twego mężusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla naszych kochanych i szczęśliwych ciężaróweczke kończyn ka na szczęście!!! _______¦¦¦_______¦¦¦____ ______¦¦¦¦¦¦¦__¦¦¦¦¦¦¦___ _____¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦__ ______¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦___ ________¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦_______ _____¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦___ ___¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦__ __¦¦__¦¦¦¦¦¦__¦¦¦¦¦¦¦____ _¦¦____¦¦¦______¦¦¦¦_____ _¦¦______________________ __¦¦_____________________ ___¦¦____________________ ___¦¦____________________ ___¦¦ ___________________ ___¦¦____________________ ___¦¦____________________ __¦¦_____________________ __¦¦_____________________BUZIACZKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola dzięki za koniczynke.to jakaś szatańska koniczynka bo widzę 666:D:D:D:D:D:D:D:D:D nieeeeeeeeeee spaćććććććććććcc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . ._. ,-'``; ,'" ', . . . . . . . . . .,`. . .`-----'..,' . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . :/. . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-.....l . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ' . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) . . . . . '-.. . . . . . .) hihihihihi zobaczcie kogo znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zboczeniec.podgladał nas:D:D:D:D:D:D:D:D meldować sie dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:) Fisiu :) puchatek to jakas aluzja do brzuszków:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×