Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Kurde no, ja jestem zwolenniczką pójścia za ciosem. Wgramol się za tę kierownicę, postękaj że gorąco. Walnij torebkę za siedzenie, uśmiechnij się do pana i do przodu... Nie stresuj się, to nie matura. Jak nie zdasz to będziesz żałowała, że nie zdałaś, a jak nie spróbujesz to sobie nie darujesz, że nawet nie próbowałaś. Trzymam mocno kciuki i wierzę, że mamie z takim brzuszkiem nie można odmawiać. Maluch już teraz razem z Tobą się stresuje, więc idź za ciosem... Dzwoniłaś do ZUS, sprawdź kiedy wyszło zwolnienie z zakładu pracy. Może ktoś się spóźnił, lub nie podstemplował daty przyjęcia do ZP i ZUS coś wyjaśnia. ZUS ma 30 dni jeśli dobrze pamiętam na realizację wypłaty zasiłku jeśli ma poprawne dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi37, pewnie taka Wasza uroda. Jeśli dobrze się czujesz i masz dobre wyniki badań to jest ok :) Może to będzie dziewczynka, one według znawców i szamanów odbierają mamie urodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka, ja juz raz zdawalam, na poczatku kwietnia, nie bylas wtedy na topicu wiec nie wiesz. I nie zdalam, gosc mnie upokorzyl, pisalam o tym, ech szkoda do tego wracac. Poleglam na ..ustawianiu lusterek..nie umialam ich ustawic aby przejechac łuk. Koniec koncow walnelam w slupa. Od tej pory nadal wykupywalam lekcje dodatkowe, ale balam sie zapisac na egzamin, a jak sie wreszcie na to zdobylam to dostalam termin taki jak termin porodu ;/ coz, jezdzic umiem, przerwy miesieczne mialam i jakos sobie radzilam. Zastanowie sie co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUS ma 30 dni
od złożenia wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUS ma 30 dni
nie widziałam wczesniej twojego wpisu, Wybaczcie za wtrącenie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka wiem ;) jestes kochana !!!!!! ale ja mam takiego dola ze wszystko jest na NIE ;( taka juz jestem. co do zlodziejskiego ZUSU to dzwonilam, i dostali juz dwie L4ki teraz dostana 3cia i co z tego skoro mi tyle czekac kaza,bede jedna wyplate do tylu. Bo 20ego to juz druga powinnam miec na koncie. Boze czemu akurat teraz! Jak kasy wyjątkowo potrzebuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no urzędaski mają wiecznie czas zeby kase wypłacić.Ja pit złozyłam w skarbowym w marcu i zwrotu nie mam do dnia dzisiejszego.ale jak Ty im musisz zapłacić to musisz to zrobić JUŻŻŻŻŻ.tak to już jest.co do prawka to własnie słyszałam ,że w krakowie jest zdać najtrudniej chyba ,że \"podsmarujesz\"ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinionku optymistką to Ty nie jesteś...Głowa do góry,takie negatywne nastawienie do wszystkiego bardzo żle wpływa na Ciebie i dzidzię a w najbliższej przyszłości musisz mieć dużo siły i pogody ducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tez czekam na kasę z ZUS - i póki co cisza! Akurat teraz, gdy zostały mi dosłownie ostatnie dni na niezbędne zakupy. Dostałam z pracy kilka groszy za maj, ale że już po 10 byłam na zwolnieniu, zdecydowana większość mojej kasy siedzi w ZUSie! Zawsze coś:( Za tydzień dziewczynki idę juz do szpitala. Będzie to początek 38 t. c. Cieszę się, ze pójdę - w domu i tak do późnych godzin popołudniowych jestem sama, a tak - w razie czego - jak zacznie się coś dziać, będę miała lekarzy pod ręką. Nie wiem, czy nie czeka mnie cesarka - przez te kłopoty z cytologią jest ona bardzo prawdopodobna. A po porodzie czeka mnie diagnostyka, co, jak i dlaczego powoduje te moje cytologiczne problemy. Boję się tego bardzo, ale ufam,ze wszystko da się wyjaśnić i wyleczyć. W końcu po to robi się te badania, żeby wszystko w porę wyłapać i wykurować. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia..jakbym wiedziala komu \"podsmarowac\" to wierz mi ze bym to zrobila. Co do ZUSU tak..u mnie podobnie maja wiekszosc kasiory. Sylwia idziesz do szpitala przed terminem? mozna u was tak? u nas musi sie zaczac akcja aby ce przyjeli, inaczej potrafia nawet cie odeslac do domu. ja potrzebuje kasy bo u nas trzeba seobie kupic polozna a to 800 zl kosztuje.. ;/ lekarz 1400 ale ja odpuszczam i nie bede za lekarza placic tyle kasy! to jego psi obowiazek zeby mi na sam koniec zagladnac do pisi i obebrac dzieko. Polozna jest najwazniejsza i za to zaplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ... ja idę głównie ze względu na moje problemy, być może potrzebna będzie cesarka, tak więc przynajmniej