Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja wpadam tylko na chwilke... bo pamietalam o urodzinkach naszej kofanej Cebulci! myslalam w zasadzie o tym przez caly dzien, ale praca, sprzatanie i gotowanie odciagnloo moja uwage... az dotad. Cebulcio ❤️ zycze Ci marzen spelnienia, usmiechu i sloneczka na buni mega szczescia w zyciu ktore by nieustannie na sile przybieralo jasnego blekitnego nieba ekstazyjnych chwil uniesienia :P i tych co lezki w oczkach przynosza zdrowej dzidzi i ogromnie wielkiej milosci w sercach najblizszych czego sobie tylko zapragniesz by to wszystko stac realem sie stalo i co gdzies zapisane same ochy i achy dawalo! wszystkiego naj naj! pikolo szampana i balonikow i prezenciochow bez liku! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie! Fisiaczku! mega ucalowania dla Martusi! 😘 😘 a tak poza tym laleczki dobry wieczor! Anus no to dobrze ze Weronisia sie na calego przelamala! i Tobie z pewnoscia lzej! jak plecki? bole nieco ustaly czy nadal bez zmian? Koug wlasnie tak sobie myslalam o tej 600tnej stronie jak bylysmy na 994 w sumie to zaczelam odliczanke od 988 :D :D bo tak czekalam na jakies newsy od Was i tak sama do siebie gadam: kto bedzie nastepny? dawno nie czytalam o dwoch kreseczkach! :( kiedys to nas bombardowalyscie seryjnie jak z karabinka! jedna druga trzecia i tak cztery w miesiacu krechami po oczach przejechaly... a teraz taka cisza, buuuuuu niedobrze! Jak Emilcia? ciagnie cyca? nie marudzi? pewnie laadnie przybywa na wadze... 🌻 Wiolcia to widze ze z @ to my leb w leb idziemy! ja tez mialam 4.09 no no! uciekam strzelic komara...i chopsi chopsi do poduchy! caluje! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki normalnie wczoraj miałam dzien swira! wszystko przeciwko mnie:( cały dzien cos załatwiałam i czegos szukałam:( kluczy od skrzynki:( jezdziłam po mechanikach, zwolnienie do pracy zawiesc, zamówic podłogi!!wrrrrrrrrrrr a młody wlazł gdzies tak ze siedzenie w aucie sprawiało mi ból wiec jak widzicie wszystko nie tak i jeszcze ta pogoda!!!!!!! ale kupiłam sobie kurteczke bo w nic sie nie dopinam a marznac nie bede wiec bedac na zakupach znalazłam taka fajan brazowa! Dafi:) wielkie gratulacje:) ❤️❤️ a wiec zaległe zyczenie:) Fisiu dla naszej Marusi:) duzo zdrówka i niech rosnie na pocieche mamusi i tacie:) CEBULKO KOCHANA :) SPECJALNE ŻYCZONKA URODZINOWE ❤️🌻! zdrówka, wspaniałego i grzecznego dzidziusia:) a co do kopniaków to mój syn juz taki mały i zero szacunku dla matki :) a jego pory szalenstw pokrywaja sie raczej z poram mojego snu:) czekamy na wiesci od lekarza:) co tak sie skrywa:) Ania K mała na pewno bedzie sie dobrze w towarzystwie dzieci bawic:) chyba po mamusi jest towarzyska:) Koug:) dzieciaki maja teksty:) boskie:) a jak sie czuje młoda mamusi i Emilka;) Titus:) ja mam nadzieje ze niedługo bedzie kolejny wysyp:) dwóch kreseczek:) ja stawiam na Ciebie i Wiole:) jak razem macie @ ostatnia to teraz wrrrr koniec juz nie ma :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ a to fluidki od niedajacego spac Maksia:) pobudka:) mleczko z buleczka z czekolada:) stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki. w takim tempie pisania to 600 strone zaczniemy w przyszłym tygodniu :D:D:D:D:P:P:P:P:P alem upierdliwa jade z małą Fisią do lekarza.Już myślałam ,że tempka sie nie pokaże a tu wczoraj wieczorkiem znowu 39:(:(:(:( dma znać co i jak jak wróce Koug a co swiętujesz dzisiaj z moim męzem????nie chciałabym przegapić.czyżby mój mąż miał dzisiaj urodziny??????? Wiola wracaj szybciutko do zdrowia dziubasku kochana mam nadzieję ,że wymioty juz ustały Validosku ściskam goraco Ciebie i Małego.nie ma się co denerwowac.zawsze jest wszystko na przekur(:)) nas Tituś ja myśle ,ze TY nam tu newsa zasadzisz na 600 stronie spadam budzić małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tysia przeziebiona ;( i mama Tysi tez przeziebiona ;( wlasnie mialsmy byc na szczepieniu, ale nie pojdziemy, bo pada, i Tysia i tak przeziebiona wiec szczepic nie mozna ;( do tego doszedl problem chrzcin ;( u mnie w parafi chrzczą tylko w 1sza niedziele miesiaca. w pazdzierniku nie zdarzymy, w listopadzie, hmmm dziwny miesiac, pewnie skonczy sie na grudniu ;( A Tysia bedzie stara d... do tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry moje kobietki:-) WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE ZA ŻYCZONKA❤️ Tituś ty nasza poetko, muszę sobie zapamiętać te Twoje wierszyki, są cudne❤️ no i czekamy na Twoje kreseczki i jak tylko się pokażą to wypiję całego Picollo jednym ciurkiem z butelki, a co!!! Fisia pozdrów Martusię, moja Nadia tez kaszle i kicha, szpikuje ją róznymi cudami, ale boje się że te choróbska dopiero się zaczynają:-( Validos z Maksia to będzie pewnie jakiś bokser, ale szacuneczek do Mamusi to lepiej niech ma bo dupka będzie bita;-) Koug ucałuj Niunie ode mnie, nie mogę się napatrzec na ten jej cudny mały nosek:-) pamietasz jak cie spotkałam pierwszy raz i od razu Ci powiedziałam że masz ładny nosek?! :-) Ania dzielna Weronisia da sobie rade, a Mamusia niech wypije capucino i w końcu odpcznie:-) Wiola ty tez nam się tu postaraj:-) Kurde pozdrowienia dla Malutkiej i ciebie. Wczoraj byłam na zebraniu u Nadii, no i jestem dumna jak PAW!!! No lasencje ja idę tyłek zamoczyć w wannie, i proszę jak zwykle o kciuki za mojego Bąbelka!!! Dam znać co i jak:-) buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a wracając do snów, to ja nie jestem pewna czy chce by wszystkie one się spełniły, bo te odjechane naprawde są niezłe:-P wszystkiego najlepszego z okazji ROCZNICY ŚLUBU❤️ ucałuj Jacka tak konkretnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzien swira:( zagieła przesyłka :( zamówiłam sobie bolerka na allegro i cos gdzies zagineło! a o 17 wywiadówka wrrrrrrrr i do tego leje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzzzzzzdem mała Fisia przez kilka dni zostanie w domku bo ma poczatki anginy:( Cebulko co to za konkretne całowanie mojego męża cio??????????????ja Ci dam cawować Jancusia.:D:D:D:D:D:D Koug no to kochana wsio naj naj naj i wielkie kiski dla małżowinki no i dla dzieciaków i dla Ciebie rzecz jasna😘😘😘 nie chce być upierdliwa ale po tylu latach to już kaziroctwo:D:D:D cebulko Ty powinnas napisać książke\"odjechane sny cebulci\":D:D i nie mocz się za długo w wannie bo się zmarszczysz Validosku jak pech to pech.:) u mnie tez leje i zimno brrrrrrrrrrrrr a grzać w kaloryferkach nie chcą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko !! melduje się :):) tituś 🌼 jak się fajnie złożyło ,ale z całych sił życzę Ci by to była juz ostatnia @ na jakieś 10mieś .przerwa bys zobaczyła te wspaniałe dwie kreseczki 🌼 validosku 🌼 co do ciąży dziękuje za życzonka ,ale ja sama nie wiem czy jeszcze chce gdzies tam w sercu jest ta chęć bardzo wielka dotego widze jak MęZULEK reaguje on bardzo by chciał, ANGELKA marzy o braciszku ,ale ja nie wiem czy dam rade w czwartek idę do gin. i będe wiedziała na czym stoję bo od poronienia nie byłam na żadnej kontroli ;);) 🌼 KOUG🌼wszystkiego naj naj naj naj z całego serducha i życzę wam wielu jeszcze takich szczęśliwych rocznic byście zawsze byli uśmiechnięci, radości, pociechy z dzieciaczków ,i wszystkiego o się szczęściem zwie 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalias1
