Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

heloł śniadanko podano:-) dziewczyny Faceci tacy są, czasami nie mają wyczucia w sobie i poświęcenia. Pewne sprawy mogliby przemilczeć a nie chlapać coś bez sensu. Nie stresujcie się bo nosicie pod sercem to co dla Was najważniejsze. A oni zanim dorosną do pewnych spraw to dzieciom 18-stki będą już wyprawiać :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kobietki ja juz dziś ide od lekarki bo mam nadzieje ze dostane coś na podtrzymanie wczoraj jakies brązowawe plamienie się pojawiło:(:(:(:(:(- mam nadzieje ze to tylko dlatego ze @ miała się pojawić i to tyle...wiec dzis w te pedy lece do niej- prosze o kciuki:)Buziaczki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, dzień zaczął mi się stresowo.miałam jechać do dentysty na rwanie zęba ale nieoczekiwanie przyjechała bratowa męża i nastraszyła mnie, że ta dentystka nie umie dobrze usuwać zębów. No i zrezygnowałam...a już byłam ubrana. Mąż na mnie nakrzyczał ja się rozpłakałam i teraz mam doła. Nie wiem, co się dzieje z naszym małżeństwem. Wczoraj odebrałam wyniki hormonów i zmartwiłam się bo nie były dobre. myślicie że mnie pocieszył? Wrócił późno do domu i poszedł oglądać mecz. Zasnęłam ze łzami w oczach. Właśnie kończą mi się dni płodne - prawie wcale się nie staraliśmy bo ja jestem zmęczona ciągłym namawianiem a z jego strony żadnej inicjatywy. Mam tego po prostu dosyć. Mówi, że chce ale nic nie robi. Żadnej rozmowy, pocieszenia,przytulenia. Nic. Sama się z tym borykam. Może to nieodpowiednia pora na dziecko. sama już nie wiem. nie rozumiem zachowania męża, jego obojętności. Staraliśmy się szóstego, dziewiątego i dwunastego dnia cyklu i na tym koniec.....porażka. Szanse na ciążę zerowe. Szkoda gadać. Czasami myślę, że małżeństwo na utrapienie człowieka wymyślone. przez te nieudolne starania tak nam się porobiło. Byliśmy taką zgodną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj te nasze chłopy. Oni sa jak dzieci i nikt mi nie powie,że nie.Mój też ma niekiedy napady i wtedy mam ochote mu tak do***lić zeby sobie ulżyć. poruszyłam temat porodu rodzinnego to powiedział \"a po co Ci tam ja?\" żadna z nas nie ma słodko z facetami ale i oni z nami lekko nie mają.Mój to taki cwany ze jak się z nim popsztykam to tak później obróci kota ogonem ,żeby była moja wina i zebym to ja musiała przepraszać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kurde no ten twój to już wogóle ciężi przypadek.no ale szkoda Twoich nerwów i łez.a niech sobie nie łazi do tej szkoły rodzenia jak nie chce.pokażesz mu jeszcze hihi:D:D:D:D:D:D validosku to ja widzę ,że akcja będzie w domu jak ślubny wróci cio????wałek pojdzie w ruch Basiunia kochana trzymam kciuki.będzie wszystko oki😘 Muminek nie stresuj się.sama wizyta u stomatologa jest stresująca.Nie trzeba było słuchać bratowej tylko iśc. cebulcia co na śniadanko mi tu naszykowałaś cio?????? Bolerka łoooooooooooo ja chce kakao ja chce ja wszamałam śniadapke z pasztetem.mniaaaaaaaaaaaaaam aaaa lasencje od tebelci.mój termin porodu uległ zmianie.według karty ciązowej termin mam na 21 grudnia.nie zjem już chyba grzybowej,fasoli i pierogów buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki basiunia wielkie GRATULACJE!!!! kochana wczoraj byliśmy na dniu TATY i MAMY w szkole było super nawet ta nasza Angela sie nie zdradziła co będzie jedna wielka niespodzianka i wszystkim rodzicom aż szczęki opadły było EXTRA!!! a dzis mnie natchneło i biore się za mycie okien i zmane firan i zasłon dopuki mam natchnienie życze wam udanego cieplutkiego słonecznego dzionka ...przesyłam dla was wszystkich wielkie buziole 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Basiunia trzymam mocno kciukasy i daj znać po wizycie u gina. Kołderko za Ciebie też mocno ściskam kciuki i wierzę , ze wszystko będzie OK. :) Muminek -- no cóż kochana, faceci są z innej planety i to fakt - inaczej rozumują inaczej patrzą na świat... Nie pochwalam zachowania Twojego m. ale może on tak ukrywa swoje lęki i obawy. Stres Wam nie pomaga niestety. Jak pokazuje doświadczenie