Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ale mam nudy!!!!!!!!!! co tu robic:) w pracy!! meza dzis nie mam wiec popiore zrobie obiadek i odpoczne:) nio która trafi na 500 strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglądałam o 13.35 (zone reality) cykl dokumentalny o cudzie narodzin, takie różne historie tuż przed porodem i w jego trakcie. No super, trochę się można dowiedzieć :) i zobaczyć :) Zastanowić nad wszystkim... Trochę do obiadu mi nie pasował tematycznie, ale dałam radę :P Czerwiec zapowiada kilka wielkich wydarzeń z naszej listy, fajnie będzie pooglądać maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z nudów przegladam imiona;) kurcze ciezko mi bedzie wybrac nie mam jakis typów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku ta nuda to chyba zarażliwa ..mi też od rana nic sie nie chce a zmęczona jestem jak by, nie wiadomo co i ile zrobiła wszystko mnie nudzi nic nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) A ja bylam we wtorek u lekarza ;) 9 tydzień ciąży, w piątek już 10 ;) Maleństwo 2, 3 cm ;) Wszystko fajnie i grpa cytologii 1, Pani dr powiedziala, że rzadko się zdarza ale pewnie to przez wyleczoną nadżerkę i żadnych upławów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia moja dzidzia bedzie ok miesiac młodsza od Twojej bo ja mam termin na 21 styczen:) od kiedy planujesz isc na zwolnionko takie już na dobre? ja chyba wybiore sie po jakieś tygodniowe, bo mdlosci mnie wykańczaja i w pracy niestety jestem przez to naburmuszona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 a jak Ci się podoba imię Ania? Ja chyba tak dam na imie swojej dzidzi jeśli to bedzie dziewczynka. Imie moze i "wiekowe" ale wdzięcznie brzmiące, przyjazne dla ucha... w odróżnieniu od wiktorii czy roxany:/ a Ty nad jakimi imionami sie zastanawiasz? dla chłopca wiekszy problem bo tez chcialabym cos takiego stonowanego.. wiec moze Adaś,Piotruś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubassel
Lorunieczko podaj dane do tabelki,wiek,miastobadz wojewodztwo,potomstwo,przewidywana date porodu a tak w ogole w ktorym cyklu ci sie udalo zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekanka:) postawiona:) a ja robie sobie wieczór pieknosci:) paznokcie , maseczka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5 cyklu wkoncu sie udalo..... wiem, ze to niedlugo, bo inne kobiety staraja sie kilka lat... ale dla nas naprawde był to długi czas wyczekiwań na te dwie kreseczki... wiek 24, anglia, dzieci jeszcze nie mam, 21 styczen 2009 data porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ja ostatnio zapeszyłam z tym dobrym samopoczuciem no i mam :( gardło mnie pobolewa, wszystkie mięśnie czuję o stawach nie wspomnę... no więc jak dla mnie masakra. A do tego reularne mdłości... Ojjj mam nadzieję, że czujecie się lepiej. A Lorunieczka już zagościła w mojej ostatniej tabelce :) No i rozmawiałam z titkie niestety tylko przez telefon bo nie chciałam jej i jej ciężarnej koleżance sprzedać mojego wirusa... jest pełna optymizmu i szykuje już super mocne sznury do wiązania m. ;) sama Wam najlepiej zda relacje jak wróci do domku Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22...Pomorskie..................2 cykl....13.05 🌻Schering......35...Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Yennyfer.....31...Lublin....Wojtek 12lat....5 cykl....07.05 🌻Gooosha......24...Ballymena...................4 cykl....28.04 🌻Majek123.....22 ..Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28...Irlandia......................4 cykl....24.05 🌻Anucha26.....27...Śląsk..........................2 cykl....05.05 🌻Wiola30.......30...Kuj.-Pom....Angela 7lat...2 cykl....09.05 🌻Robur.........30...Zach.-pom...Daniel 8lat...3 cykl....22.05 🌻Anna6889....40...Kłodzko.Gosia 18l.Ola 11 l..5 cykl....21.05 🌻Iwona+.......25...Inowrocław...................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka78.30...woj.warszawskie............2 cykl...02.05 🌻Nuczka.......27...woj.podlaskie................2 cykl....16.05 🌻Magda84.....24...Wrocław..................... 8 cykl....20.05 🌻Bolerka34....34...Warszawa....................1 cykl.....25.05 🌻Azifik.........27...Police/Szczecin.............0 cykl....08.05 🌻Gonia_fr...........Paryż.........................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża...21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ...Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ...Trójmiasto ...............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29....Warszawa................ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26....Żywiec.....................ciąża...20.07.08 🌻Avinion.......30....Kraków....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....28....Wrocław...................ciąża...12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża..18.09.08 🌻Kasika1.......23...Rzeszów.Kacper 21m-cy.ciąża...02.11.08 🌻Gargamelka........Chorzów....................ciąża...21.11.08 🌻Mania23......23...Warszawa.................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ..Kraków -....................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37..Warszawa..................