Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam z samego rana wszystkich 🌼 No ja dziś pospałam z mężusiem nie ma co. Wczoraj tak mi się marzyło :):-) Procesję sobie odpuściliśmy wiec tylko czeka mnie naburmuszenie mojej mamy bo nawet po ślubie mama lubi sobie kierować i coś tam nakazywać. A że mieszkamy osobno to czasem lubi się wtrącić. Ale to nie szkodzi-taka jej natura , pogada pogada i zaraz sobie sama ze swojego zachowania pożartuje :):-) validos27 Myślę że na testa jest jeszcze za wcześnie , bo i tak będzie nie prawdopodobny. Wczoraj np.wysłaliśmy cały batalion nowego wojska do żródełka szczęścia a i w poprzednie dni nie oszczędzaliśmy na staraniach. Muszę po prostu cierpliwie czekać. Jak na razie spokój ;);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 Odebrałaś może moją pocztę? Wysyłałam zdjęcia I oczekuję na rewanż ;);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! piekna pogoda za oknem, trzeba sie na spacer nad morze wybrac :) :) nie wiem czy to normalne ale piersi mi zaraz wybuchna, ale to najprzyjemnijeszy bol pod sloncem,moja fasolinka chyba ma sie dobrze, rodzinka wariuje ze szczescia i my takze. :) ;) :p 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ milego wypoczywania! a jutro do pracki :( buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie BENITKO jeszcze ja pragnę dołączyć się do serdecznych gratulacji 🌼🌻 🌼🌻 Wszystkiego naj naj lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuszki:) spacerowac i sie dotleniac co niektore dotleniac sie podwojnie:) ide jeszcze na chwile do wyrka polezec😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo :) kaśka_n -mój mailik tez znasz więc i ja czekam na twoje focie HOŁ HOŁ HOŁ KAWE PODANO !!!!!!!!!! jacccieee jak zimno....jaka procesja,toż sie zasmarkamy jutro wszyscy. W telewizji nie ma jakiejś transmisji? Poza tym nie mam kwiatków do sypania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug kwiatkii zawsze można pozrywać u sąsiadki w ogródku;-)👄 Dziewczynki ja zwijam się na obiad do Teściów a potem na grilla do znajomych...Titku do Pabianic jedziemy:-) 👄 buziaki dla was wszystkich i wypoczywajcie jak najwięcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trochę doleżałam sobie :) pogoda u nas kiepska więc tylko spanko się marzy... Kaśka_n 🌻 już się zrewanżowałam :D Dziękuję za pamięć. Miłego wypoczynku dziewczynki i dotleniajcie się jak macie możliwość wyjść - ja się dotleniam z przymusu - i tak muszę dziewczyny ze szkoły odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU dziękuję za zdjęcia. Zdjęcia z urlopu czy z miejsca zamieszkania? Koug Dla Ciebie też przesłałam zdjątko :):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zdjęcia gdzie jestem z Weronisią są zrobione w Polsce, natomiast całąrodzinką byliśmy w Bray to całkiem niedaleko od miejsca gdzie mieszkamy obecnie :) Dziewczyny ja mam dziś straszny dzień :( w głowie się kręci, mdli mnie, że zaraz nie wytrzymam i do tego coś brzuch mnie pobolewa... cholercia niech już te dzieciaki idą do domu bo muszę odpocząć (tylko nie wiem po czym) no i żeby był już poniedziałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja nie bardzo jetem w temacie dlatego zapytam. Gdzie Ty aktualnie mieszkasz i czym się na co dzień zajmujesz bo nie rozumiem pewnych spraw i czytanie wiadomości na topiku jest mi przez to utrudnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa rozumiem :) no tak "żeby dzieciaki sobie poszły" to może brzmieć dziwnie ;) Obecnie mieszkam z rodzinką w Irlandii mam 2,5 letnią córcię i żeby wpadło nam trochę kasy i żeby Weronika miała kontakt z dziećmi to postanowiłam zaopiekować się dzieciakami. Obecnie mam pod opieką 2 dziewczynki 5 i 6 letnią oraz jednego chłopca rano (w wieku Weronisi) i jednego po południu 5 letniego. Zawoże