większości dziewczyn, dopiero wrzucenie na luz pozwoliło nam zaciążyć a u Ciebie jeszcze niestety dochodzą niekorzystne wyniki badań. wierzę z całego serca że Wam się wkrótce uda - najpierw dojść do porozumienia przez szczerą rozmowę a potem dochować się pięknego zdrowego potomka. I tego Ci życzę oraz przesyłam pozytywne ciążowe fluidki -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> łap i trzymaj mocno :) Miłego dziona Kochane Psiapsiółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia na śniadanko twarożek ze szczypiorkiem, dżemik i co tam jeszcze chcesz to wyciagaj z lodowki:-) Muminka witaj🌼 ja tez bzykanko miałam tylko w 7,10, 13 dc więc nie bądź taka pewna że nic z tego nie będzie:-) a co do facetów ahhhhhhh szkoda gadac duże dzieci:-) Ania_k czy u Was tez tak cudnie swieci słonko?:-) Jeju dziewczyny wy też tak na poczatku ciąży miałyście mdłości? i czuje jak mi bimbały puchną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laseczkiiiiiiiiii ! Mam dzisiaj ogromnego stresa !idę do gina żeby zobaczyć czy to co mi się zrobiło na jajniku już zeszło. Strasznie się boję :( że jednak tak nie będzie !!!!!!!!!!!! Chcę z nią jeszcze porozmawiać aby pomogła nam w staraniach, nie wiem może jakieś badania. Mówie Wam aż mnie krew zalewa że ona za każdym razem mi mówi że nie widzi problemu że te nasze starania nie są aż takie długie. A to przecież prawie 8 miesięcy ! Wiem to nie jest długo bo niektóre kobitki mają naprawdę problemy i starają się latami ale ja już o niczym innym nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio do konca tygodnia leze i wypoczywam:) bosko:):0 gardełko zawalone ale obejdzie sie bez antybiotyku:) mam jesc owoce, warzywa, miodek i czosnek i cytrynke:) lekarka tak sie przejeła moja ciazą ze az sie głupio poczułam:) jak mam która dba o swoje dziecko:) kurde no:) o co my mamy z tymi chłopami:) hmmmm ale pamietaj mamy nasze malenstwa;) a przez chłopów nie warto sie stresowac:) basiuniu pewnie dostaniesz duphaston:) ja tez biore:) i musi byc wszytsko dobrze:) Muminek:) oj co mam Ci napisac:) ja dzis wyszłam z siebie:) hmm sposób na faceta jest jeden :) sposobem Go na dzidziusia:) a potem hmmm nikt nie bedzie wazniejszy niz ono:) ja dzis moemu powiedziałam ze dziecko jest dla mnie wazniejsze niz on:) a co nie bede sie przez jego wybryki stresowac:) a pora jest bardzo odpowiednia:) na dzidziusia:) a szanse zawsze sa:) pamietaj:) Fisiu walek:) ja wezme walca:) i mu pokaze:) Magda trzymam kciuki za wizyte:) a ja ied sie przespac:) dobranoc:) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia.....ja Ci dam wałek !!! Zostaw mojego chłopa w spokoju-bo Ci go zabiore !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Muminek najlepszy sposób na faceta to zmienić formę określania tej samej czynności-nie mów chodźmy mnie zapładniać bo to działa wręcz odwrotnie tylko ponętnie proponuj seksik.Jesli Ci odmówi 2 -3 razy powiedz o tym przy znajomych że ma chyba jakiś kryzys i nie chce sie bzykać.Najlepiej jak to usłyszy jakiś jego dobry kumpel albo nie daj Boże -ojciec. 🌼 Sylwia-ja się piszę -o ile jeszcze nie jest za późno na rogalika i kakao.W domu nic nie mam do jedzenia a Fisi mąż jak pojechał po 8 po zakupy tak go jeszcze nie ma. Cebulka bułka z dżemem i szczypiorkiem brzmi aż nadto egzotycznie :o Kurde wielki buziak dla Ciebie 👄 -bądź twarda:) kiedyś podasz herubinkowi obfajtaną córcię od pępka po łopatki i będzie musiał ją wykąpać. Magda ~~ DON`T GIVE UP ~~ Buziaki dla wszystkich krejzolek od mamy szalonego brzuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos27 dzięki :), trzymaj mocno kciuki ! Dam Wam znać jak tam po wizycie! Mam nadzieję że będzie wszystko OK A co do tych naszych chłopów to niestety oni już tacy są! Dosłownie jak dzieci albo gorzej, musisz im poświęcić uwagę nawet jak pojawi się dziecko bo potrafią być o nie zazdrosne! Ja znam taki przypadek u mojej koleżanki. Chcieli mieć dzidziusia a jak się pojawił to tatuś był zazdrosny że żona więcej czasu poświęca dziecku a nim się prawie nie interesuje. Kurde no może ten Twój