Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

no pobolewa brzucho czasami jak na @ ale nie ciagle przecvzytalam w mojej madrej ksiazce ,ze tak moze byc gdyz macica sie rozrasta ale co nowe to niepokoi:P bebzona to ja juz mam ciagle a jak zjem to juz 2*wiekszy :P mam 80cm w brzuszku a,ze jestem chudzina to widac:P ale jestem zajarana jak gwizdek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Ja ważę 50-52 kg a mam 163cm.W pasie na razie 71 ( i tak przytyło mi się ze 3 cm).A i tak wszyscy mówią,że jestem strasznie chuda.Ja im na to zawsze mowię,że nie widzieliście mnie przed I ciążą.Nie miałam w ogóle wcięcia w pasie,figurę miałam chłopięcą i miałam dobre kilka mniej centymetrów w pasie i biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur ja mam 51-52kg i 163cm wiec tak jak ty:) ale nie mierzylam w pasie tylko w najokraglejszym miejscu na brzuszku w talii mam 68cm w brzuszku 80cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w 5mc ważę 52 kg,przy 162,w talii mam 73cm,a w brzuszku 83.Chudziak ze mnie straszny,przytylam ok 1,5 kg od początku ciąży a już jestem w połowie.Mnie niestety zżerają nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja nie wiem co jest ze mna ??!! dzis zrobila test i po 7 min wyszedl jasniejszy niz wczoraj !! Jutro powinnam dostac @ ale nie dostane bo biore dhupaston moj M powiedzial abym nie przerywala go bo widzial kreske przed wczoraj i wczoraj i nawet dzisiaj leciutenka chociaz dla mnie kreski nie ma bo pojawila sie po 7 min dopiero i jasna !! co mam robidz - poradzcie cos prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitać 🖐️ Chyba czuję ten przypływ energii drugiego trymestru NARESZCIE!!! :D:D:D Normalnie już spać nie potrafie tak długo i w ciągu dnia też sen mnie nie męczy :) jedyne co mi zostało to to że po wstaniu z łóżka jak najszybciej muszę coś zjeść bo może mnie zmulić ale to pikuś :) Reszta rodzinki jeszcze śpi a ja juz w necie buszuję :P Miłego dnia Psiapsiółki moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering może za dużo nasiusiałaś do niego. Jak to już Koug nam kiedyś tłumaczyła im więcej moczu tym kreska jaśniejsza a niektóre dziewczyny dla pewności sikają więcej niż potrzeba i skutek jest odwrotny. Szkoda, że nie masz możliwości zrobienia badania z krwi... to w Danii ustala się ciąże tylko na podstawie sikaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam bobo-testa tego niebieskiego on jest jak flamaster podklada sie go pod strumien moczu ... ale moze faktycznie za duzo ?? bo ja nasiusialam na pasek i pomyslalam ze moze za malo i podlozylam jeszcze raz... jutro zrobie quick vue moglam zrobic Quick vue to przynajmniej wiedzialabym na czym stoje?? kolezanka ktora mieszka w Danii cos mi wlasnie szuka na google moze znajdzie jakies labolatorium!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering dla mnie Quick był szczęsliwy.Nie rób jutro testu.Bierz duphaston i powtórz test za 3 dni.Wiele dziewczyn tak miało,że nawet w dniu mies test byl negatywny a póżniej były w ciąży.Tylko spokojnie!!!!Dzidzie nie lubią nerwów,napij się herbatki z melisy,wyjdż na spacer.Musisz mieć dużo siły na czas ciąży.Ja myślałam,że jak zajdę to póżniej pójdzie jak po maśle a ciągle coś się dzieje....Teraz wiem,że tylko wiara w szczęsliwe rozwiązanie i spokój może nas uratować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim Majus nie moglam odpisac Ci na smska bo nie mam kredytu na koncie, musze doladowac... otoz dziewczyny test zrobiony... ujemny... i @ przyszla...zrobilam test mimo ze @ dostalam chcialam sie upewnic czy czasem dzidzi nie bylo... odczyt testu bez emocji, szczerze i tak na to nie liczylam, o fasolce nie myle juz tak obsesyjnie jak w poprzenich dwoch cyklach... mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia... ale jak przyjdzie dzidzia to przyjme ja ze swieczuszkami w oczkach i duzachnych usmiechem. a zatem Majus przeczucia