WITAM1 OD RAZU ZACZNE OD TEGO CO MNIE BOLI ... DWA MIESIACE TEMU OKRES SPÓŹNIŁ MI SIĘ TZRY TYGODNIE RADOSNA I USMIECHNIĘTA PO SZŁAM DO LEKARZA ZEBY TYLKO TO POTWREEDZIĆ, NIESTETY NIEDOŚC ZE NIE POTWREDZIŁ TO ZA DWA DNI DOSTAŁAM OKRES, MIESIAC TEMU JEDYNIE JEDEN DZIEŃ SPÓŹNIENIA I WKOŃCU POWIEDZIAŁAM SOBIE ZE ODPUSZCZAM A TERAZ ZNOWU JUZ 11 DNI SPÓŹNIENIE DWA DNI TEMU ROBIŁAM TEST I NIC A OKRESU NADAL NIE MA MĄZ SIĘ CIESZY A JA NIE CHCE JUZ SIĘ ŁUDZIIC JUZ NIEWIEM CZY TO CIĄŻA CZY JAIEŚ CHORUBSKO MI SIĘ CZEPNĘŁO...POMÓŻCIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzięki lasencje za życzonka 🌼 Fisiu kochana jesli to patologia to obiecuję że poddam się terapii albo leczeniu a w najgorszym wypadku znów się zamienię :P Emilka nadal żółta :O coś jej się przedłuża ta żółtaczka a na dodatek od wczoraj podsmarkuje...ale co tu się dziwić...w końcu wrzesień Cebulcia :D:D:D -możesz od dziś do mnie mówić czarownico :D -Ty już wiesz dlaczego :) Czarownica z małym nosem hehehe tego jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalias1
WIDZE ZE JEST TU PARĘ KOBIETEK KTÓRE CHYBA TROCHE JUZ DOŚWIADCZENIA MAJA MOZE POMOŻECIE...?DARODZICIE...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalias1
....DORADZICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalias proponuję wizytę u ginekologa bądź jeśli wolisz test ßHCG-z krwi w każdym laboratorium chyba robią-cena ok.50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalias1
W MOIM MIESCIE BETE ROBIĄ TYLKO WE ŚRODY ALE TAK SIĘ BOJĘ NIEWIEM CZY TO TEST SIĘ MYLI CZY KOLEJNY RAZ JA SOBIE COŚ URAJAM, ALE PRZECIEŻ JUŻ NIE MYSLE STARAM SIĘ NIE FIKSOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalias1
WIEM ZE TAKICH PRZYPADKÓW JEST TYSIACE, ALE KURDE MAM NADZIEJE ŻE TEST SIE MYLI...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lasencje składałam juz zyczenia Cebulce ale chyba dni mi sie pokrecily i złozylam je dzien przed terminem:P Wszystkiego naj naj naj🌻🌻🌻 Koug Najlepsze zyczenia z okazji rocznicy:)🌻 Fisiu niestety wymioty nie ustały tzn. bylo dobrze przez 5 dni i postanowilam odstawic czopki p/wymiotne no i wrocilo, wczoraj przelezalam caly dzien w lozku a caly ranek mialam zpawiowany:( dzis troche lepiej ale tez zdazylam z rana zaliczyc kibelek jednym słowem znowu beznadzieja:(a juz myslalam... Validosku biedoku mnie tez cos zaczyna włazi w krzyz i czasami nie moge wstac:O dzis mam przeziernos ci sie denerwuje po 1 boje sie isc sama w obce miejsce a po 2 boje sie czy wszystko ok:( widze,ze grypa łapie wiekszosc z was, mnie cala noc gardlo bolalo a w domu zimnota jak nic wiec zaczelismy juz grzac, chyba zima przyjdzie szybciej bo w zeszlym roku we wrzesniu bylo super sloneczko i cieplutko az milo wspominam swoj slub bo nie długo nasza pierwsza rocznica ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Dziubassku od kilku dni,odpukać nie mam wymiotów i mdłości. No i wczoraj się upewniłam,że czuję jak dziecko kopie.Wcześniej też mi się tak zdawało,ale mysłałam,że to może jelita pracują.Ale wczoraj ewidentnie pukanie w jednym miejscu na dole brzucha a dziś czułam pukanie w okolicy pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalias tak jak Koug radzi zrób Bete a jezeli nie chcesz czekac do wtorku to powtórz test Koug no to masz małą Chinke w domu :D:D:D:D Dziubassek zazygana sprawa z Tobą.chyba nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekac az się mdłosci skończa moja fiona zasnęła a ja posiedziałam troszke na Kurniczku ale nie moge się denerwowac to zlazłam :D:D:D ide cos porobić w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Drogie!!! Kalias jeśli chodzi o Twój przypadek to ja radziłabym skonsultowac się z jakimś endokrynologiem, jeśli miałaś już wcześniej takie wahania miesiączki, owszem możesz być w ciąży ale się nie napalaj, większość kobiet nie zachodzi tak szybko w ciążę ;( Powinnaś zrobić sobie badania hormonów wszystkich i to jak najszybciej....dziwne, że lekarz Ci tego nie zlecił, chybaże nie miałaś wcześniej takich dolegliwości.... Betę możesz zrobić i życzę aby wyszła ok. ale radziłabym zrobić hormony....aha a czy brałaś tabletki anty....