Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Wiadomość od Koug:) dzidzia nadal sie ukrywa a wysłałam wiadomosć nr 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) A ja się w końcu wyspałam dzisiaj bo rano dzieciaków nie miałam oczywiście oprócz mojej Gwiazdy :D Koug -- skoro dzidzia sie ukrywa to może być dziewczynką bo mój gin twierdził że dziewuchy są bardziej wstydliwe ;) Cebulcia przytulam Cię mocno ❤️ i myslami jestem z Tobą. Jutro musi być lepiej 😘 Kołderka trzymaj sie kochana i odpędzaj te złe myśli na wszystkie sposoby. Robur Avi 🌻 dziekuję bardzo za sliczne zdjecia. Malwina - zaproszenie przyjęte :) Miłego dnia dla wszystkich. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak normalnie to zup nie lubię ale moja dzidzia owszem,owszem...Wczoraj jadlam na obiad mój ukochany makaron penne ze szpinakiem i fetą-niestety dzidzi nie smakował.Ona woli ziemniaczki z mizerią i kotlecikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ciszaaa :) Widać, że piątek i już się weekendujecie ;) No więc przyjemnego popołudnia zyczę i całego weekendu też 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja mam dzis smutny dzien, bo niestety dostałam 2@, a niestety liczylam na co innego.Oj kiedy wkoncu bede ta szczesliwa zafasalkowana. Widze ze kołderka w ciazy-gratulacje, naprawde super. A tera czekam na podwojna moc fluidkow. Aha Asiu super zdjecia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuczka proszę bardzo dla Ciebie fluidki -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> Łap i wiesz... nogi do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babolki :D Nuczka- Mam też coś dla Ciebie od siebie :) ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> oto 22 tygodniowe fluidki od wielkoluda,który na godz.11.30 ważył 503g i mierzył 16,5 cm :) Swoją drogą-ciekawe po kim to dziecko takie wstydliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu Wysłałam Ci swoje zdjęcia. Czy chce ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu Otrzymałam właśnie wiadomość,że nie dostarczono moich zdjęć na Twoją pocztę,bo masz zapełnioną skrzynkę.Będę więc musiała zmniejszyć rozmiar zdjęć,ale nie wiem czy dzis,bo jestem strasznie padnięta po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza i jestem w ciąży potwierdzonej ;) 9 stycznia mam datę....;) Widzialam bijące serduszko i moje maleństwo....;) Super widok..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!🌼czytam wszystko co piszecie i gratuluje wszystkim ktorym sie juz udalo.Ja w dalszym ciagu czekam na cud,ale licze ze kiedys nadejdzie.Poki co mam pytanie,bo juz sama nie wiem co to moze oznaczac.Otóz odkad zaczelismy sie starac to mam nieregularne@ i przed kazda baaardzo bolaly mnie piersi i brzuch.Teraz powinnam dostac@ najwczesniej jutro a najpozniej 22-go i nic mnie nie boli i nawet piersi mi sie nie powiekszyly.Moze ktoras z Was tak miala i co to moze oznaczac.ja wiem ze kazda z nas jest inna,ale moze to jakas nadzieja dla mnie Pozdrawiam Was mocno i czekam na odpowiedz i fluidki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie bolał brzuch piersi swędziały, jakieś kłucia mialam ale rzadko.....poza tym na początku taki ciążar na dole brzucha i to był pierwszy objaw, który poźniej się potwierdzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zadnych objawow,nawet takich jakby miala przyjsc@.Juz sama nie wiem co mam myslec:( i najgorsze jest to czekanie.Chociaz sie nie nastawiam ,ale mimo wszystko odliczam dni cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko:) gratuluje:):) serduszka teraz mASZ DWA:):):):) a ja dziewczynki padam wieczorami jestem nie do zycia:) wiec wybaczcie ale o 21 przewracam sie na 2 boczek:) nuczka:)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla Ciebie :) fluidki:):) Koug:) 22 tygodnie:) ale to zleciało:):):):):) dzidzius juz wielki:) tylko wstydliwy ciekawe po kim??:) ja juz rosołek nastawiłam:) i cos bede myslec na sniadanko:) miłej soboty słoneczka Dziubasku bo horrorów sie nie oglada:):) na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzialam moje maleństwo ma 5 mm ;)Jakie to słodkie i serduszko bije.....i jest takie cudne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha od którego miesiąca stosuje się kremy na rozstępy, ja słyszalam że od trzeciego czy to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszalam coś o oliwce może to można stosować już teraz, co o tym myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos wytrwalam wezwalam mojego bohatera na ratunek i zaraz wrocil do domu i przestalam sie bac;) dzis mamy dzien odpoczynku bo jutro 2 komunie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadanku....szpinak jadłam, jakoś na nic nie mam ochoty a głodna się czułam....i na szpinak mnie nalecialo dobrze, że mialam w domku...;) A zaraz idę sprzątać muszę okna pomyć......dobrze, że mam nieza wysoko, obiadek ugotować i ogólnie posprzątać.