zawiodly... Sluchajcie dziewczyny doradzcie mi please... u mnie plamienia czesto nie oznaczaja owulki, przyklad tego cyklu: w rowne 2tyg po@ 3dniowe plamienia, a od tych plamien w sumie minelo nastepne 4tyg zanim dostalam @ mialam kiedys tam ok 3mce temu sprawdzany progesteron przed i po owulce niby norma, ale skad te plamienia? przeciez to nie jest normalny objaw, przy owulce ok zgadzam sie, ale nie przeciez w inne dni...w niedziele tez mialam czysta krew, od wczoraj @ rozbujac sie nie moze,dzis polecialo dopiero jak powinno... moze ktoras z Was moze mi pomoc i doradzic jakie badania powinnam przeprowadzic, nadczynnosci jak i niedoczynnosci tarczycy nie mam, bo takie badania tez mialam kilka mcy temu. dziekowac dziekowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze te przeloty samolotem i zmiana klimatu mi przesunela druga czesc cyklu... bo tak sobie wmawialam i prosilam tego najwyzszego by @ nie przyszla na urlopie bo i to poplywac sie nie da i poopalac... a ja mam silna autosugestie! raz sobie wysugestowalam ciaze i mialam 66dniowy cykl! no... szkoda ze nie moge sobie wmowic wygranej w totka i nieurojonej fasolki... psia mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering czyli raczej sprawa się wyjaśniła :) Za dużo siusiu na test i dlatego taki bledzioch. Ja osobiście nie lubię tych strumieniowych testów bo właśnie nigdy nie mam pewności że dostały one odpowiednią ilość \"próbki\". Tituś przykro mi z powodu @ ale cieszę się, że masz do sprawy takie podejście. Niestety co do plamień to Cię nie poratuję bo się nie znam. A mówilaś o tym gince? A kiedy do mnie wpadniesz, hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering ale te strumieniowe tez mozna robic tak,ze nasiusiasz do pojemnika i na 15s zamaczasz koncowke papierka(ja tak zrobilam) i wyszly dwie piekne kreski bała bym sie siusiac centralnie na pasek zwlaszcza,ze moglo by sie dostac do okienka testowego Titus prszykro mi a juz myslalam,ze zakryjesz moje plecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko sluchaj lookne rozklad jazdy na jutro i pojutrze... jesli Ci nie przeszkadza...bede sama bo maz ma leniwca na plecach :P hihih dam znac dzis wieczorkiem czy wpadne w niedziele cy w poniedzialek, wezme fotki z wakacji i paczke lodow pod pache! hihiiih a co do testu...to naprawde, nie nastawiam sie na dwie kreski, temat ze tak powiem stal sie mi bardziej obojetny... zgrzesze jesli powiem ze mi an tym nie zalezy!!!!! oczywiscie chcialabym poprzytulac i pozmieniac pieluchow takich posranych :P hihii ale wiesz nic nie dzieje sie bez przyczyny... i nic na sile... przyjdzie dzien i pora... :) Dziubuss jak najwyzej co to moge CI wymasowac te plecki i chuchac na nie cieplym powietrzem! :) oki? rozmasuje kocykiem okryje ciepla herbatke z wkladka mietki i cytryny zapodam i damy rade na przeciagi! :D ale kociaki mi miaucza!!!!!!!!! ide sprawdzic co sie dzieje, bo ona jak sie kladzie to na nich! i musze je z pod jej brzunia wyciagac! ale radooooocha!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Titowa.Skrobnęłam Ci jeszcze jednego maila.Przykro,że nic Ci nie wyszło w teście ale w końcu wyjdzie.Mi pierwszy test w 26dcyklu wyszedł negatywny,dopiero za 5 dni był pozytywny. Dziewczyny,pomocy! Doradźcie coś,bo nie wiem co zrobić. Otóż lekarza kazała mi zrobić USG prenatalne (badanie przezierności karkowej),ale niestety spóźniłam się i nie mogę znaleźć żadnego gabinetu,który mi to zrobi a w piątek wyjeźdżam z kraju na 2 tygodnie.Jak wróce,będzie po 14 tyg.a wtedy badanie nie ma sensu,tak powiedzieli lekarze.Czy mam szukać do skutki gabinetu USG (muszę zrobić w Częstochowie,bo jutro tam wyjeźdżam - 8-10 godzin w jedną stronę,) czy sobie odpuścić i może zrobią mi gdzieś takie zwykłe USG dopochwowe? Jak myslicie,czy Wy wszystkie robiłyście takie USG genetyczne? Czy może lekarka kazała mi zrobić to USG ze względu na puste jajo płodowe? Nie spytałam