lekarze będą mogli bez pośpiechu przeprowadzić niezbędne badania. No i po porodzie jak najszybciej będę poddana dalszej diagnostyce, dlatego w moim przypadku lepiej być w szpitalu wcześniej niz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Sylwia, niemożliwe, że to już już.. za moment :) ale numer, przecież to już czerwiec! Daj nam znać, gdy już bedzie po wszystkim, jak zdrówko. Trzymam kciuki, zeby wszystko było ok! Kurde no, zastanów się może jeszcze, czy się nie umówić na ten termin na egzamin. potem może być ciężko z małym maluszkiem. ALe wierzę, ze dasz radę! :) a swoją drogą to nie wiedziałam, ze z ZUs są takie problemy. Myślałam, że jak mają wypłacić, to wypłacą, że to ich obowiązek!. A jeszcze słyszałam, ze jak firma ztrudnia powyżej 20 pracowników, to własnie firma wypłaca, czy to prawda? pewni potem to oni rozliczają się z ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że w firmie pow. 20 osób kasę wypłaca pracodawca, a o kwotę wypłaconą pracownikowi pomniejsza sobie zobowiązania wobec ZUS. Oczywiście - po 33 dniu zwolnienia w danym roku, bo do 33 dnia wypłaca firma bez żadnej łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus, no tak, jesli jest tam jak mowisz o idz, ja to bym chciala cesarke szczerze mowiac. czy z maluszkiem bedzie ciezko..no coz, niektore studiuja bedac w ciazy i majac male dzieci, bede musiala jak sie nie uda wczesniej. Szczerze mowiac to i tak nie mam juz kasy na dodatkowe lekcje przed egzaminem, rozumiecie? a to tez dla mnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda firma wypłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lekarz nie wymyśli u mnie znowu cesarki to mam w planach postękac sama na porodówce Kurde no nie stresuj sie tym prawkiem teraz.Jak masz pisane zdać to i tak zdasz a jak Cię maja udupic to zrobią to chociażbyś miała wykupić tysiąc godzin jazd.Ja sie uczę jeżdzić na nowo -taka jest prawda.Mój chłop mnie do tego stresuje bo on ma 15 lat prawko i myśli ze powinnam jeżdzić tak jak on.Niekiedy mam ochote pierdzielnąc tym papierkiem w niego.Geniusz jeden. weźcie odemnie te kluski bo je zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia..jak ja ci zazdroszcze tego prawka ;( koniec koncow ja tez obwiniam swojego M za te jezdzieckie niepowodzenia, bo mnie nie dopuszcza do swojego auta, tylko po placu mi pozwala jezdzic i to z 1ki a taka \"jazde\" to ja pierdziele ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no nie stresuj sie to tylko prawko:) hmm w Krakowie faktycznie paranoja ze zdaniem:( ja akurat miałam szczescie ale moji znajomi i brat przeszki swoje zanim zdali:( duzo cierpliwosci:) ale nudy!!!!!!!!!! powiedzcie mi czy bez problemu lekarz da mi L4 nie moge tyle siedziec bo mi kregosłup odpada:( juz lepiej jak chodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocztę odbierac dziewczyny banitka cebulka i mania-poopróżniajcie skrzynki bo mam zwroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vali spoko dostaniesz L4 na kilka dni. Prywatni nie robia problemu, gorzej z tymi z chorej kasy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja też stawiam na cebulcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no nie... rozwalają mnie te Twoje filmiki, Koug! :D dużo masz jeszcze tego w zapasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane wróciłam od lekarza, widziałam moją duzią plamkę na monitorku, ale co mnie martwi to to ,że Dzidzia nisko się zagnieździła:-( tak jak w poprzedniej ciąży. Chociaż przy Nadii też tak miałam i nie było problemów!! lekarz dał mi do zrozumienia że takie umiejscowienie zarodka jest bardziej narażone na poronienie ale nie musi tak być. I co ja mam teraz sobie mysleć....!!!??? czy normalnie na świecie nie można zajść w ciąże i cieszyć się z Niej!!???Jak mam się nie denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka, wszytsko będzie dobrze. Trzymamy kciuki! nie martw się i nie stresuj, żeby dzidzia była szczęsliwa. A jak Cię ten lekarz będzie straszył, to mu powiedz: "niech się pocałuje w doopę" o właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko nie martw sie słoneczko!!!!! malenstwo jest tam gdzie mu wygodnie:) i tam pozostanie:) az do stycznia:) tzrymaj sie słonaczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bedzie dobrze, tylko nie dzwigaj, oszczedzaj sie i staraj sie o tym nie myslec🌻 milo,ze zajzaly do nas kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×