Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzień doberek Sylwia gratulki dużej \"dziąłchy\" byłam na pobraniu krewki.siku też mi zabrali.wyniki dopiero w poniedziałek.we torek ginek. jestem głodna i śpiąca.poza tym oki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola czyżby to było zamówienie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka_n albo masz zawaloną skrzynkę mailową albo podałaś nieprawidłowego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam do miasta.Mam zamówienia na zdjęcia a nie mam czym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug jasne że tak teraz by sie przydał synuś ale co bóg ja przyjme byle nie było zadnych nie miłych niespodzanek i zdrowe bo będe szczęśliwa i spełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uciekam musze powieśić pranko i nastawić drugie i niedługo po szczęście do przedszkola to zaglądne do was dopiero wieczorkiem .... no to laski nie rozrabjać grzecznie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola czyli zabierasz ostani eliksirek ala Hou-Koug na synka? lepiej sie zastanaiaj szybciej bo sa tu tez inne chetne ktore capna go:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Podaję ponownie adres e-mail , ale poprzedni jest poprawnie zapisany kowan24@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups! Rzeczywiście miałam zawalona pocztę. Teraz już wszystko gra ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Sylwuś gratuluję córeczki-ja też chcę dziewuszkę!Maniu super,że dzidzia rośnie zdrowo!Validosku ja wg terminu ost @ 24 zaczynam 3 mies,lekarz mi jeszcze nie podał,bo dopiero w przyszłym tyg idę na normalną wizytę.Moja dzidzia od poczęcia uwielbia swojego tatusia-jak Piotr jest w domu to nie męczą mnie nudności,jak go nie ma-daje mi niezle popalić!Dziś kolejny dzień walki z pawiem-nic mi nie pomaga,wypróbowałam już wszystko:migdały,imbir,krakersy,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi:) wiec meza w domu do kaloryfera:) mnie mdłosci na szczescie juz nie mecza:) a mój maz mnie bardzo rozpieszcza:) wczoraj pyszna kolacyjka do łózka:) wiec dzidzia na pewno tez uwielbia swojego tatusia ze ja tak rozpieszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było,ale ktoś musi na rodzinkę zarobić...Ja już chcę 2 trymestr bez mdłości,a to jeszcze ponad miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki nie odzywałam się wczoraj bo bardzo żle się czułam niestety przyszła @ :( Dzisiaj już jest lepiej ale siedzę w domu bo wszystko mnie boli. Kupiłam sobie wczoraj castagnus a dla mojego męża salfazin aby jego armia była gotowa do walki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja przejme troszkę tych mdłości od Ciebie ,żeby Ci ulżyć.mnie tam cholewcia nic nie dolega.jak sennośc można zaliczyć do objawów ciązowych to jest to jedyny objaw jaki mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dodać temat do "moje tematy" bo za każdym razem jak chcę wejść na topik to muszę się namęczyć aby go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wejdziesz na spis tematów to przy każdym nagłówku jest + kliknij go a dodany zostanie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiuniu kochana jesteś,nie chciałabym abyś czuła się tak jak ja,najgorzej jest tak między 15 a 20,na nic nie mam ochoty,najgorzej jest z piciem-wszystko jest ochydne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ja nie mogę znaleźć naszego topiku w spisie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka_n, posypiam bo jestem na dzień dzisiejszy bezrobotna. Jeszcze w kwietniu codziennie wstawałam o 5.30 :(. Odpoczywam i jest mi cudownie :), polecam... Może nie bezrobocia, ale odpoczynku na pewno :) Koung, tak myślałam. Hi, hi...:) Przydał by się ktoś do dzikiego masażu bo mąż zaczyna fiksować jak tylko moje myśli i działania zmierzają do sypialni... Adres email w załączeniu... Sylwia.. moja imienniczko, gratuluję córeczki. Nie jestem specjalistą od cytologii, ale na pocieszenie powiem, że życie jest nieprzewidywalne i zatacza swoje koło tak, że przynosi smutek ale i ogromną radość. Musisz być dobrej myśli bo dla Ciebie jest teraz czas szczęścia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Przesyłam dobre fluidki, buziaki dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie..............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa..............................0 cykl........... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......19.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża............... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Sylwia...................Natalka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka_n jeśli wysłałaś coś do mnie to niestety nie doszło ale podam Ci maila i bardzo chętnie zobaczę Twoje zdjęcia, oczywiście odwdzięczę się tym samym 🌻 A ja jeszcze poproszę o zdjęcia: Agi ❤️ Basiuni ❤️ Bolerka ❤️ Magda84 ❤️ Sylwii ❤️ to mój mail: akukula81@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka_n a co do ikonek to ja też nie mam konta :) Po prostu wpisujesz w tekst symbol emotikonki i już np. ❤️ to piszesz słowo serce w [ ] bez spacji :) Myślę, że i Ty wkrótce będziesz zdobić swoje wypowiedzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdjęć Aniu to dopiero po 18.00 ponieważ wrócę z pracy. Tutaj nie posiadam swojej galerii ze zdjęciami, a konto na naszej klasie usunełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to pieknie zachmurzone południe:-P sylwia gratuluje psioszki:-) a ja się obżeram w pracy, jem, jem i zaraz pękne:-) ale jeszcze chwilunia i wolny weekend, huuuuuuraaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedzę i rozmyślam że jak tylko pójdę do kibelka będę nie miło zaskoczona bo coś mnie w brzuchu pobolewa :o:-o:O:-O Chciało by się aby starania już dały skutek ale.......... Dobra idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×