chłop nie może się donaleźć w tej sytuacji a to są tylko jego głupie wykręty. Kobieta zawsze inaczej patrzy na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczki moje ściągajcie pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po mam zwiększoną Luteinę na 2 razy dziennie i za tydzień w czwartek na USG może będzie już coś widać:):):):):) ogólnie powiedziała że jak najbardziej może to być\"to brudzenie\" w czasie oczekiwanej @ i Luteina mi to uspokoi :) ufff lżej mi:) Dziękuję za troskę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to odpoczywamy z Validoskiem w lozeczkach ja tez mam L4 do piatku bo przeziebienie mnie dopadlo i to spore... mam gdzies co powiedza w robocie nie bede siedziala zasmarkana:) z moim facetem tez nie wiem co sie dzieje! od 2 tyg sie kochamy i on sam mowil np. \"choc splodzimy Dawidka\" a wczoraj mowie choc na sexik a on a masz prezerwatywe????????????????????????????????????? JA PIERNICZE! ja mowie co po ci a on ,ze mozemy sie kochac ale nie do konca bo starania i tak mialy byc w grudniu:O naszczescie udalo sie go namowic bo to byl wazny 15dc płodny! rozumiecie cos z tego? rece mi opadaja.......:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu wiedziała ,że wszystko będzie git.nie mogło być inaczej hihi Koug popłakałam się ze śmiechu wariatko jedna❤️ filmik zaje**ty. Cebulcia Ty dbaj o moją linieJak mi będziesz takie pyszności serwowac na śniadanko to ja się będę turlać :D:D:D:D:D:D:D Magda trzymam kciukasy za te Twoje jajka. Validosku leż i się kuruj. Ania dziękuje za zdjęcie.dzidzia przegigant:D:D:D:D:D:D:D:D suuuuper dziewczynki u mnie w mieście w galerii handlowej 31 maja w trakcie prowadzonej we współpracy z Fundacją Odety Moro „Szczęśliwe Macierzyństwo” akcji społecznej pod hasłem: „Szczęśliwa mama. Kobieta” eksperci udzielać będą bezpłatnych konsultacji w zakresie: - psychologii - dietetyki - położnictwa - ginekologii - wczesnej antykoncepcji - laktacji - stylizacji i kosmetyki Dla przyszłych mam prowadzone będą także bezpłatne badania USG 4D płodu. Ponadto prowadzone będą badania poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego. ideeee oczywiście .chociażbym miała cały dzień tam czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyneczki,dopiero przyszlam na chwilke z pracy a tu tyle od rana sie dzieje.Ale wam dobrze!!!!!! Dziewczynki od tabelek:15cykl,ostatnia@21.05.2008 i co tam jeszcze bylo?miasto Paryz. A z chlopami,biedaczki!!!wykopcie ich na noc albo same zmiencie lozka na kilka nocek i juz.Najlepiej jak macie sie gdzies przespac u siostry czy kolezanki.Ja nie mam tego problemu,od wrzesnia jestesmy malzenstwem(na razie cywilnym),moze za 2latka koscielny(najlepiej razem ze chrzcinami),a po za tym wam powiem ze moj maz nie jest Polakiem,jest z Libanu(nie wiem czy wiecie gdzie to jest)i jest naprawde superrrr.Nie nudzimy sie.Wogole nawet sie nie klocimy,od 4.5roku jestesmy razem a mieszkamy 3lata i jest rozowo jak na poczatku.Chociaz ja charakter to mam!!!hihihi Buziale dziewczynki! A i nawet sam chodzi na badanie spermy,nie mowi ze nie!Czasami sie z niego smlieje z tego,hihihi.Glowy do gory,bedzie dobrzeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku, dziubassku - biedne choruski, kurujcie się dzielnie. Czosnek i cytrynka najlepiej. We Wrocławiu piękna pogoda - cieplusio i milusio :) A ja za godzinę idę do dentysty :( ułamał mi się ząbek ;( Znacie to powiedzienie - \"jedno dziecko - jeden ząb\" ? Zęby podobno się osłabiają w ciąży i mnie to właśnie spotkało, choć przed ciążą zrobiłam porządeczek z zębami - wszystko poleczyłam. Koug - fajowy fimik, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) U mnie niestety bez słoneczka choc już na szczęście nie pada, ale nie martwcie się za dwa dni i do Was ten deszczyk dojdzie ;) Biedne moje chorowitki łączę się z Wami w cierpieniu ❤️ Gona_fr -- dzięki za dane do tabelki zaraz uzupełnię. To Twój 15 cykl starań o dzidziusia?? Wytrwała jesteś! Gratuluję no i myslę, że szybko i na Ciebie przyjdzie kolej. Kto jeszcze chętny do tabelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia mogę dbać ale o linie na brzuszku:-) Basia no widzisz wzystko ok,ja mam usg we wtorek, może też juz coś bedzie widać. czy któras z was bierze duphaston? ja mam dziś wystepy z okazji Dnia Matki i Ojca w przedszkolu:-) Moja Perła znowu będzie deklamować pięknie:-) a my z mężem jak chińczyki na wycieczce aparaty, kamery:-) :-) :-) Chorowitki kurować sie i duzio leżeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................4 cykl....24.05 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie..............