Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Madziu:) robimy miejsce w tabelce:) dziewczyny chłosta mi sie podoba:) która chetna:) Dziubasku a wiec ja Ci życzę:) abyś spadła na dół tabelki za 14 dni:) albo wczesniej:) a aby sukienka ta nowa była szybko za mała:) kupiła mi siostra tantum verde bo gardło nie chce przejsc:( dzis ryz z truskawkami podaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roburku temaż M. to temat rzeka ale co naj ważniejsze to to że dzieki nim mamy swoje pociechy i że jesteśmy szczęśliwi ...jak pomyśle co moja mama przechodziła przez 23 lata małożeństwa (piekło)to jestem szczęściara a każde małożenstwo to sztuka kąpromisu cebulko mam capucinko ,ale tylko orzechowe wypijesz odemnie cioooo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku takie śmiechotki wysyłam daj szybciutko mailka to Ci prześle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️DZIUBASSKU❤️❤️❤️ kochana życzę Ci dużo uśmiechu radości zdróweczka aaa naj naj naj upragnionej dzidzi mnóstwo buziaczków S🌼T ]kwiatek]O🌼L🌼A🌼T🌼!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu,przede wszystkim abyś spadła na sam dół tabelki.Co prawda będę wtedy trochę samotna,ale mam tam też inne koleżanki koło siebie w tabelce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja nie śpię kochane tylko padam od rana. Normalnie masakra, w głowie mi się kręci mdli mnie jak... a jak odwoziłam dzieci do szkoły to myslałam że zemdleję. Teraz jest ociupinę lepiej ale i tak to będzie ciężki dzień :( Zjadłam przed chwilką tosta z serem i dżemem a teraz dostałam smaka na kanapeczkę cebulki a na obiad to chyba do Validoska się wybiorę :D Ja dziś nie jestem w stanie gotować :( Co do tabelki. Kochane dolną część da się powiększyć jeszcze o wiele wiele zafasolkowanych kobitek ;) a i tabelka dla szczęśliwych mamus się znajdzie :) Dziubassku 🌻 wszystkiego naj naj naj i spełnienia marzeń Ci życzę a przede wszystkim byś szybko spadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku życzę Ci abyś pędem spadła na dół🌼 Aniu ja też jestem dzisiaj śpiąca, pilnie potrzebuje zapałek do podparcia powiek:-) mam to w nosie ide na zwolnienie od wtorku. Kanapeczka czeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos! ja, ja chcę! nie chce mi sie gotować, ani sprzatać a ni nic! lenia mam dziś jak nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo allo Dziś mnie non stop denerwują patałachy z osiedla.Wyłączają prąd co chwilę.Napisałam już chyba ze 4 posty no i za każdym razem nie nadążałam wysłać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja włansie dostałam od sasiadki fasolke po bratosnku:) ale mnie rozpieszczaja:) Dafi moge sie podzielic obiadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia - ja też poproszę, bo nic nie dostałam aga.filipiak1@wp.pl Dzienks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azifik poczta już do Ciebie idzie komu jeszcze???????????????????? Validosku ja mam smaki nie wiem na co.coś bym wtrąbiła ale nie wiem cio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam juz od dentysty(ale bolalo ajajajajaj) jeszcze jeden do zrobienia i koniec!!! siedzialam tez w pracy czekaj na wyplate a przy okazji musialam sie chowac zeby za duzo ludzi mnie nei widzialo bo jestem na zwolnieniu... DZIEKUJE KOCHANE ZA ŻYCZONKA:) i za to,ze zyczycie mi spadniecia na dół:P mam nadzieje,ze tabelki a nie czego innego:D ide zaraz w gary bo obiad musze zrobic od 9 rano nic nie jadlam:( aha i kupilam sobie tescik neich lezy w szufladzie obiecalam sobie,ze nie kupie ale korcilo mnie wole miec w pogotowiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku wszystkiego naj naj,dużo optymizmu i szybkiego zafasolkowania!!!!!Dziewczynki moja dzidziunia ma 28 mm!!!!I macha rączkami(pewnie tylko biernie się majtają w płynie owodniowym).Wszystko jest ok,jak chcę to mogę troszkę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a mnie zdenerwował dzisiaj taksówkarz na drodze, jeżdżą po drogach jak po swoim polu, strąbiłam frajera i pokazałam mu paluszka:-) :-) :-) jakies ciuciu by sie przydało a nie chce mi sie wychodzić juz z biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie humorki i smaki:) nie wiem czy zazdroscic wam czy wspolczuc waszym facetom hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Cebulko też niedługo taka będzie.Badanka mam super mimo kłopotów z apetytem,waga w ubraniu 52kg,serducho dzidziuni bije na medal.Teraz z niecierpliwościa czekam na usg genetyczne-jeszcze prawie 3 tyg...a za następne 3 tyg-amniopunkcja...Musi być dobrze!!!!!Aniu K chyba bidulko Tobie oddałam mdłości i zawroty głowy,bardzo Ci współczuję.U mnie już jest w miarę dobrze,jeszcze popołudniami i wieczorem mam mdłości ale łudzę się,że to końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko Twoje maleństwo też duże,chyba o tydzień młodsze od mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka - nie dochodzi do Ciebie poczta na adres, który podajesz. Możliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Fisia mi tez pisała,że nie dochodzi. w razie czego to mój domowy mail kasia@kat-mar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej przerwie!Miałam najpierw problemy z netem a potem awarię kompa,ale na szczęście już wszystko jest ok. Muszę Was poinformować,że niestety nie udało się w tym cyklu:( i 21 maja przyszła do mnie ta wstrętna zmora @.Jeśli możecie to zróbcie zmiany w tabelce. Dzięki wszystkim za zaproszenia na nk.Cieszę się ,że mogłam Was zobaczyć. Duuuuże buźki dla Was🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna! Ja nie mam konta na naszej klasie, ale wysłałam CI zdjęcia w mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi:) a Twoja fasolka tydzien młodsza od mojej:) ja dzis 10 tydzien i 1 dzien:) ale sie ciesze wszytsko musi byc dobrze:) ja tez badania genetyczne robie wiec razem bedziemy w strachu!!! hmm co co zapraszam na obiadek:):):) ide sie brac za truskaweczki:) mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mnie boli głowa aż mam mroczki przed oczami i dotego żeby było smiesznie to mnie mdli (czy to cukrzyca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 9 tydz i 4 dz.To nie fasolinki-to już duże truskaweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi to faktycznie kawał truskawki:):):) hmm mam nadzieje ze malenstwa sie nie obraziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×