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Kalias odezwij się, a Ty Dziubassku koniecznie powiedz jak Twoje badanie bo dzisiaj miałaś mieć usg o ile pamiętam.... Jak będziesz po to szybko się podziel szczęśliwymi nowinami i nie denerwuj się, zresztą łatwo mi mówić ;) Czekam na wieści...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobiety!!! uffff, widzę, że zostawiłyście dla mnie miejsce na 600 stronie:-) moje kochane będę miałą drugą DZIEWCZYNKĘ:-)❤️ ❤️ ❤️ nic między nusiami nie dyndało, Niunia zdrowa, waży 368g. Taaaaka już duzia była na usg, dowcipne badanko też ok. Bardzo się cieszę, M też czuł że będzie kolejna kobitka. Tylko swędzi mnie od czasu do czasu całe ciało i lekarz dał mi skierowanie na ALAT i ASPAT, by wykluczyć cholestozę czyli zatrucie ciążowe. Z Nadią też miałam drapanko przez pół ciąży, tym razem wolę jjednak dmuchać na zimne. Dziubasku daj znać jak na usg. Idę odrabiać lekcje. aaaaaa Fisia chętnie napisałabym taką książkę ale nie wiem do jakiej kategorii ją podpiąć: science fiction czy erotyka ponadczasowa;-)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko spóżnione życzenia urodzinowe!!!!I gratuluję zdrowej i dużej córuni!!!!Ja ostatnio bardzo dobrze się czuję także trudno mi usiedzieć w domku.Jutro idę na badania a w czw do ginki-mam nadzieję,że mnie nie ochrzani,że nie leżę.Brzuszek twardnieje mi sporadycznie,poza tym od kiedy więcej się ruszam mam wiecej siły na wszystko i nie dostaję już zadyszki po przejściu paru metrów,tak jak to było 2-3 tyg temu.Mam już wózeczek-jest prześliczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOOOO! 🌻 Cebus! ❤️ gratuluje psioszki!!! a co do snow to moze zaszufladkujemy w : sience fistion erotyki! mega sny od podstaw! a w miedzy czasie wpitolimy miedzy rozdzialami, chapter pt: nalesniki!!! :D :D nie zeby kulinarnie nam sie zrobilo tylko co by FISKA :p SWOJE 5MINUT TEZ MIALA! :D :D :D no bo sen w markecie z dywanami w roli glownej zasluguje na rozglosik! :D :D :D Validku ❤️ dziekuje za fluidki! a Maksio...hmmm po tych zdjeciach ktore mi na poczatku przeslalas na imprezce przy ognichu, w kostiumie pajacyka! :D :D :D to Ty sie dziwisz kochana, ze dziecko masz z lekkich adhd??? hehehehe dobre mi co! jakbym tych fotek nie widziala to bym powiedziala: biedna ta nasza Asia... no coz pewne rzeczy dziedziczy sie po rodzicach, a to krecenie to po mamie ma! A tak z innej beczki : Jakie podlogi zamierzasz zakupic, cos juz masz upatrzonego? Koug ❤️ no kochana to sie dzis rozpustnie dzieje w Waszym domku!!! wszystkiego naj naj w dniu rocznicy! 🌻 niechaj ziemia i niebo sie zatrzesnie! lozko skrzypi, podloga ugina moze wyjdzie z tego kolejna dziecina! :P :P :P ksiazkowych 6tyg niech se lekarze w dupe wsadza odpala granat i sie wysadza! i niechze z szafy z zakamuflowanego przed dziecmi pudelka wylonia sie lateksy cekinki i tam teges swiecidelka! co by dzien ten w glowie szczegolnie zapadl by Wam wesolo i goło bylo! hihihi! Wiolus no to czas isc do ginki... ja juz bylam kilka razy, trza sie przebadac. a ja dzis napad na zupke chinska! nie pamietam jzu ktora z Was ciezaroweczka pisala o nieodpartej ochocie na zupke w tsy minuty! i dzisiaj sobie zapodalam! ide strawe gotowac! do juterka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziernosc 1mm czyli w normie:) dzidzia duza bo 8,5cm:)wg usg ciaza dluzsza o tydzien... serduszko pieknie bije:) wiersi sie kretasek jeden:Pszkoda tylko,ze ja jeszcze nie czuje:O piekny widok az normalnie jestem cala szczesliwa:) jak zrzuce fote to wam pokaze moje malenstwo:) Cebulko gratulacje coreczki🌻 jak mowilam zamiasr dziubassek powinnam byc rzygassek:P oby minelo jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×