się po co mi tak dokładne USg (w rodzinie zadnych wad genetycznych,idealnie zdrowy synek).Pomóźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur są takie momenty ciąży w których lekarze szczególnie zalecają zrobienie USG i jest to właśnie do 14 tc żeby zmierzyć przezierność i poszukać kości nosowej a potem ok 20 tc. Oni teraz robią to USG wszystkim, nie tylko jeśli w rodzinie występowały wady genetyczne lub ciąża jest zagrożona. Pozwala to wcześnie wykrywać ewentualne wady. Ale kiedyś tak nie było i też rodziły się zdrowe dzieci :) Jeśli znajdziesz ten gabinet USG to bardzo dobrze, dla własnego spokoju zrobisz to badanie. Decyzja należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu za odpowiedź.A ile kosztuje takie UsG,bo mi powiedzieli 160zł ale nie chcieli mnie zarejestrować,bo nie było terminów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł psiapsióly:-) wróciłam z wojarzy:-) wyleniuchowałam sie w leśnym klimacie:-) zaraz Was poczytam, aha dostałam smsa od mojego Gina. Test Pappa wyszedł prawidłowy, ryzyko 1:10000, bardzo sie cieszę :-) zajrze do Was potem, idę rozpakować torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku jeśli na chorą kasę to robisz to bezpłatnie.Ale na test najlepiej zapisać się zaraz po ujrzeniu 2 kresek na teście-wtedy masz gwarancje że mozesz do 14tc zdążyć. Jeśli prywatnie to zalezy od gabinetu.W Opolu prywatnie PAPP-a kosztuje 270zł i termin do tygodnia...ale im większe miasto tym taniej bo więcej gabinetów i większa konkurencja. Brawo Kasiula 1:10.000 to bajka u mnie było 1: 4300 a przezierność 1,4mm -bedą zdrowe dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koug.Dodzwoniłam się do lekarza,który zgodził się w srodę zrobić mi to USG na przezierność karkową (100zł).Zapomniałam się tyko spytać czy to dopochwowe czy przez brzuch.Głupio,bo nie mogę sobie przypomnieć.W ciąży przy USg nie trzeba mieć chyba pełnego pęcherza,zapomniałam spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś przykro mi strasznie:( ze nie wyszło tym razem ! CHYBA POTRZEBUJESZ WIECEJ FLUIDKÓW ALBO KOPNIAKA NA DÓł a my dzis cały dzien w biegu najpierw umówilismy sie z robotnikami na mieszkaniu -ja wczołagałam sie na 10 pietro a oni sobie zapomnieli! OJ CZUJE ZE SIE ZACZNIE;( przeboje:( ale potem poszłam sie zrelaksowac na basen:) bosko:) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Witam niedzielnie. Co dziś porabiacie? U nas pogoda w kratkę raz pada raz piękne słońce. Jeszcze nie mam planów na dziś ale coś się wymyśli :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł a w centrum nadal pogoda słoneczna, choć bez upału. My zaraz uciekamy na obiad do teściów, aaa nie mówiłam Wam moja bratowa i szwagierka też są w ciąży, odstepy ok. miesiąca. No to będzie sajgon u Dziadków:-) buziaczki i miłej Niedzielki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy któraś z was stosowała plastry antykoncepcyjne bo ja tak i nie wiem czy staranka zacząć od razu czy lepiej poczekać dwa trzy cykle może wy mi pomożecie podjąć decyzje co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur to jest badanie robione przez brzuch + dodatkowo pobieranie krwi.Teraz z tego co słyszałam jest taki sprzęt ze nie ma wymagań co do tego czy nalezy mieć pełny pęcherz czy nie. Miłej niedzieli dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się dziewczynki po bardzo bardzo długiej nie obecności mam nadzieje że mnie usprawiedliwicie.... nie było dnia bym o was nie pomyślała choć prawdę mówiąc czasu i głowy na myślenie brakowało BARDZO ZA WAMI TęSKNIłAM!!!!!MUSZE NADROBIć ZALEGłOśCI W CZYTANIU WASZYCH POSTóW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ZMęCZONA POOBIJANA POSINIACZONA PODRAPANA A DłONIE PO TYM REMONCIE MAM JAK TARKA I MOCNO OBOLAłE ...ALE JUż KONIEC PO REMONCIE ,PO NERWACH, POWIEM WAM żE BYłO CIężKO UżERAć SIE Z PSEłDO FACHOWCAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×