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa..............................0 cykl........... 🌻Azifik............27....Police/Szczecin.......................0 cykl....08.05 🌻Gonia_fr...............Paryż...................................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża............... 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat......ciąża.............. 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 4 lata....ciąża.............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Sylwia...................Natalka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to juz moj 15cykl staran,oj czy jestem wytrwala,czasami juz nie,ale moj mezus mnie pociesza. Ja biore tabletki nie wiem czy jest takie cos jak pergotime w Polsce,to biore od 5do 9dc,a duphaston od 16do 25dc. Wiecie co mi lekarz powiedzial?niech sie pani nie martwi,w najgorszym przypadku in vitro.Zaaaaalamal mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze mam czekac do nastepnej @jezeli bedzie(nie daj Boze) to zaczynamy inseminacje(do 3razy).Boze wszystko bym dala zebym juz miala to wszystko za soba!3 tygodnie temu mialam badanie na jajowody hsg (oj jakkkkk bolalo),ale wyszlo ok.Moze przyszle mamusie dajcie jakies rady,moze my nie umiemy tego robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRUGIE ŚNIADANIE truskawki i banany podano:-) i znowu będę większa 22 kilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak morderca biore aspiryny i gripeksy mam polowe cyklu za soba ale boje sie,ze moja potencjalna fasolka umrze przez tabletki:( co ja mam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie brać
podczas starań nie wolno aspiryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)))) dzięki wielkie za słowa otuchy, przesyłam Wam ciepłe uściski i buziaki. No niestety stres nam na pewno nie pomaga. A co do lekarzy - w przychodni gin nie chciał mi dać skierowania na badania bo wg jest za wcześnie. A na co mamy czekać? ja mam 1,5 roku do trzydziechy a mężuś 4 do czterdzechy...za badania w laboratorium w Wawie zapłaciłam o zgrozo 264 zł!!!! Poszłam prywatnie do pani gin i ona mi dała bez problemu. gonia_fr ----15 cykli to sporo, znam parę, która starała się 7 lat! leczyli się wq Invikcie w Gdańsku. A teraz mają uroczą Córcię - skończy w tym roku 2 latka, i już jej rośnie siostrzyczka w brzuszku...Znajoma ma tylko jeden jajnik a jej mąż miał słabe nasienie. Myśleli nawet o adopcji. Aż wreszcie się udało. Ja się staram 9 cykl...pewnie też bez rezultatu, jakoś nie wierzę. Robię czasem testy owulacyjne, mierzyłam też tempki, obserwuję śluz. Takie tam duperele i nic. Mój mąż dużo pracuje, wiem ale przecież z powietrza się nie biorą dzieci. Były i rozmowy i świece i seksowna bielizna i masaż itp itd. Staram się naprawdę żeby to nie był tylko obowiązek. Ale ja w dni płodne mam taką ochotę, że mnie roznosi. A on nic. Kurczę, co się porobiło z tymi facetami...ja na swojego nie mam nieraz siły. jakbym po chińsku do niego mówiła. Pozdrawiam i cóż...przyszłym mamusiom całusy a pozostałym życzę bystrego bociana. Bo te koło mnie są jakieś trefne i leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na noc i tak wzielam 2 aspiryny i co teraz😭 wlasnie sobie zrobilam mleko,czosnek i miod ale czasu nie cofne😭 co teraz????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku jak juz musisz brac leki to bierz coś z paracetamolem, nie bierz Aspiryny!!! pij dużo wody a na gardło woda z solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×