Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Nie piszcie o żarciu bo się po...Kolejny fajny dzień się zaczął,jak otworzę lodówkę to już mnie bierze...Nic nie pomaga!Validosku będzie dobrze,zobaczysz bijące serduszko swojej kruszynki-pewnie ma już z 8-10mm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja nie ejstem w ciazy o przez ostatnie 2 dni malo jadlam bo mialam mdlosci na sam widok:O naprawde wspolczuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziubassku,przykro mi z powodu @,ale uważam,że nic na siłę.Porozmawiajcie spokojnie z mężem i na pewno dojdziecie do porozumienia i nie przejmuj sie tym,że koleżanka zajdzie w ciążę pierwsza,przecież to nie są żadne zawody...Cieszę się,że jestem na zwolnieniu bo przez te wszystkie smrody w pracy leżałabym cały czas z głową w kibelku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi masz racje po rozmowe z mezem jestem spokojna i dobrze przyjmuje info ,ze @ jednak przyszla mam wiecej czasu do przyzwyczajania sie bycia przyszla mama:) najwazniejsze ,ze maz chce dziecka i woli uprawiax\"sex\" a nie \"sdtaranka\" powiedzial,ze jak bedzie to bedzie:) lez w domku i niech objawy szybko mijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia-Twój mąż czegoś chyba chce.....kupil mi lody w lidlu te z migdałami...wie jak je uwielbiam,a że ostatnio mi ciśnienie podniósl to mial szlaban.Chodzi po domu i burczy coś pod nosem. Aguś słonko takie nudności niestety to urok pierwszego trymestru.Jedz wszystko na co masz ochotę nawet pod drzwiami łazienki. Ja robię dziś jarzynówkę z kalafiorem,groszkiem i wszystkimi innymi jarzynkami.na ogórkową podjadę kiedyś do Asi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug:) zapraszam na ogórkowa:) Agus ja tez miałam rżóne przypadki! ale jeszcze nad wc nie wisiałam chociaz ostatnio u tesciowej zasypiałam z miska przy łózku:) ale jem tylko ile moge nie wciskam w siebie i jem na co mam ochote jak cos nie podchodzi to koniec nie jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ale mam dziś helikopter!!! Muli mnie jak ... Nażarłam się w szkole słodkości i teraz nie mogę wytrzymać idę po ogórka kiszonego (tyle że mało kwaśne niestety) czy któraś ma ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku czy to oznacza, ze w tabelce można Ci wpisać 1 cykl starań?? Zobaczysz te staranka vel sexik szybko przyniosą rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Aniu jak najvbardziej mozna wpisac starania skoro sie kochamy bez zabezp to jak inaczej to nazwac;) a tak w ogole to 1 cykl za nami co prada to byly tylko 2 razy ale niech beda dzis dostalam @ wiec po niej zaczne 2 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś bolą dzisiaj sutki, hmmmm nie wiem czemu może od zimnych lodów;-) Fisiu jak to Koug powiedziała poczta jest jak kobieta napewno dojdzie:-) a co do ubranek mojej Nadii to wszystkie spodnie letnie z tamtego roku są na pijawki, generalnie nadają się tylko na ryby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u mnie koleżanka-zjadłam pączusia i wypilam slabą kawkę z mleczkiem i mi lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam wyniki badania dowcipnego nic nie znalezli ale jestem beznadziejna bo dwa dni po odstawieniu globulek nagietkowych poszlam na badanie pewnie dlatego nic nie znalezli:O teraz to juz sama nie wiem ide sie oporzadzic i zrobic obiadek milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku przykro mi ale i tak się nie napalalaś z tego co widzialam na tą ciążę, także napewno się uda...... Ja właśnie ogórkową robię ;) Zapach w całym moim domku.....;) Która się łapie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję za miłe słowa odnośnie brzusia :) Validosku daj znać jak po wizycie u lekarza :) U mnie w pracy sajgonik i styczność z ludzkim chamstwem w pełni, ale cóż nie lubię zostawiać niedokończonych spraw, wiec jeszcze się do pracy kulam :) Za to niestety nie mam czasu na kafe. Pozdrawiam wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina bylam napalona ale test mnie ostudzil:) bedziemy dzialac za kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ja zaciążyłam podobno tak wynika z wyliczeń 16 albo 17 dzień cyklu ...;) Tak sobie wyliczyłam....a staraliśmy się od 7 albo 8 dnia cyklu...co dwa dni :) I nie spodziewalam się że tak szybko to nastąpi, Wam też się uda , napewno..... Pamiętaj nogi do góry, olej z wiesiołka ja jeszcze mężowi dawlam cynk na szybkość plemników i olej też bral ale nieregularnie tak jak ja....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze co najgorsze to ta wizyta u ginekologa której panicznie się boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;( A to już w piątek, ale nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jestem troszke rozczarowana:(wlasnie wrócilam od lekarza, nie dopsc ze wizyta trwala moze z 5 min , to nawet mnie nie zbadał , powiedzial ze na usg jest za wczesnie i nie ma sensu meczyc płodu , ale zeby nawet ginekologicznego badania nie zrobić??kazał mi przyjsc 28 maja na usg i wtedy wszystko zobaczymy - lub nie zobaczymy, aha kazał mi duzo lezec i najlepiej isc na zwolnienie , a w moim przypadku to niemozliwe bo mam teraz najbardziej zwariowany okres w szkoloe i pracy, to normalne zeby nie zrobić badania goinekologicznego? przeciez wtedy by zobaczył czy jestem w ciązy... Dziubasku nie stresuj sie , napewno w nastepnym cyklu sie uda Malwinka nasze ciaze są w tym samym wieku:) pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my narazie rekreacyjnie a co z tego wyjdzie bedzie mila niespodzianka zaostre starania wezmiemy sie od pazdzierniak w razie gdybym nie zaskoczyla do tego czasu... takze narazie ma byc przyjemnie i sie nie nastawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam jestem padnieta ale nie przez ciężką prace ...ale nerwówką coś ostatnio nic mi nie idzie tak jak bym sobie zyczyła ale może jutro bedzie lepiej ide na spacerek to sie odstresuje MOżE !!!!!! życze miłego popołudnia i super wieczorku 👄👄👄dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tituś cebulko dziękuje za foteczki jesteście kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolderko a ja jestem w piątek u lekarza.....:) Ale pwiedziala, że powinno już być coś widać ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie chyba bym przespala cale dnie i noce i obudziala się w piatek aby to szybciej zlecialo ;) Kołderko a dlaczego masz wypoczywać/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko:) wiem co to strae:) ja go mam dzisiaj!!!!!! O 21:) kołuderko:) to faktycznie lekarz raczej sie nie popisał!! chociaz mój tez nie kazał wczesniej przysc tylko powtórzyc HCG i progesteron dziewczynki panikuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i prosze o kuciasy:) zaraz jak wróce obiecuje dac znac chociaz pewnie bedzie pózno! ALE DLA WAS ZAWSZE ZNAJDE CZAS!!!!!!!!!!!!!!!\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×