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj maz powiedzial cos czego nie zapomne pewnie nigdy a jestem dumna,ze zrobil takie postepy bez przymuszania bez gadania o dziecku i naciskow po malum bara bara nr 2 przytulajac mnie powiedział: \"mam nadzieje,ze cie zapłodniłem\" a ja szok! jestem wniebowzieta chyba jest juz gotowy:) milego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko gratulacje!Anno ja jak zaszłam w ciążę to nie miałam bolących piersi i brzucha,bolał mnie krzyż ale przy mojej pracy to normalne.Ja na Twoim miejscu zrobiłabym badania hormonalne jeśli masz nieregularne cykle-niestety w naszym wieku może to świadczyć o wejściu w okres premenopauzy-nie chcę Cię straszyć ale lepiej wcześniej poznać przyczynę i szybko interweniować.Niestety po 35 rż płodność bardzo się obniża,ja jak zrobiłam bad.hormonalne to bardzo się uspokoiłam-okazał się,że mam tylko hiperprolaktynemię czynnościową i niewielkiego stopnia niedomogę lutealną a jajniczki jeszcze w miarę młode.Brałam leki przez 3 mies a dziś jestem w 8 tyg czego i Tobie życzę.Przesyłam moc fluidków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Ty długo bez brzuszka nie pochodzisz...Stawiam na dobre wieści za 2 tyg i przesyłam fluidki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to zazdroszczę wszystkim seksującym się-mam straszną ochotę na przytulanki,a tu jeszcze min 1,5 tyg postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja mam dzis samotną sobote, męzulek służbowo do Wrocławia pojechał, a ja za sprzatanie sie bede brac, i wogole to dopiero wstałam. powiem Wam ze jakos ogarnia mnie taki smutek i sama nie wiem czemu, oststatnio troszke dogadac sie ze mężem tez nie moge, on jest czesto zmęczony, duzo pracuje, ja bym chciała troszke o ciązy i o moich obawach porozmawiac to on sie denerwuje ze nie potrzebnie sie zadreczam, ze mam myslec pozytywnie, i ze mamy duzo jeszcze czasu by o ciazy rozmawiac i rozne rzeczy planowac, a ja bym po prostu chciała by chociaż mnie przytulił i tyle. :( malwinko --- ciesze sie ze dobrze wszystko u Ciebie, co do kremów to ja juz uzywam, bo oliwka sie dla mnie nie nadaje, bo skóra wcale nie jest po niej nawilzona tylko tłusta i po paru godzinach znów jest przesuszona. agi --- mi ginek powiedział ze cały pierwszy trymestr mamy sobie seksik darowac :(, i powiem Wam ze jakos tak o tym nie mysle ale mam sny erotyczne dosc czesto :) wiec moja podswiadomosc sie domaga za mnie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mam nadzieje,ze to prorocze slowa:) a co do testu to jeszcze dluuuugo dluuugo wczoraj bym moj 4 dzien @ ale slabiutkiiiii oj lichy dlatego skorzystalismy:) bedzie duuuzo przyjemnosci w tym m-cu:D uff nie moge sie doczekac az dorwe męża hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu z moim mezem tez nie bardzo moge porozmawiac o obawach bo mowi aaa przesadzasz, nie martw sie na zapas albo,ze panikuje albo wymyslam:O czyli jednak wiekszosc facetow jest taka sama oni jakos niezaglebiaja sie w ludzie potrzeby jesli masz jakas bliska przyjaciolke to moze lepiej z nia pogadac bo mezczyzni sa zacofani;) powiem ci,ze rozmawialam z kilkoma dziewczynkami na kafe tak prywatnie i ulga WIELKA!!! uspokoily mnie, odpowiedzialy na moje pytania i zdalam sobie sprawe,ze moje troski sa niepotrzebne:) damy rade:) buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za fluidki-mam nadzieje ze pomogą:) Ale wiecie co dziewczyny strasznie mnie martwi ten okres .Poniewaz miałam objawy:ból podbrzusza, apetyt i zmiany nastojow-hormony buszowały- ale wyobrazcie sobie ze zamiast krwi mialam wczoraj plamienie a dzis nic.To pewnie cos oznacza niepokojacego.1@ mialam krew.Tera nie.Cos mi sie pewnie zablokowało i znajac zycie znow cos trzeba bedzie leczyc Kurde co to za pechowe zycie.Jak sie straciło fasolke to nawet o nastepna nie mozna sie starać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×