Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam kobietki!!! dziewczyny na samym początku chciała bym was prosic o fotki byście mi po przesyłały jeśli macie oczywiście takie życzenie :nie mam jeszcze takich koleżanek jak 🌼Magda84 🌼Agital 🌼herbatka 🌼Wiktoria80 kwiatek]Zuzita 🌼Agi37 🌼Malwina29 🌼Sylwi 🌼basiunia 🌼robur 🌼Mania23 🌼Bolerka 🌼Yennyfer 🌼Anucha26 🌼Iwona+ 🌼Azifik 🌼Pszczolka78 oczywiście się zrewanżuje pozatym milej się pisze kiedy znamy się choć ze zdjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Kaśka_n witam serdecznie nową koleżankę Azifikznami rażniej i weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Allo wieczorową porą wita was kierowca sponiewieranego męża Fisi oraz 2,5szt dziecka. azfik 🌻 -nie zarzekaj się ze na wrzesień przesuwasz staranka ja tez tu wlazłam bo było wesoło a ciąża sama z siebie jakoś nadeszła.Dziubassek też myślała o październiku a jakoś sie coś pozmieniało i już trolą w sypialni :D jako że dziewczynki Cię nie znają oprócz roburka i mnie to podaj chociaż dane do tabelki tj. imię wiek miasto i datę ost.@ jak masz ochotę to dodaj coś od siebie.Focia mile widziana ew. link do NK.Oczywiście wg życzenia również dostaniesz odpowiedź z fotkami na maila. P.S. Dziewczyny czy ja czasem nie zapomniałam się pochwalić że mamy nowego pstrykacza ...? oł jeeee kupilismy sobie aparacik i jutro jedziemy w długą pstrykać...pstrykać.... Fisia będziemy na śląsku.Czy kawa i ciastko dalej aktualne?.Poza tym trochę sie stęskniłam za swoim mężem-przywieź mi go co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w domu szpital bo ANGELA chora MąZ tez i oczywiście ja tak się przeziębiliśmy tylko sami nie wiemy gdzie Angela całą noc tak kasłała i żaden syrop nie działał dopiero biedulka zasneła koło 4 nad ranem a my razem z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam bo Angela jest mardna i che by ją przytulić !!! życze miłej i udanej ;-);-);-)nocki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Ja to mam ostatnio czarne chmury nad soba i staranka tez trzeba bedzie przesunac.Ale najpierw wizyta we wtorek u lekarza i sie wszystko okzarze. A i jeszcze jutro do roboty, aj jak sie niechce. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola wejdz na bloga i tam masz galerie dziewczynek:) Koug supcio my vtez mamy aparat ale bateri nie:P a ze z nas leniuszki to nie ma kto cykac:) Azifik tak na dobra sprawe staranka mialy byc w grudniu bo czekam na umowe ale co tam , postawilismy na los, co bedzie to bedzie:D zycze ci tego samego😘 zaraz wskakuje do wyra, buńka, milych senkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeej dziewczynki ja tez chcialabym wejsc na nasz blog , dajcie hasło nie badzcie świnki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór!!! dzis pojechaliśmy do znajomych i cały dzien mnie nie było, dlatego wieczorkiem zaglądam, sporo naklikałyście ale ja juz padam, ale oczywiście obiecuje że nadrobię wszystko. wogole to oststnio mało sie pojawiam bo mam sporo zaległosci przez to ostatnie lezakowanie i jestem bardzo zajęta, jutro wizyta u ginka i zobaczymy co mi powie, czy bedzie mozna juz barabrzyć z męzulkiem :) dziewczynki pytałyscie o focie z usg ale niestety nie mam skanera :( wiola--- ja juz chyba wysyłałam foteczke do Ciebie wogole to widze ze sporo nowych kobitek sie przyłączyło, zatem witam! lece lulu, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌻Koug🌼🌻 Na poczcie nie mogę odnaleźć Twoich foto , czyżbyś zapomniała:o:-o:O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 Titowa1........28.....Irlandia.............................. .3 cykl....25.03 Anucha26......27.....Śląsk.................................. 2 cykl....05.05 Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....22.05 Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 Iwona+..........25....Inowrocław............................ 0 cykl....15.04 Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 Nuczka..........27....podlaskie............................. .2 cykl....16.05 Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 Bolerka34.......34....Warszawa.............................. 0 cykl........... Azifik...........27.....Police/Szczecin......................0 cykl....08.05(zabieg) ...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża .....30.06.08 Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.0 7.08 Agital............26.....