Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

czesc! malwina - robilam ten test, teraz jest czesto polecany przez lekarzy - podobno warto zrobic. dziubassku - nie martw sie, bedziesz miala swojego dzidzia, tylko ono jeszcze troche czeka... sobie wybierze odpowiednia pore, pozostaje wrzucic na luz... Buziaki i usciski! :* bolerka, robur, jak was przeczytalam na poprzedniej stronie, to mnie pot zimny oblal. Nie wiem co to jest alergia i mam nadzieje, ze moje dzieci tez nie poznaja tego. Ja sie na wsi wychowywalam, a tam wiadomo, kontakt ze wszelkimi mozliwymi brudami ;) koty, psy, kury, piach,mleko \"prosto od krowy\", owoce \"prosto z krzaka\", marchewki \"prosto z ziemi\" (hihi), kaczki, pszczoly... o przepraszam, przypomnialo mi sie - po pszczolach strasznie puchlam. Ale po kilku...nastu uzadleniach przeszlo ;) KOug, (alias Michelin) - no to kiedy idziesz na zwolnienie, baleroniku? :) Ja sama nie wiem, ale jak tak bedzie przez cale wakacje, to nie wiem, czy wytrzymam do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Kochanie jeszcze wszystko przed Tobą, u mnie pierwszy test tez byl negatywny..na drugim byla slabiutenka krecha i mialam wrazenie,ze ja sobie wymyslilam no i za trzecim razem juz byla widoczna:) w dalszym ciagu 3mam za Ciebie kciuki:) a moje kciuki są skuteczne:) wystarczy spojrzeć na Validoska:) obiecałam sobie,że jak Ty się zaciążysz to nie będę czekać do września i też się postaram:> koleżanki w pracy mnie namawiają ,żebym już się streszczała bo chcą być ciotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek przestan bo sie poplacze ze wzruszenia! dzis 28dc i negatywny test takze szansy nie ma bo powinno juz cos byc widac ostatnio @ sie spoznila 3 dni wiec wole nadziei sobie nie robic! a jak przylezie to niech jak najszybciej zebysmy mogli sie zaczac znowu starac:) Majek nie czekaj na mnie bo sie zestarzejesz hehe milo,ze sie odezwalas❤️ staraj sie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss ja Cie bardzo prosze po po duupsku dostaniesz! jakie tabletki uspokajajace??? zamiast tego proponuje joge! albo czekoladowe ciastko! druga sprawa @ nie ma moze owulka Ci sie przesunela... a po trzecie jakie uuufff... dzieciatko to Ty miec bedziesz i bedziesz najwspanialsza dla niego mama na swiecie, hormoniaste Ci szaleja i pleciesz takie glupotki! obiecuj mi tu predko ze sie poprawisz! Cebus oki czekam z ciepliwoscia... Koug a ta nasza ksiezniczka co tak wpadla na chwile i uciekla??? no co to jest? kwiatkiem po glowie chcesz dostac??? :p Ale ja dzis przeenergetyzowana, wszystkich lac dzisiaj chce!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Fisia!!!! bo zaraz i Tobie sie oberwie! zginelas w tych pierogach na truskawkach czy przez omylke siebie zawinelas w te ciasto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus no musialam łyknac troszke uspakajacza bo bym sie mazala jak jakis wstretny bachorek:( ale ten lek jest tez zalecany dla dzieci takze chyba nic nie zaszkodzi:) musze sie jakos wyzbierac z tego i sie wxziasc za siebie:) a mamusia bede cudowna! masz racje;) musze w to wierzyc:P Titek łapiemy bociany czy jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek będzie dobrze:) jak nie teraz to w następnym miesiącu:) zaciążymy sie razem:) co Ty na to?:> przed chwilą widziałam bociana:D jutro jadę na badania, w sobotę umówię się do lekarza i niech robią ze mną co chcą. A za miesiąc zaczynam się starać o ile wszystko dobrze pójdzie:) więc nie będziesz sama:D głupieję przez te koleżanki w pracy..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek, Dziubasek boćki do was poleciały. przypominam nie dokarmiać!!!;-) kto chce dorsza na kolacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziewczynki dzieki za rady, kupiłam własnie dzis ten płyn ginekologiczny laktacyd femina :) emulsji natomiast uzywam na codzien i jestem zadowolona takze mysle ze ten płyn mnie poratuje :) robur--- pytanko... jak stosowac ten płyn ginekologiczny, tj jak czesto?? poza tym do zdrówka szybko wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku --- ja mam usg na 12:30 a Ty o ktorej idziesz, ja juz czuje te emocje :) i ciesze sie ze bobaska zobacze i boje zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek :) jasne,ze razem:P ale jak ty i ja czy jak hehehe:P musi byc dobrze! musze sobie powtarzac:) Mania wystarczy 1-2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjezdziłam kleparz za fasoka szparagowa:) ale dostałam:) na kolacje arbuz i pełna rozpusta:) malwinko ja bede robic ten test we srode !!!! nie powiem boje sie ale robie zeby miec pewnosc ze dzidzia zdrowa:) a kapusniaczek mniam:) az slinka cieknie:) Fisiu:) a Ty gdzie:) dziubasku :) bedziesz mamusia najlepsza na swiecie;) juz niedługo:) Mania ja mam USG z wizyta o 17.30 wiec najpierw bede za Ciebie trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo :) Ja robiłam test PAPP-a jeśli nie ma takiej potrzeby to nie rób. Tituś ja jestem a kwiatki to jak najbardziej ale za tydzień :P Dafi mam następną wizyte 27.06 więc najpóźniej dołaże do tego dnia i pierdziele zmykam