Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

zdrastwujtie:--) a jak sie pisze to po rusku to za cholere nie pamietam. własnie pojadłam malin, az Dzidzia zaczeła sie mocno wiercic:-) moja kochana Niunia:-) dziwczyny co do teściów to nie koniecznie trzeba ich tolerować, wystarczy ukrucić kontakty i problem z głowy. Ja na szczescie teściów mam ok, a co do mężow to same musicie ich wychowac innej opcji nie ma:-) Maniu ja tez nie mam siły wchodzic na 3 pietro, pamietam jak byłam z Nadia w ciąży to mąż mnie z tyłu popychał po schodach bo jak założyłam kozaki, kurtke i inne grube duperele to toczyłam sie jak kula śnieżna a rodziłam w grudniu i było strasznie zimno:-) :- ) :-) w tym roku chyba powieszę sie na choince jako największa bombka:-) :-) malowana bombka hihihihihihi Tituś z tym szczaniem to może wykombinuj jakies wiaderko koło łózia co?:-) ;-) tylko uważaj co by mąż rano nie wszedł nogami w nie hiihihii musze sie pochwalić że ostatnio zrobiłam pierwszy zakup dla Dzidzi:-) jak wyszłam z usg i znałam płeć to kupiłam różowy smoczek i pojechałam z nim poo Nadie do szkoły, a wczoraj otworzyli nowy sklep koło mnie z odzieżą używaną i nową i kupiłam 2 sweterki z Gapa, 2 pary spodenek i jedną sukieneczkę. Nowiusieńkie rzeczy, co do kolorów to na razie stonowane bo to róznie bywa:-) ide capucino robić, pije któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! Ja tutaj ciągle Was podczytuje, kiedy tylko mi czasu starcza..... Widzę, że przeważają problemy z teściowymi ja na swoją nie narzekam ;) Może dlatego, że mieszka daleko i widzimy się rzadko......Zresztą może inaczej jest kiedy mieszka się w tej samej miejscowości albo o zgrozo pod tym samym dachem.... Moja mama zawsze mówiła, że z rodziną zawsze na zdjęciu się dobrze wychodzi ;) i taka prawda......Zawsze nam mówiła, że w przyszłości mieszkać nie chce bo NIE CHCE NIEPOROZUMIEŃ, ja wtedy nie rozumiałam i się śmiałam z tego.....ale taka prawda, różnica pokoleń, inne spojrzenie na świat itp. Chociaż tęsknimy za sobą odległość jest dobra i uczy samodzielności w pełnym stopnia znaczeniu.... Chociaż teściowa to napewno inaczej niż mama...... Oj Titowa przykre to co się dzieje, kiedy dopada nas infekcja, najlepsza jest żurawina aby zapobiegać tego typu rewolucjom ;) Polecam ;) A u mnie już 26 tydzień się zaczyna ;) jak to wszystko szybko leci, już niedługo idę na pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia..... Poza tym z dolegliwości ciążowych dopadły mnie bóle pleców silne....dziewczyny nie mogę sobie poradzić......zwłaszcza w nocy ;( ;( dzisiaj obudziłam się z potwornym bólem, nie mogłam się ułożyć, podobno coś mówiłam o szpitalu i o porodzie , że jak ja się położę do porodu jak nie mogę leżeć i tak mnie boli wszystko......że będę miała dwa bóle i nie wiem który będzie silniejszy, także sobie wyobraźcie ;((((( O 3 nad ranem czytałam książkę ;) jedyny pozytyw z tego wszystkiego, bo książka wciągająca i skończyłam ją.... Ale jestem niewyspana, wzięłam tabletkę paracetamolu, ale miałam spokój na jakieś dwie godziny które przespałam...........i dalej o 7 pobudka ;(((( Czy któraś miała takie dolegliwości, proszę powiedzcie jak sobie radziłyście, bo ja już nie wytrzymuję ;((((( Mówiłam lekarzowi a on mi na to, że to objaw ciąży hormony szaleją i napewno będzie wszystko dobrze po urodzeniu.....Ewentualnie wizyta u ortopedy ale to odpada bo co mi powei i poradzi leków nie mogę brać, maści też nie, prześwietlenie w moim stanie tym bardziej ;((((( Pozostaje cierpieć w imię dziecka ;) Oj wyżaliłam się bardzo.....ale ogólnie nabrałam pozytywizmu w tym wszystkim jestem w ciąży, poza tym od