dzieci rano do przedszkola i szkoły a potem odbieram dziewczynki ze szkoły no i czekam na rodziców aż ich odbiorą, a wdzień taki jak ten to czekam jak na zbawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyyy królestwo za ogórka kiszonego oddam , chyba zaraz jak nie dostane ogorka to umre , a tu na złośc wszystkie sklepy pozamykane a moje mi sie nie udały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy z centrum najadlam sie bo bylismy w piizeri a pozniej na kawie ze znajomymi padam na pyszczek! maz zasnal ja sie zaraz walne kolo niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOłDERKA* Nie chciałabym być wredna ale chyba będziesz musiała się wstrzymać z kiszonym ogórkiem do jutra albo do następnych zbiorów ;);-) u mnie w spiżarce braki , no bo tak to bym się podzieliła słoiczkiem albo dwoma. Za mną dzisiaj natomiast "chodzą" gofry z bitą śmietaną i brzoskwinkami bądź z truskaweczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj do paska i usuń spację jak się wkleja coś na kafe to czasem spacja pojawia się sama z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala , jak wcisniesz link to na dole z lewej strony masz napis ciąza i macierzynstwo , wystarczy wcisnać i pojawia sie stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala , jak wcisniesz link to na dole z lewej strony masz napis ciąza i macierzynstwo , wystarczy wcisnać i pojawia sie stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala , jak wcisniesz link to na dole z lewej strony masz napis ciąza i macierzynstwo , wystarczy wcisnać i pojawia sie stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ja niestety w pracy:( chłopcy w zoo a mamusia w pracy:( Dzis u mnie 22dc i 37,1 C :) Oby tempa nie spadła...jaką mam wielką nadzieje co do tego cyklu....chyba jak każda.Pozdrawiam i mega buziaczki dla waszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ja niestety w pracy:( chłopcy w zoo a mamusia w pracy:( Dzis u mnie 22dc i 37,1 C :) Oby tempa nie spadła...jaką mam wielką nadzieje co do tego cyklu....chyba jak każda.Pozdrawiam i mega buziaczki dla waszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieńcie mi proszę dane w tabelce, ostatnia @ 22.05, 3 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołuderko chetnie przesle Ci ogórka:) mam takie domowe:) a ja dzis byłam na kawie mrozonej:) i trole-czyli jem, spie:) i wypoczywam z mezem:) zjedlismy pyszny zurek:) i truskawki ja jutro do pracy:( ale obiecuje sie nie przemeczac:) kierownika nie ma a chłopaki maja filmy przyniesc miłego wieczorka:) basiuniu aby nie spadała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dołączam, cześć robur, cześć Koug, jednak skorzystałam ;) Sorki, że wczoraj na maila już nie odpisałam, ale wyłączyłam kompa. Ja staranka zacznę we wrześniu, ale jak wcześniej dołączę, to jakoś tak raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się już \"śmieszna\" robić.....ale wiem że kiedyś mi się uda...Nam sie uda - wierze w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Azifik 🖐️ jasne że z nami raźniej :) Basiunia* nic się nie martw, każda z nas ma jakiegoś świra i swoje skrzywienia ;) ale dzięki temu świat jest barwniejszy. A przy takim intensywnym pragnieniu to często wpadamy w skrajności - ja tak bardzo pragnęłam dzidziusia że wmówiłam sobie ciążę w grudniu i okres mi się zatrzymał i miałam wszystkie objawy a testy negatywne. A teraz odpusciłam i zaszłam w najmniej oczekiwanym momencie. Także kochana wrzuć na luz (przynajmniej postaraj się) i bądź dobrej myśli :) Twoje marzenie wkrótce się spełni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda link działa , szybko musiałam się zbierac bo miałam gości . Teraz mam trochę sprzątania więc na razie spadam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×