Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wrocilam z usg pan byl przystojny i mlody:) ale ubabral mi papka pol bluzki😠 i majciory😠 badanie nic nie wykazalo czyli chyba wszystko ok:) czekam z niecierpliwoscia az bede szla obejzec swoja upragniona fasolinke❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aja właśnie z pracy niedawnow rócilam, zjadłam jajecznicę ze szczypiorkiem i grzybki marynowane i to jeszcze wszystko z kechupem....a do popicia mialam taki soik pomidorowy...;) A już mi się chce ziemniaczków młodych dzisiaj kupilam więc pewnie ugotuję, ślinka mi leci ;).....takie z koperkiem i z masełkiem, mmmm pycha.... Czy któraś lubi takie jedzonko.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha słuchacie mam pytanie czy w ciąży można używać depilatora elektrycznego??????? Bo nie lubię się golić maszynkami...;( czy któraś slyszala o przeciwskazaniach, bo o farbowaniu włosów to słyszlalam, że w pierwszych 3-4 misiącach, nie można.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorkiem wybywamy z mężem na zakupki..... I jeszcze muszę coś napisać do pracy...;( A już jestem senna ....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................1 cykl....13.05 🌻Schering......35.....Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....29.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................4 cykl....28.04 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....09.05 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....2 cykl....19.04 🌻Kołderka*......24...Żyrardów.....................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.....40..Kłodzko..Gosia 18l.Ola 11 l..4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25..Inowrocław..................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78..30..woj.warszawskie...........2 cykl...02.05 🌻Nuczka.........27...woj.podlaskie...............1 cykl....18.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...............ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ..............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa..............ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec....................ciąża....20.07.08 🌻Avinion........30.....Kraków...................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża...22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża....18.09.08 🌻Kasika1......23..Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów...................ciąża....21.11.08 🌻Mania23.......23....Warszawa................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ....Kraków -..................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37.....Warszawa................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ....śląskie...Marta 3lata ...ciąża..31.12.08 🌻Maliwina29...30.....Warszawa.................ciąża..09.01.09 🌻Ania.K_81.....26....Dublin.Weronisia 2lata..ciąża..11.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia........................... 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka...................... 🌻Validos........Blanka............................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Agital.........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku masz nieaktualną tabelkę ;) Nasza kochana kołderka zaciążyła ostatnio :D ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie...............................1 cykl....18.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......19.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów...........................ciąża......13.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Validos27...............Blanka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie obrałam i nastawilam młodziutkie ziemniaczki.....;) apetyt mi wzrasta na nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko to i ja prosze, maila mam w profilu gdzie kilka słów o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko --- a co u Ciebie??? miałaś czesciej do nas zaglądać, jak się czujesz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odesłałam, Aniu masz fantastyczną rodzinkę a Twoja Weronisia śliczna i Ty też super wyglądasz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane obiecuje ze bede czesciej zagladac ale jak pojde na zwolnienie , teraz mam niezły kocioł ale zawsze Was odwiedzam ,a le nie zawsze pisze Maniu u mnie kiepsko , cały czas patrze na bieliznie czy nie mam krwi , czy bolą mnie nadal piersi , wpadam w jakąś paranoje , nawet nie potrafie sie cieszyc bo z góry nastawiam sie na to co w grudniu , kurcze to dopiero poczatek, mam tylko nadzieje ze moze pozniej sie uspokoje jak zobazce ze wszystko ok , z objawów ciazowych to mam zgage i bolą mnie piersi ,zadnych mdłosci , smakow , zapachów. Kurcze oby do 28 maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina doszlo kolderko wiem co czujesz biedulko ja tez sie zadreczalam jak tylko nmnei cos zaklolo bo myslalam,ze to to... postaraj sie odprezyc i myslec o czyms milym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zmykam choć na chwilę położę się ale pojadłam ziemiaczków, pychota....;) Zaraz jedziemy na zakupki...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina --- mój mail mania.23@onet.eu kołderko --- ja tez łapałam takie rozne paranoje na poczatku, pisałam zreszta nie raz tu dziewczyna ze np wczoraj mnie bolały piersi dzis tylko sutki itp ze martwie sie ze cos nie tak ze poprzednio mnie bardziej bolały piersi itd. co do patrzenia sobie w majtki ze tak powiem to niestety teraz mi sie to zdarza bo po tym delikatnym plamieniu które sie w tej ciazy pojawiło jestem bardzo wyczulona i obserwuje swój śluz. takze dobrze rozumiem co przezywasz, ja wogole na poczatku byłam tez strasznie nerwowa, pewnie od burzy hormonów i zdarzało sie ze nawet talerze tłukłam :) tylko ze potem sie martwiłam i paranoje łapałam czy te moje emocje dzidzi nie zaszkodziły itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale ja nie chce o tym tak myslec , to samo przychodzi , budze sie i odrazu mysle czy wszystko ok , jak poleci mi śluz to mysle ze to na pewno krew , jak przestaną boleć mnie cycki to mysle ze juz koniec,jak sie klade spac to ostatnia mysl czy zyje dziecko, czy bije mu serduszko moze po tym usg sie troche uspokoje , ale to dopiero za 2 tygodnie :( Maniu a Ty dalej bierzesz nospe? mi lekarz powiedzial zeby lepiej jej nie brac , a jak łapie skurcz to usiasc albo sie polozyc bo ona wcale nie jest taka bezpieczna dla zdrowia płodu,sama nie wiem co o tym myslec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko --- mi lekarz kazał brać no-spe na pierwszej wizycie 3xdziennie i na razie mam ja brac, ja miałam bole brzucha kilka razy dziennie, teraz mi przeszło wiec moze na kolejnej wizycie mi odstawi. choc mi powiedział ze aby zapobiec ew skurcza mam brac cały I trymestr. np moja kolezanka która ma zagrozona ciaze bo ma niewydolnosc szyjkowa musi brac no-spe forte przez cała ciaze zeby zapobiec ew skurcza. kołderko powiem Ci tak, lekaż kazał ja biore, nie analizuje tak tego bo naprawde bym zwariowała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×