wielu dni zaświeciło u nas słoneczko...... Czy któraś oglądała Karmel Almadovara??????? U mnie zbliża się 26 tydzień ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrastwujtie:--) a jak sie pisze to po rusku to za cholere nie pamietam. własnie pojadłam malin, az Dzidzia zaczeła sie mocno wiercic:-) moja kochana Niunia:-) dziwczyny co do teściów to nie koniecznie trzeba ich tolerować, wystarczy ukrucić kontakty i problem z głowy. Ja na szczescie teściów mam ok, a co do mężow to same musicie ich wychowac innej opcji nie ma:-) Maniu ja tez nie mam siły wchodzic na 3 pietro, pamietam jak byłam z Nadia w ciąży to mąż mnie z tyłu popychał po schodach bo jak założyłam kozaki, kurtke i inne grube duperele to toczyłam sie jak kula śnieżna a rodziłam w grudniu i było strasznie zimno:-) :- ) :-) w tym roku chyba powieszę sie na choince jako największa bombka:-) :-) malowana bombka hihihihihihi Tituś z tym szczaniem to może wykombinuj jakies wiaderko koło łózia co?:-) ;-) tylko uważaj co by mąż rano nie wszedł nogami w nie hiihihii musze sie pochwalić że ostatnio zrobiłam pierwszy zakup dla Dzidzi:-) jak wyszłam z usg i znałam płeć to kupiłam różowy smoczek i pojechałam z nim poo Nadie do szkoły, a wczoraj otworzyli nowy sklep koło mnie z odzieżą używaną i nową i kupiłam 2 sweterki z Gapa, 2 pary spodenek i jedną sukieneczkę. Nowiusieńkie rzeczy, co do kolorów to na razie stonowane bo to róznie bywa:-) ide capucino robić, pije któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Malwina ja czasem co 15 minut zmieniałam pozycje podczas snu bo jak nie noga bolała to plecy albo pośladki bolały, ale teraz już nic mnie nie boli, przeszło wkrótce po porodzie Koug śniło mi sie że ogłosiłaś na forum ze jesteś w ciąży i chłopczyk będzie. Ale mam sny co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Demiluna co ja nie robię w nocy, zmieniam pozycję ze 158 razy.....;( Ale dzięki za pocieszenia ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina--- a mi sie sprawdziło :) tylko dokładnie nie znam daty owulacji i na chybił trafił wpisalam :) ale wyszlo ze chłopiec :) dziewczyny jesli chodzi o spanie to mnie najbardziej bola biodra i nogi, czasem tak mnie nogi rwa ze najchetniej za uszy bym je sobie załozyła :) słuchajie wrociłam wlasnie z pobierania krwi, jak fajnie dzis na dworze tak wiosennie i pogodnie, szkoda ze na spacer isc nie moge. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
здравствуйте :) ściągać pocztę dziewczyny-wrzuciłam Wam małą jubilatkę P.S. Boziu jak mi się chce kawy a nawet po ince mała się pręży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie po rusku napisałam a tu jakieś cyferki wyskoczyły 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie - jak zwiększyć czcionkę na na naszym forum, zmniejszyła mi się ;( i nie mogę nic zrobić a oczy mnie bolą...... Będę musiała, założyć okulary ale mam tylko słoneczne ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja zapadam w sen zimowy wróciłam rano w nocno z przedszkola i połozyłam sie na godzinke i proszę bardzo......wstałam dopiero teraz Pani w mięsnym mi dzisiaj powiedziała\"Pani to juz wkrótce rodzić bedzie\"ja jej na to ,że wkrótce to za trzy miesiące.mam brzuch jak piłka lekarska. tak dziewczynki narzekacie ,że Was tu i tam boli więc ja też ponarzekam.mnie to w nocy drętwieje krocze hihi.ale niekiedy tak mocno ,że nie moge się na drugi bok przełozyć Koug niesiety nie dostałam nic na poczte.tzn dostałam filmik od Ciebie ale nie dostałam zdjęc Emilci.Dafi zdjęc też nie dostałam.Nie wiem czy to wina poczty czy nie wysłałyście Fisi buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu idę coś porobić w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D literki mi sie poprzestawiały i teraz śmieje sie sama do siebie miało być wróciłam rano z przedszkola.nie wiem skąd się to nocno wzięło przecież na noc do przedszkola nie chodzę:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, tak czytam was i podglądam, dawno sie nie odzywalam, mam strasznego dola, cos mi nie wychodzi zaskoczenie w tą ciąże, mam już urojenia, jak tak dalej pujdzie to zostanę sama na górnej liście. Jak mozna to przepiszcie mnie ostatnia @ 11 września, były silne staranka, test LH wyszedł, chyba owulka była ale to różnie bywa, test wyszedł 21 września czyli owulka 22, wg tempki się zgadza z 36,5 we wtorek skoczyła 36,8 i tak się trzyma i nic nie chce isc do góry. Czy jest jakaś ciężarówka która mierzyła tempke jak to powinno prawidłowo wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja bym zaczęła staranka na Twoim miejscu już w 7 dniu cyklu i NIE ZA CZĘSTO, co dwa dni....;) plemniki będą rozleniwione jeśli będzie to np. dwa razy dziennie.... Poza tym test zrób mniej więcej w połowie średniego cyklu - 2 dni...... Powodzenia, i więcej wiary ;) a będzie dobrze ;) To co Ci piszę to moje doświadczenie i wskazania lekarza ;) Ja zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań...;) Niedługo rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie staraj się zabójczo mierzyć tej temperatury i przejmować się tym, a jakie masz cykle ilu dniowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle są przewaznie 26 dniowe, owulka była w poniedziałek, działaliśmy w sobotę i niedzielę, w poniedziałek poj pojechał i bedzie dzisiaj, ma nadzieję że nam się udało w niedzielę wyszedł test dodatni, napisane jest ze jak wyjdzie dodatni to do 24 godzin bedzie owulka zobaczymy w kolejnych dniach, mam jakieś objawy ale to moje pewnie urojenia, odezwe się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem :) oj widzę ze pusto tu było przez pół dnia :) słuchajcie kiedy najlepiej kupic wózek??? jak byłam w szpitalu to niektóre dziewczyny czekały nawet po 5 tyg na realizacje zamówienia, bo w sklepach tylko eksozycja była, a własciwy towar na zamówienie. aha mam tez pytanko?? macie juz cos upatrzonego??? ja zupełnie sie w tym temacie nie orientuje, wczesniej nic nie ogladalismy bo było za wczesnie a teraz i tak nigdzie sie wybrac do sklepu nie moge, dlatego zalezy mi na opiniach. wkurzyła mnie dzis moja mama, powiedziałam ze chce powoli zaczac kupowac ciuszki, to akurat moge przez internet zrobic, a ona na to ze po co ze jest czas itp. denerwuje mnie takie gadanie, poza tym jak to rozłozymy na poszczegolne miesiace to łatwiej nam bedzie i ja sie czyms zajme a nie tylko lezenie i ksiazki i w kółko to samo dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Tituś WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI URODZINEK KOCHANA.NIE UMIEM PISAC TAKICH PIĘKNYCH WIERSZYKÓW JAK TY ALE ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NO I TYCH DWOCH KRESECZEK NA TESCIE 😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻 😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻 😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻 😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻 😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻 😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻 😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku--- to i ja przyłączam się do życzonek :) dużo, duzo miłości, spełnienia marzeń i takiej pogody ducha która nas tu na codzień zarażasz :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś ja też dołączam się do życzonek ;)))) A ja idę na miasto na spacerek ;) jest pięknie słoneczko świeci... Trzeba korzystać ze słoneczka i jego ostatnich podrygów ;) P.s. Dzisiaj mniej mnie bolały plecy ;) Nawet się wyspałam, pędzę, zajrzę później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś STO LAT W GRONIE WIELU DZIECIACZKÓW A PÓKI CO DWÓCH WSPANIALYCH KRESECZEK:) ❤️🌻❤️ ZDRÓWKA, POGODY DUCHA:) Mania ja rozgladam sie za wózkiem bo czas biegnie jak głupi! póki co mam dwa typy : http://www.swistak.pl/aukcje/3124200,Wozki-Baby-dreams-ATLANTIC-wozek-uniwersalny.html http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=45&products_id=608 co do ciuszków to ja juz mam 9 pudel w domu:) na koniec zostawiam swoja torbe:) wiec nie przejmuj sie i rób tak jak uwazasz:) ide wieszac pranie:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TiTuś- Sto lat kochana i wszystkiego najdłuższego ale tak najbardziej to: testu z dwoma kreseczkami, rzygania przez 3 miesiące, marudzenia i humorów przez kolejnych 6 mocnych skurczów, pogryzionych brodawek, nieprzespanych nocy, obsranych pampersów, oraz płaczu i krzyków małego titulka :):):):):):):):):):):):):):) LLLOFFJUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TITUSIU NASZ KOCHANY❤️ duzio zdrówka, scęścia, miłości każdego dnia, by na Twej ślicznej buziuni zawsze gościł uśmiech🌼 Samych pozytywnych teścików średnio co rok, byś w końcu miała dośc tych posranych dupek, kupek, kolek ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Buziule od Cebulki i scypiorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc kobietki widzę że ktoś tutaj ma urodzinki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO TITUŚ, oczywiście najwązniesze to 2 kreseczki na teściku Tempka u mnie nadal 36,8 nie chce urosnąć, zobaczymy jak dalej bedzie, mam tylko od owulacji takie dziwne bole brzuszka (od 22 września), a od dzisiaj ,mnie już boli delikatnie dól brzucha raz na @ raz przestaje potem delikatnie czuje jajnik, czy to jest możliwe żeby juz czuć objawy na wstrętną małpe. Poczekam i zobaczę, mialam w 12 dniu owulke (poniedziałek), kiedy mogę najwcześniej zrobic teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu moim zdaniem słusznie postępujesz rozpoczynając zakupy już teraz. Ja tak zrobiłam przy tej jak i przy poprzedniej ciąży. Zalety u mnie były dwie: 1. ekonomiczna - wydatki rozkładaja się w czasie i nie obciążaja tak budżetu 2. mniej stresu bo nigdy nie wiesz czy pod koniec ciąży będziesz miała dość siły by odwiedzać te wszystkie sklepy (a w Twoim wypadku to nawet niewskazane) a obarczenie tym wszystkim jedynie męża to też nienajlepszy sposób bo dla przyszłego tatusia zbliżający sie poród to równie wielkie przeżycie i ogromny stres i doszłoby do tego jeszcze obawa czy napewno to co kupi spodoba się żonie. Także w miare możliwości możesz zacząć już zakupy a i czas Ci szybciej zleci jak zauwazyłaś. Co do wózka to wybór musi być uzależniony od warunków jakie macie. Dobre są pompowane kółka jeśli skrętne z porzdu to koniecznie muszą być blokowane bo gdy spadnie śnieg to byłaby klapa. Nie może być za ciężki zwłaszcza jeżeli będziecie musieli go wnosić po schodach no i zanim kupicie sprawdźcie czy złożony zmieści się do bagażnika samochodu. Osobiście nie kupowałam wózka przez internet ale słyszałam, że dobrze jest najpierw zobaczyć taki model na żywo w sklepie bo często okazuje się że w rzeczywistości nie jest taki jak na zdjęciu. Miłych zakupów Ci zyczę :) Anucha moim zdaniem nie ma co robić testu wczesniej jak w dniu spodziewanej @ bo można się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×