Żywiec............................c iąża.....20.07.08 Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża. ....02.08.08 Wiktoria80......27........................................ci ąża......22.08.08 Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12. 09.08 Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 Zuzita............25....Pomorskie........................cią ża......07.11.08 B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża.... ..21.11.08 Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......19.12.08 Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 Validos27........28....Kraków............................ciąża. .....25.12.08 Agi37.............37....Warszawa........................ciąż a......26.12.08 Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża ......09.01.09 Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża. .....13.01.09 Banitka27........26....Koszalin...........................ci ąża............... .................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... Demiluna...............Julianek Sylwia...................Natalka Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek Avinion.................Wiktoria/Oliwka Dafodilek...............Karolek Koug....................Agata/Asia Validos27...............Blanka Mania23.................Patrycja/Pawełek Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? Co do foci to muszę pogrzebać w kompie, a na NK szukajcie: Agnieszka Filipiak, Police, jakieś fotki tam znajdziecie. Kurde, za 5 min wychodzę do pracy :( to mój pierwszy dzień po zwolnieniu, i M obudził mnie godzinę za wcześnie. Ubiję jak wróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azifik i Koug to jedna osoba ? Prosiłam Koug o foto a Azifik odpisuje "Co do foci to muszę pogrzebać w kompie" STRASZNY BAłAGAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja mogę zaparzyć kawusię, herbatki i inne więc zapraszam:):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do zaoferowania jeszcze 3 pucharki pomarańczowej galaretki oraz lody czekoladowe :):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry gwiazdeczki moje witam nową kożelnakę Azifik🌼 Koug pstrykaj pstrykaj fotosiki mojemu mężowi też:D:D:D:D:D Ide poszukac Azifik na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka jejoooooooooooooo ja poproszę galaretke mniam mniam mniam. ja za to mogę sie podzielić ciasteczkami maślanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam blok czekoladowy:) siedze w pracy ale ide ogladac bajke:) a co dzis tu zywej duszy nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla fisi proszę bardzo gagaretka , są jeszcze dwie schować ? Jestem po duuuużym śniadanku więc ciasteczko maślane poproszę ale jakoś na II śniadanko - około 11.00 Dziewczyny wariuję już , nie wiem już sama jak ja mam to wszystko liczyć . Posłuchajcie: 1 ) od 4-7 kwietnia miałam okres , później od 30 kwietnia do 3 maja czyli cykl trwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziekuje za Galaretke.jedna wystarczy reszte damy dziewczynkom bardzo proszę ciasteczka i kawa bezkofeinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiecień 2008 Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30* Maj 2008 Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd 1* 2* 3* 4 5 6 7 x x x x x x x x x 17 18 19 20 21 22 23 24 25 **26** 27 28 29 30 31 30* - 4* = okres x = dni płodne ** 26** = kolejny okres Zgadzacie się z tymi obliczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka -zasysaj pocztę.nie patrz na kalendarz bo sfiksujesz.Najlepiej zacząć od 8dc co drugi dzień do 18dc włącznie. azfik -moje zaproszenie do Ciebie poszło Fisia -Twój mąż ma już piękne focie ale i tak woli Cię zobaczyć on line :D:D:D Spadamy do Czech bo pani w TV mówiła że do Czech jest za darmo ;) Buziaki 4ALL dajcie czadu w ten dłuuuugi weekend 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia idź na żywioł i nie obliczaj.:):) Koug :):):):D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISIA Na tzw żywioł idę od prawie pół roku. Wiem , że trzeba sie uzbroić w cierpliwość ale . . . KOUG Zassałam pocztę dziękuję za foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja musiałam czekać 9 miesięcy aż w końcu zaciąże.a jednak hihi co tu laseczki tak cicho dzisiaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo wstalam Validosku jaka bajke ogladasz? ja ostatnio obejzalam nowe szty krola2 i mulan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×