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ..śląskie...Marta 3lata ....ciąża...21.12.08 🌻Maliwina29...30...Warszawa.................ciąża....09.01.09 🌻Ania.K_81.....26..Dublin..Weronisia 2lata..ciąża...11.01.09 🌻Kołderka*.....24..Żyrardów...................ciąża...13.01.09 🌻Banitka27....26...Koszalin....................ciąża..08.01.09 🌻Cebulka30....30...Piotrków Try..Nadia 6lat.ciąża... 🌻Basiunia*.....29...śląsk........Szymon 4 lata.ciąża... 🌻Lorunieczka...24...Anglia......................ciąża..21.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia........................... 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka...................... 🌻Validos........Blanka............................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Agital.........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... 🌻Sylwia.........Natalka.............................. 🌻Ania.K_81......Adrian/Robert........................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Aniu zdroweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcżeta slyszayście że od nowego roku ma być zwiększony ur;op macierzyńsk?????? Czy to prawda? Mo maż przyniósł dzisiaj takie informacje, że podobno gzdieś czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja sobie dzisiaj troszku pospacerowałam, bo stwierdziłam że wszędzie dupy wozić nie będę!!! czas na jakieś zmiany:-) Anula kuruj się kochana i wygoń tego wiruska:-) mnie też mdli generalnie nie musze patrzec na jedzenie, dzisiaj weszłam do rybnego i kupiłam ryby wędzone na kolacje, na obiad dorsza, ciekawe kiedy sie porzygam po tych rybach;-) Dziubasku a co z kobietami które juz rodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro ostatni dzień laby,od poniedziałku do pracy.Trochę się boję ale nie ma żadnych przeciwwskazań,mdłości prawie nie dokuczają,tylko troszkę wieczorem.Sylwia nie bój się cięcia,ja na 99 proc też będę miała-mam dużą wadę wzroku ale ja akurat wolę cięcie niż poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki!Najstarsza ciężarówka rozpoczęła 500 stronkę!Pewnie jako pierwsza rozpakuję się w 2009 roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje 500 strony Agi!!! :D Z tej okazji życzę nam wszystkim spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań a potem wiele pociechy z maluszków no i kolejnych ...set stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kuruj sie słoneczko a najlepiej do lekarza ! niech doradzi co mozesz!!! miodek, cytrynka i czosnek zawsze sa wskazane:) Agi:) gratuluje 500 stronki:) słonko zawsze mozesz isc dalej na zwolnienie:) lorunieczko ja czekałam 10 miesiecy :( wiem ile ten czas trwa:( ale mamy swoje :) malenstwa pod serduszkiem:) nio dziewczynki styczniówki:) bedziecie miec dłuzszy maciezynski:) ja pod warunkiem ze malenstwo posiedzi do nowego roku:) i ur sie na Sylwestra:) Cebulko:) ja juz prawie kiedys wyladowąłam po rybach :) na samym poczatku ale moze nie grozi:) a mdłosci zaraz mina:) ale pojadłam :) zapiekane warzywa:) wyciagłam mieso dla meza bo ostatnio zyje na samych warzywkach jak ja:) a moze długo nie pociagnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny... Jestem dziś w fatalnym nastroju...rano dostałam mocniejszego plamienia niż dotychczas:( :( zaraz zadzwoniłam do lekarki kazała przyjechać do szpitala gdzie dostałam zastrzyk, zwiększyła mi leki i kazała leżeć.....to plamienie uspokoiło się ja leże grzecznie w domu jednak nie wiem co mam myśleć....lekarka robiąć USG powiedziała że macica powiekszona, grube ścianki ale nie widzi pęcherzyka....dziś jest 5 dni od spodziewanej @ wiec licząc od połowy cyklu to tak jakieś 3 tygodnie....wydaje mi się że już powinno byc coś widac????....załamuje się jak zaczynam to analizować:(:(:(:( W pażdzierniku juz to przechodziłam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu :( kochana trzymaj sie sloneczko!!! musi byc dobrze słyszysz? nie zamartwiaj sie prosze cie rob jak kaze lekarz,bierz leki i lez,lez i jeszcze raz lez az fasolcia dobrze sie zagosci u ciebie... moja mama miala nisko usadzony zarodek i tez musiala lezec, w 38tc urodzila zdrowa coreczke wiec wierze tylko oiszczedzaj naprawde! niech maz skacze kolo ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu wiem co sobie teraz myślisz i czujesz , ja przeżywam to samo. Wczoraj byłam w kościele na mszy za Dziadków i powiedziałam sobie, że wszystko powierzam Bogu, ja tu i tak nie mogę wiele zrobić. Też wziełam zwolnienie, nic prawie nie robie... Musimy tylko wierzyć że tym razem nam się uda. Trzymaj się Basieńko a jeżeli chodzi o Dzidzie to napewno jak pójdziesz za kilka dni to Ją zobaczysz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia trzymaj się Kochana ❤️ 5 dni po spodziewanej @ to może być za wcześnie na to by zobaczyć fasolkę więc nie stresuj się zbytnio tylko staraj się myśleć pozytywnie i duuuużo wypoczywaj. Dobrze że plamienia ustąpiły. Myślę o Tobie i wierzę razem z Tobą że będzie wszystko w porządku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuniu słoneczko:) jestem z Toba musi byc dobrze:) wierze w to bardzo mocno!!! wypoczywaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×