na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie widuję bocianów :( :) Nawet we śnie... Muszę jechać gdzieś na wieś, zaczaić się na łąkach może coś będzie latać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku:D:D:D razem ale osobno:D:D:D:P hehe:) masło maślane, ale co tam:)i tak mam nadzieję,że @ do Ciebie nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosmu mroweczko dziekli,ze we mnie wierzysz:) Koug najwyzszy czas na odpoczynek! Bolerka musisz postarac sioe zpalac bocka a na wsi ich co nie miara:) Majek juz taka nadzieje przechodzilam w zeszlym cyklu gdzie czekalam na @ 3 dni bo miala spoznienie, ale jesli ma przyjsc to jak najszybciej bo nie chce marnowac cennego czasu;) dobranocka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Gdzieś wyczytałam na internecie (poczytaj sobie na różnych forach oceniających produkty kosmetyczne),że należy ten płyn rozcieńczyć w proporcji 1:2,także nie używaj samego płynu,bo jest mocny i należy go stosować tylko w przypadku podrażnień,swędzenia,obtarcia,po stosunku itp. Ja tak stosuję z reguły w ramach potrzeby przy wieczornym myciu (nie codziennie).Można też używać tego płynu raz,dwa razy w tygodniu profilaktycznie.Nie wiem czy dwa razy dziennie to nie za dużo,nigdzie nie ma zaleceń jak stosować.Pewnie ginekolog będzie wiedział,spytaj się,albo może w aptece.Na co dzień używam emulsji i póki co nieźle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- dzieki, mi w aptece powiedzian tez by stos 1-2 w tyg, ale chciałam jeszcze sie dopytac, a słuchaj to rozcieczanie to jest 1 porcja płynu na 2 porcje wody??? tak, malwina--- ja najpierw ide na usg i zobacze co bedzie, rozmawiłam z ginem na oststniej wizycie i powiedził mi ze nie ma co szalec z tymi badaniami, ze one i tak nie daja 100% gwarancji tylko okreslaja ryzyko i 100% da tylko badania inwazyjne. powiedział poza tym ze te badania nie stwierdzaja ryzyka wszystkich potencjalnych wad tylko niektóre. i wogole zrobił mi wykład ze rodzice to chca miec teraz dziecko na zamówienie, gdyby mogli mu podobierac geny to by to zrobili itp, i troche głupio sie poczułam, bo pytałam tylko czy to badnie tj usg genetyczne bede miała zrobione w ramach tego programu mama, zdrowie i ja bo chciałam wiedziec by jak nie to zapisac sie prywatnie, ale ide normalnie w swoim szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Śpioszki :) Dzień Dobry !!!! Właśnie oglądałam pogodę i niestety zapowiadają od czwartku kilkudniowe ochłodzenie. Super, będzie kilkudniowa ulga :) Podaję naleśniki z truskawkami, cukrem i jogurtem biszkoptowym. Do tego herbatka. Naleśników mam górę bo w niedzielę mój mąż nasmażył. Ale miał stres, ja nie lubię tego robić. Jeść owszem, bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Ja po prostu wlewam na rękę wodę i dolewam troszkę płynu i tyle.Tylko nie wlej za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek melduję sie.wczoraj nie pisałam za dużo bo nie miałam kiedy.najpierw siorka wpadła później mała dżemka i tak zleciało do dziś:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bolerka oby nie lało 21 i 28 bo mam wesela i jasne kreacje a ja zawsze się pochlape po sam tyłek:D:D:D:D:D buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo własnie pogode podają.u mnie dzisiaj burze mają być no i faktycznie w weekend ma być zimno brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje mroweczki pracowitki:) wakacje nadchodza wiec i wy sie urlopujecie pewnie cio:) ja zdbycham juz 5 dzien z nudow poczta dalej strajkuje:O u nas chyba etz zimnota nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek, a przypomnij sobie jak to bylo z testem i mną? ;) dopiero tydziern po spodziewnej @ pojawila sie SŁABA druga kreska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie posłusznie:) kregosłup mnie napierdziela:( chyba pójde troche na zwolnienie:( bo nie da sie wysiedziec:( Fisiu z ta pogoda zawsze tak jest weekendy zimne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no pociesyzlas mnie troche:) ja juz sie nastawilam na @ ale zobaczymy OBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestescie kochane, ślecie fluidki ciazowe, Cebulcia i Koug wyslaly mi eliksirek,cieple slowa,otucha,kciuki,bocianki(Cebulus dziekuje) !!! mam nadzieje,ze wasze gorace serduszka zdziałaja cuda🌻 Validosku serduszko idz ospoczac bo z kregoslupem hie ma zartow a jeszcze dzwiganie przed toba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co tak u Was pustawo dzisiaj?:> oj nieładnie;) Dziubassku mówisz,że czekamy dalej. To bardzo dobrze,że @ nie przyszła. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) CO się stało, że od 11 nikt się nie odzywa? Kafe nawaliła? jedyne wytłumaczenie ;) Wróciłam z pracy - tragicznie gorąco :( rozebrałam się do majtoch, bo ciało krzyczy - zrzucić tekstylia!!!!!!!!, parzą!!!!!!!!! JAk to wytrzymać?? Męzowi kazałam zakupy po drodze zrobić, a ja już nie wychodze dzisiaj. Wrzuciłam do zamrażarki foremki na kostki lodu - będziemy sie chłodnymi drinkami ratować. Jak wy sobie radzicie? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×